Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS

Praha (9. 5. 2014)

500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 9.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:02.87
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 1:03.10
3 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:03.23
4 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:03.83
5 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:03.83
Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 9.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:06.24
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:06.41
3 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:06.51
4 Jakub RádlJakub Rádl 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:06.77
5 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:08.19
6 Filip ValentaFilip Valenta 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:09.51
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 9.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:06.81
2 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:07.41
3 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:08.05
4 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:09.50
5 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:10.27
6 Martin AustMartin Aust 73 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:10.64
7 Geron StewartGeron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:10.94
8 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:12.79
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 9.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:09.35
2 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:12.20
3 Petr KirschPetr Kirsch 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:13.51
4 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:18.51
5 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:18.51
6 Rudolf HomolkaRudolf Homolka 54 ASK DěčínASK Děčín 1:27.69
Celkem 6 závodníků

500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 9.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:17.5
2 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:18.3
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:18.8
4 Adriana PalukováAdriana Paluková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:19.1
5 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:19.2
6 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:19.5
7 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:19.9
8 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 1:21.6
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 9.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:21.50
2 Kristýna HáčkováKristýna Háčková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:24.42
3 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:24.77
4 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:25.16
5 Maria ZhelbunovaMaria Zhelbunova 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:26.96
6 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:27.93
7 Diana ZmělíkováDiana Změlíková 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:28.63
8 Jana ProzrováJana Prozrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:30.79
Celkem 8 závodníků