Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem

Klatovy (13. 5. 2014)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 13.5.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.50
2 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC DomažliceAC Domažlice 11.70
3 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 AC DomažliceAC Domažlice 11.80
4 František BošekFrantišek Bošek 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.01
5 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.24
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (út, 13.5.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.08
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.31
3 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 11.64
4 Luboš TůmaLuboš Tůma 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.93
5 Jan JirotkaJan Jirotka 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.13
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (út, 13.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10.95
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.12
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.25
4 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC DomažliceAC Domažlice 11.56
5 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 AC DomažliceAC Domažlice 11.74
Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 13.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.69
2 Šárka BuranskáŠárka Buranská 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.94
3 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.12
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.38
5 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14.01
Celkem 5 závodníků