Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS

Praha (9. 5. 2014)
skok vysoký - Muži (pátek, 9.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.96
2 Lukáš KozárekLukáš Kozárek 920301 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.90
3 Vladimír FraněkVladimír Franěk 760811 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.80
skok vysoký - Ženy (pátek, 9.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Caroline MattsCaroline Matts 001998 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1.59
2 Martina PíšováMartina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1.50
3 Tereza MičánkováTereza Mičánková 965503 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.25
vrh koulí 3kg - Dorostenky (pátek, 9.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 975423 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.37
2 Kateřina KrálováKateřina Králová 975213 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.80
vrh koulí 4kg - Ženy (pátek, 9.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alena GalertováAlena Galertová 925818 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.47
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.00
3 Petra JonášováPetra Jonášová 965218 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.69
vrh koulí 6kg - Junioři (pátek, 9.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef KorálJosef Korál 951108 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.87
vrh koulí 7,26kg - Muži (pátek, 9.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš SkálaTomáš Skála 940108 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.94
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.75
3 Marek LukášMarek Lukáš 910716 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.35
hod diskem 1kg - Ženy (pátek, 9.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jitka KubelováJitka Kubelová 916002 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 58.38
2 Kateřina KlausováKateřina Klausová 895228 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.30
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.33
hod diskem 1,75kg - Junioři (pátek, 9.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef KorálJosef Korál 951108 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.65
2 Miroslav StaněkMiroslav Staněk 961022 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 31.14
hod diskem 2kg - Muži (pátek, 9.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Igor GondorIgor Gondor 790301 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 58.82
2 Tomáš SkálaTomáš Skála 940108 ŠAK ChodovŠAK Chodov 45.55
3 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 41.96