Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody PAS

Praha (23. 5. 2014)
skok daleký - Muži (pátek, 23.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 6.14
2 Vladimír FraněkVladimír Franěk 760811 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6.12
3 Jan RůžičkaJan Růžička 990705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.86
skok daleký - Ženy (pátek, 23.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Iva VedralováIva Vedralová 865423 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5.63
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5.34
3 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.22
vrh koulí 3kg - Dorostenky (pátek, 23.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.83
2 Kateřina KrálováKateřina Králová 975213 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.76
vrh koulí 4kg - Ženy (pátek, 23.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lada SvárovskáLada Svárovská 965710 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.23
2 Marcela MoláčkováMarcela Moláčková 936201 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.74
vrh koulí 5kg - Dorostenci (pátek, 23.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marko ČamborMarko Čambor 970613 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.06
2 Michael ČamborMichael Čambor 970613 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.37
vrh koulí 5kg - Veteráni (pátek, 23.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel StudničkaKarel Studnička 660418 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.38
vrh koulí 7,26kg - Muži (pátek, 23.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František ŠmídFrantišek Šmíd 871028 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (pátek, 23.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 975423 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 39.64
2 Kateřina KohoutkováKateřina Kohoutková 986023 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.99
hod kladivem 4kg - Ženy (pátek, 23.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová 866022 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 58.58
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.44
3 Lada SvárovskáLada Svárovská 965710 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.09
hod kladivem 5kg - Dorostenci (pátek, 23.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael ČamborMichael Čambor 970613 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.56
2 Marko ČamborMarko Čambor 970613 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.30
hod kladivem 6kg - Junioři (pátek, 23.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc 961114 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 65.08
2 Adam KolářAdam Kolář 961125 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.22
3 Jan HouskaJan Houska 961231 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46.49
hod kladivem 7,26kg - Muži (pátek, 23.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav PodzemskýVáclav Podzemský 850619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.86
2 Jan FormáčekJan Formáček 930614 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.71
3 Jan BartůněkJan Bartůněk 810129 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 51.82