YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix
Kolín (8. 5. 2014)100 m - Junioři (Finále)
Finále (čt, 8.5.2014) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŠístekMichal Šístek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.62 | |||||||||||||||
2 | David SeifertDavid Seifert | 95 | ASK Slavia Praha | 11.67 | |||||||||||||||
3 | Mikuláš HavelMikuláš Havel | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 11.81 | |||||||||||||||
4 | Dominik CaniniDominik Canini | 95 | AK Most | 11.85 | |||||||||||||||
5 | Jiří KuntJiří Kunt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.08 | |||||||||||||||
6 | David NovotnýDavid Novotný | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 12.47 | |||||||||||||||
7 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 12.87 | |||||||||||||||
Vít MüllerVít Müller | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 8.5.2014) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel GocalaPavel Gocala | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 11.30 | |||||||||||||||
2 | Jakub ČervíkJakub Červík | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.42 | |||||||||||||||
3 | Jan MusilJan Musil | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.51 | |||||||||||||||
4 | Ondřej JanoušekOndřej Janoušek | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.96 | |||||||||||||||
5 | Tomáš UmlaufTomáš Umlauf | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.15 | |||||||||||||||
6 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Spartak Vlašim | 12.35 | |||||||||||||||
7 | Prokop CzerninProkop Czernin | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.40 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 8.5.2014) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PrchalPavel Prchal | 98 | AK Bílina | 12.04 | |||||||||||||||
2 | Josef HozaJosef Hoza | 98 | SK Kotlářka Praha | 12.63 | |||||||||||||||
3 | Matěj SojkaMatěj Sojka | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.80 | |||||||||||||||
4 | Matěj ŠvandaMatěj Švanda | 97 | SK Kotlářka Praha | 12.93 | |||||||||||||||
Aleš MoravecAleš Moravec | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš KoubekTomáš Koubek | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | DNP | ||||||||||||||||
Martin MelezínekMartin Melezínek | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (čt, 8.5.2014) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KubinaOndřej Kubina | 97 | SKP Nymburk, o.s. | 12.06 | |||||||||||||||
2 | Michal KubelkaMichal Kubelka | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.22 | |||||||||||||||
3 | Matěj LavickýMatěj Lavický | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.80 | |||||||||||||||
4 | Lukáš KupkaLukáš Kupka | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.96 | |||||||||||||||
5 | Michal MyškaMichal Myška | 98 | ŠAK Novoborská Praha | 13.28 | |||||||||||||||
František HozaFrantišek Hoza | 98 | SK Kotlářka Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Dorostenci (Finále)
Finále (čt, 8.5.2014) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ČervíkJakub Červík | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.35 | |||||||||||||||
2 | Pavel GocalaPavel Gocala | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 11.35 | |||||||||||||||
3 | Jan MusilJan Musil | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.54 | |||||||||||||||
4 | Ondřej JanoušekOndřej Janoušek | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.88 | |||||||||||||||
5 | Ondřej KubinaOndřej Kubina | 97 | SKP Nymburk, o.s. | 12.07 | |||||||||||||||
6 | Pavel PrchalPavel Prchal | 98 | AK Bílina | 12.09 | |||||||||||||||
7 | Tomáš UmlaufTomáš Umlauf | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.15 | |||||||||||||||
8 | Michal KubelkaMichal Kubelka | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.25 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 8.5.2014) | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karin HöferováKarin Höferová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 13.21 | |||||||||||||||
2 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 13.39 | |||||||||||||||
3 | Tereza ČaladiTereza Čaladi | 96 | AC Pardubice | 13.69 | |||||||||||||||
4 | Kristýna SeidlováKristýna Seidlová | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.72 | |||||||||||||||
5 | Martina MatějkováMartina Matějková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 14.38 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 8.5.2014) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra VlasákováPetra Vlasáková | 96 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 13.24 | |||||||||||||||
2 | Hana CaisováHana Caisová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.37 | |||||||||||||||
3 | Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.41 | |||||||||||||||
4 | Iva UhlířováIva Uhlířová | 95 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 15.50 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m - Juniorky (Finále)
Finále (čt, 8.5.2014) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra VlasákováPetra Vlasáková | 96 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 12.88 | |||||||||||||||
2 | Karin HöferováKarin Höferová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 13.03 | |||||||||||||||
3 | Hana CaisováHana Caisová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.22 | |||||||||||||||
4 | Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.23 | |||||||||||||||
5 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 13.41 | |||||||||||||||
6 | Kristýna SeidlováKristýna Seidlová | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.50 | |||||||||||||||
7 | Tereza ČaladiTereza Čaladi | 96 | AC Pardubice | 13.60 | |||||||||||||||
8 | Martina MatějkováMartina Matějková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 14.38 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 8.5.2014) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | AC Vysoké Mýto | 12.21 | |||||||||||||||
2 | Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.55 | |||||||||||||||
3 | Hana KlepetkováHana Klepetková | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.81 | |||||||||||||||
4 | Petra BracháčkováPetra Bracháčková | 97 | AC Česká Lípa | 12.82 | |||||||||||||||
5 | Jana NovosadováJana Novosadová | 97 | AC Čáslav | 12.84 | |||||||||||||||
6 | Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | AC Česká Lípa | 13.14 | |||||||||||||||
7 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 13.47 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 8.5.2014) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková | 97 | SK Kotlářka Praha | 13.68 | |||||||||||||||
2 | Dominika RybářováDominika Rybářová | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.83 | |||||||||||||||
3 | Eva KopeckáEva Kopecká | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.86 | |||||||||||||||
4 | Nikola ZvrškovcováNikola Zvrškovcová | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.29 | |||||||||||||||
5 | Aneta MandováAneta Mandová | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 14.48 | |||||||||||||||
6 | Nikola KroupováNikola Kroupová | 98 | AC Čáslav | 14.60 | |||||||||||||||
7 | Tereza KostkováTereza Kostková | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 15.03 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (čt, 8.5.2014) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olga KrejčováOlga Krejčová | 97 | TJ Nová Včelnice | 13.72 | |||||||||||||||
2 | Jana BursováJana Bursová | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.83 | |||||||||||||||
3 | Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková | 98 | SK Kotlářka Praha | 14.01 | |||||||||||||||
4 | Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 14.67 | |||||||||||||||
5 | Eliška PlecitáEliška Plecitá | 97 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 15.06 | |||||||||||||||
6 | Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová | 98 | TJ Jilemnice | 15.44 | |||||||||||||||
Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Dorostenky (Finále)
Finále (čt, 8.5.2014) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | AC Vysoké Mýto | 12.05 | |||||||||||||||
2 | Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.45 | |||||||||||||||
3 | Jana NovosadováJana Novosadová | 97 | AC Čáslav | 12.81 | |||||||||||||||
4 | Hana KlepetkováHana Klepetková | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.88 | |||||||||||||||
5 | Petra BracháčkováPetra Bracháčková | 97 | AC Česká Lípa | 12.92 | |||||||||||||||
6 | Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | AC Česká Lípa | 13.22 | |||||||||||||||
7 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 13.32 | |||||||||||||||
8 | Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková | 97 | SK Kotlářka Praha | 14.03 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |