Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix

Kolín (8. 5. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 8.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7.36
2 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 7.53
3 Jan JirásekJan Jirásek 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7.79
4 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7.86
Viktor BuňatViktor Buňat 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7.86
6 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 7.89
Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC ČáslavAC Čáslav 7.89
8 Vladislav VertskhayzerVladislav Vertskhayzer 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (čt, 8.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7.96
2 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7.97
3 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8.03
4 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8.07
5 Jakub MráčekJakub Mráček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8.13
6 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8.21
7 Robin MartinekRobin Martinek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8.35
8 Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (čt, 8.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 8.02
2 Ondřej TučekOndřej Tuček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8.17
3 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8.18
4 Filip BrandejskýFilip Brandejský 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8.23
5 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 8.25
Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8.25
7 Sean WongSean Wong 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8.26
8 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (čt, 8.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8.37
2 Dominik ŠnajdrDominik Šnajdr 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8.59
3 Matěj FremrMatěj Fremr 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8.62
4 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8.89
5 Jakub PěčekJakub Pěček 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 8.93
6 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora 99 AK MostAK Most 9.62
7 Jan NěmecJan Němec 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9.96
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 8.5.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7.27
2 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 7.54
3 Jan JirásekJan Jirásek 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7.70
4 Viktor BuňatViktor Buňat 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7.71
5 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC ČáslavAC Čáslav 7.72
6 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7.76
7 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 7.87
Celkem 7 závodníků
Finále B (čt, 8.5.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislav VertskhayzerVladislav Vertskhayzer 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7.87
2 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8.04
Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8.04
4 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8.08
5 Jakub MráčekJakub Mráček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8.09
6 David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8.12
7 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 8.15
8 Ondřej TučekOndřej Tuček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8.18
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 8.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 8.28
2 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8.29
3 Denisa VocůDenisa Voců 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 8.31
Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8.31
5 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8.42
6 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8.55
7 Eliška HelusováEliška Helusová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8.58
8 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 8.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (čt, 8.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 8.26
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8.30
3 Tereza HoladováTereza Holadová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8.50
4 Anna ŠtroblováAnna Štroblová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8.51
5 Lucie HáčkováLucie Háčková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8.55
Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8.55
7 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8.62
8 Šárka TicháŠárka Tichá 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (čt, 8.5.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 8.48
2 Kateřina BursováKateřina Bursová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8.62
3 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8.63
4 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8.65
5 Viktorie KvasničkováViktorie Kvasničková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8.83
6 Ivana BartákováIvana Bartáková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 8.90
7 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8.92
8 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (čt, 8.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8.67
2 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8.71
3 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8.84
4 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8.90
5 Michaela ChárováMichaela Chárová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8.93
6 Vlasta PaďourováVlasta Paďourová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8.94
7 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8.96
8 Karolína HankováKarolína Hanková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 9.05
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (čt, 8.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KobosováNela Kobosová 00 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8.73
2 Sabina AckermannováSabina Ackermannová 99 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8.79
3 Barbora RillichováBarbora Rillichová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8.95
4 Monika SotonováMonika Sotonová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8.98
5 Lucie ŽivnáLucie Živná 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 9.27
6 Anežka KolářováAnežka Kolářová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9.60
Alena KumpoštováAlena Kumpoštová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (čt, 8.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8.49
2 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8.86
3 Barbora PecinováBarbora Pecinová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8.92
4 Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 8.99
5 Barbora CihelkováBarbora Cihelková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 9.51
6 Kateřina CísařováKateřina Císařová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 9.68
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 8.5.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 8.26
2 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 8.29
3 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8.31
4 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8.34
5 Denisa VocůDenisa Voců 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 8.39
6 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8.44
7 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8.47
Celkem 7 závodníků
Finále B (čt, 8.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HoladováTereza Holadová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8.48
2 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8.50
Eliška HelusováEliška Helusová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8.50
4 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8.51
5 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 8.58
Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8.58
7 Anna ŠtroblováAnna Štroblová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8.64
8 Lucie HáčkováLucie Háčková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8.65
Celkem 8 závodníků