výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Městský, okresní a župní přebor v atletice 2014

Hradec Králové (14. 4. 2014)

Skok daleký - Junioři

(po, 14.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 5.69
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci

(po, 14.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel HalířPavel Halíř
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
00 5.32
2 David RybaDavid Ryba
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
99 4.98
3 Josef ŘíhaJosef Říha
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
99 4.83
4 David CapoušekDavid Capoušek
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
99 4.26
5 Adam CapoušekAdam Capoušek
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
99 4.09
6 Dominik BohataDominik Bohata
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
00 3.28
7 Pavel ŠpriňarPavel Špriňar
ZŠ J.Gočára, HKZŠ J.Gočára, HK
00 3.16
8 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
ZŠ J.Gočára, HKZŠ J.Gočára, HK
00 2.82
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(po, 14.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip ŠolcFilip Šolc
ZŠ J.Gočára, HKZŠ J.Gočára, HK
01 2.76
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(po, 14.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.62
2 Karolína NohejlováKarolína Nohejlová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.31
3 Iveta RakováIveta Raková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 3.18
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(po, 14.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.27
2 Tereza KinskáTereza Kinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.99
3 Tereza SynkováTereza Synková
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
00 3.56
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(po, 14.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Johana CoufalováJohana Coufalová
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
02 4.18
2 Klára PeškováKlára Pešková
ZŠ a MŠ J.Pavla II.,HKZŠ a MŠ J.Pavla II.,HK
01 3.89
3 Laura MećavováLaura Mećavová
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
01 3.47
4 Martina PražákováMartina Pražáková
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
01 3.46
5 Veronika VojtěchováVeronika Vojtěchová
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
01 3.34
6 Natálie SaksováNatálie Saksová
ZŠ Svobodné Dvory, HKZŠ Svobodné Dvory, HK
02 3.18
7 Eliška KudrnováEliška Kudrnová
ZŠ Svobodné Dvory, HKZŠ Svobodné Dvory, HK
01 2.71
MS Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 4.24
Barbora HaškováBarbora Hašková
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
01 NM
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 14.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr PodolskýPetr Podolský
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
05 2.64
2 Zdeněk BáčaZdeněk Báča
ZŠ J.Gočára, HKZŠ J.Gočára, HK
05 2.37
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(po, 14.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David JarošDavid Jaroš
ZŠaMŠ Jiráskovo nám.,HKZŠaMŠ Jiráskovo nám.,HK
03 3.40
2 Štefan Eliᚊtefan Eliáš
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
03 3.05
3 Štěpán DušekŠtěpán Dušek
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
04 3.01
4 Matouš JankovičMatouš Jankovič
ZŠ a MŠ J.Pavla II.,HKZŠ a MŠ J.Pavla II.,HK
04 2.54
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 14.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára SedláčkováKlára Sedláčková
ZŠ J.Gočára, HKZŠ J.Gočára, HK
05 2.89
2 Eliška KoldinskáEliška Koldinská
ZŠaMŠ Předměřice n/L.ZŠaMŠ Předměřice n/L.
05 2.62
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(po, 14.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora MalinováBarbora Malinová
ZŠ Úprkova, HKZŠ Úprkova, HK
04 3.39
2 Barbora FilipováBarbora Filipová
ZŠaMŠ Jiráskovo nám.,HKZŠaMŠ Jiráskovo nám.,HK
03 3.22
3 Terezie SoučkováTerezie Součková
ZŠ OsiceZŠ Osice
03 3.03
4 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová
ZŠ Opatovice n/L.ZŠ Opatovice n/L.
03 2.96
5 Nikola LencováNikola Lencová
ZŠaMŠ Předměřice n/L.ZŠaMŠ Předměřice n/L.
03 2.82
6 Natálie ProuzováNatálie Prouzová
ZŠ NechaniceZŠ Nechanice
04 2.74
7 Aneta HřebíčkováAneta Hřebíčková
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
04 2.34
Celkem 7 závodníků