Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix

Kolín (8. 5. 2014)

100 m - Junioři (Finále)

Finále (čt, 8.5.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.62
2 David SeifertDavid Seifert 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.67
3 Mikuláš HavelMikuláš Havel 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 11.81
4 Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most 11.85
5 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.08
6 David NovotnýDavid Novotný 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 12.47
7 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 12.87
Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 8.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.30
2 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.42
3 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.51
4 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.96
5 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.15
6 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.35
7 Prokop CzerninProkop Czernin 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (čt, 8.5.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 12.04
2 Josef HozaJosef Hoza 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.63
3 Matěj SojkaMatěj Sojka 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.80
4 Matěj ŠvandaMatěj Švanda 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.93
Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Tomáš KoubekTomáš Koubek 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Martin MelezínekMartin Melezínek 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (čt, 8.5.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KubinaOndřej Kubina 97 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 12.06
2 Michal KubelkaMichal Kubelka 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.22
3 Matěj LavickýMatěj Lavický 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.80
4 Lukáš KupkaLukáš Kupka 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.96
5 Michal MyškaMichal Myška 98 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 13.28
František HozaFrantišek Hoza 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 8.5.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.35
2 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.35
3 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.54
4 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.88
5 Ondřej KubinaOndřej Kubina 97 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 12.07
6 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 12.09
7 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.15
8 Michal KubelkaMichal Kubelka 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.25
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 8.5.2014) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.21
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.39
3 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC PardubiceAC Pardubice 13.69
4 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.72
5 Martina MatějkováMartina Matějková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.38
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (čt, 8.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.24
2 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.37
3 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.41
4 Iva UhlířováIva Uhlířová 95 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 15.50
Celkem 4 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (čt, 8.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.88
2 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.03
3 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.22
4 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.23
5 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.41
6 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.50
7 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC PardubiceAC Pardubice 13.60
8 Martina MatějkováMartina Matějková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.38
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 8.5.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.21
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.55
3 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.81
4 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.82
5 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 12.84
6 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.14
7 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (čt, 8.5.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.68
2 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.83
3 Eva KopeckáEva Kopecká 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.86
4 Nikola ZvrškovcováNikola Zvrškovcová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.29
5 Aneta MandováAneta Mandová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.48
6 Nikola KroupováNikola Kroupová 98 AC ČáslavAC Čáslav 14.60
7 Tereza KostkováTereza Kostková 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (čt, 8.5.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.72
2 Jana BursováJana Bursová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.83
3 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.01
4 Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.67
5 Eliška PlecitáEliška Plecitá 97 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 15.06
6 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová 98 TJ JilemniceTJ Jilemnice 15.44
Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 8.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.05
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.45
3 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 12.81
4 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.88
5 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.92
6 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.22
7 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.32
8 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.03
Celkem 8 závodníků