Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody žactva

Praha-Eden (26. 6. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 26.6.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VágnerTomáš Vágner 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.70
2 Jakub ŠancJakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.30
3 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.37
Daniel BartůněkDaniel Bartůněk 98 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 26.6.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.26
2 Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.62
3 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.79
4 Vladislav VertskhayzerVladislav Vertskhayzer 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.84
5 Tadeusz BurskiTadeusz Burski 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.87
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 26.6.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MráčekJakub Mráček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.05
2 Jakub KarafiátJakub Karafiát 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.11
3 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.15
4 Joel DavidenkoJoel Davidenko 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.22
5 Adam PalisaAdam Palisa 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.34
6 Filip BrandejskýFilip Brandejský 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.36
7 Jan JínaJan Jína 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.46
8 Sean WongSean Wong 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.48
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 26.6.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.11
2 Martin DvořákMartin Dvořák 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.35
3 Miloš PadevětMiloš Padevět 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.49
4 Wiliam PoppyWiliam Poppy 00 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.88
5 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.32
6 Vojtěch MudraninecVojtěch Mudraninec 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.39
7 Eda BalíkEda Balík 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.43
Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 26.6.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.56
2 Tomáš VodenkaTomáš Vodenka 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.33
3 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.28
4 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.72
5 Michal MeineltMichal Meinelt 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.80
6 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.31
7 Ondřej ŠmausOndřej Šmaus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.35
8 Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.41
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 26.6.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.08
2 Martina DvořákováMartina Dvořáková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.45
3 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.57
4 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.59
5 Tereza HákováTereza Háková 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.61
6 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.73
7 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.80
8 Jitka HarazímováJitka Harazímová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.93
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 26.6.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ChárováMichaela Chárová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.73
2 Tereza VaňhováTereza Vaňhová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.78
3 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 08.81
4 Veronika LinhartováVeronika Linhartová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.82
5 Pavla NovákováPavla Nováková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.92
6 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.93
7 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.08
8 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.29
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 26.6.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KrátkáTereza Krátká 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.65
2 Karolína ČesenkováKarolína Česenková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.80
3 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.93
4 Karina RozhynaKarina Rozhyna 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.93
5 Lucie UherkováLucie Uherková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.93
6 Valentina TenglerováValentina Tenglerová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.94
7 Tereza TrpálkováTereza Trpálková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.08
8 Jana KurkováJana Kurková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.18
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 26.6.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla JančálkováAdéla Jančálková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.02
2 Michaela KřesťanováMichaela Křesťanová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.11
3 Lucie ŽivnáLucie Živná 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.17
4 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.23
5 Johana StarkováJohana Starková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.31
6 Růžena UrbánkováRůžena Urbánková 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.45
7 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.52
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 26.6.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ProcházkováNikola Procházková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.91
2 Natálie SovováNatálie Sovová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.16
3 Johanka KreislováJohanka Kreislová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.26
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.30
5 Eliška HolkováEliška Holková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.71
6 Andrea ŠotováAndrea Šotová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.84
7 Anna BártováAnna Bártová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.90
8 Lucie ŠimonováLucie Šimonová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.98
Celkem 8 závodníků