Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS

Praha (9. 5. 2014)

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 9.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.96
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.30
3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.53
4 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.56
5 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 16.57
6 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 16.59
7 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.75
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 9.5.2014) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.57
2 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.69
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.76
4 Michal ŘíhaMichal Říha 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16.86
5 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.14
6 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.50
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 9.5.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.79
2 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.92
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 17.19
4 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.22
5 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.58
6 Matěj VančuraMatěj Vančura 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.60
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 9.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HartychVít Hartych 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.50
2 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 17.96
3 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.98
4 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.35
5 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 18.36
6 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.37
7 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.11
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (pá, 9.5.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.50
2 Radek MatoušekRadek Matoušek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.90
3 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.91
4 Orest LembakOrest Lembak 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.20
5 Filip VokrouhlíkFilip Vokrouhlík 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.46
6 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.59
7 Filip BělaFilip Běla 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 18.83
8 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.84
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (pá, 9.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.71
2 Tomáš NakládalTomáš Nakládal 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.04
3 Tomáš HávaTomáš Háva 94 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 19.06
4 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.34
5 Michal KodedaMichal Kodeda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.57
6 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.68
7 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.74
8 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.85
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (pá, 9.5.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.63
2 Štěpán AndrŠtěpán Andr 93 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 19.34
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.73
4 Jan HermanJan Herman 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.77
5 Nikolas LadoležNikolas Ladolež 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.04
6 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.05
7 Rudolf HomolkaRudolf Homolka 54 ASK DěčínASK Děčín 22.74
Celkem 7 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 9.5.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.55
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 18.72
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 19.17
4 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.31
5 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.32
6 Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.55
Petra JonášováPetra Jonášová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 9.5.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.32
2 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19.42
3 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.65
4 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.85
5 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.01
6 Lenka VorlováLenka Vorlová 84 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.17
7 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.62
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 9.5.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.45
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.62
3 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19.68
4 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.78
5 Martina SkružnáMartina Skružná 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.11
6 Adriana PalukováAdriana Paluková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.28
7 Veronika SakhanchukVeronika Sakhanchuk 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 21.27
8 Mariana MaláMariana Malá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.47
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 9.5.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.13
2 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.14
3 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 20.55
4 Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.77
5 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.78
6 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.52
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 9.5.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora LandováBarbora Landová 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.00
2 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 22.87
3 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 23.57
4 Jana ZemanováJana Zemanová 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 24.61
Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Celkem 6 závodníků