Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek

Stará Boleslav (3. 5. 2014)
skok vysoký - Junioři (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel ViktorínDaniel Viktorín 951002 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.81 11.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš ČapekTomáš Čapek 981013 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1.78 11.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta BraunováMarkéta Braunová 986007 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.53 11.00
2 Tereza ŠikolováTereza Šikolová 965510 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.50 9.00
3 Michaela BednářováMichaela Bednářová 985101 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1.50 8.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková 986206 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.62 11.00
2 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová 975526 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1.56 9.00
3 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1.53 8.00
skok o tyči - Junioři (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David FischerDavid Fischer 950725 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.35 11.00
2 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2.80 9.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.00 11.00
2 Ondřej SobotaOndřej Sobota 980804 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.60 9.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára ZemanováKlára Zemanová 965808 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.00 11.00
2 Adéla KrálováAdéla Králová 965705 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2.40 9.00
3 Veronika MatochováVeronika Matochová 965124 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2.00 8.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.65 11.00
2 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.40 9.00
3 Klaudia KálnayováKlaudia Kálnayová 975303 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.20 8.00
skok daleký - Junioři (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš MatějčekTomáš Matějček 950207 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6.21 11.00
2 Lukáš SoučekLukáš Souček 960304 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6.20 9.00
3 Ondřej KulichOndřej Kulich 950414 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6.01 8.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr DedíkPetr Dedík 980524 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.82 11.00
2 Dominik KryštofDominik Kryštof 980123 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.79 9.00
3 Michal TopferMichal Topfer 971105 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5.46 8.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.32 11.00
2 Natálie KozákováNatálie Kozáková 965410 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.95 9.00
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 985613 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4.88 8.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 975928 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.90 11.00
2 Nikola SládkováNikola Sládková 985210 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4.65 9.00
3 gabriela Veigertovágabriela Veigertová 005426 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4.47 8.00
trojskok - Junioři (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš MatějčekTomáš Matějček 950207 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.95 11.00
2 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.34 9.00
3 Ondřej KulichOndřej Kulich 950414 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.13 8.00
trojskok - Dorostenci (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef AdámekJosef Adámek 970707 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.50 11.00
2 Lukáš PreislerLukáš Preisler 970119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.34 9.00
trojskok - Juniorky (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavlína PosejpalováPavlína Posejpalová 955920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.89 11.00
2 Natálie KozákováNatálie Kozáková 965410 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.42 9.00
3 Simona VosátkováSimona Vosátková 965404 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.82 8.00
trojskok - Dorostenky (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela BendováDaniela Bendová 975513 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.54 11.00
2 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová 975103 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.41 9.00
3 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.80 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lada CermanováLada Cermanová 985216 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.78 11.00
2 Michaela UrbanováMichaela Urbanová 985108 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.10 9.00
3 Nikola MacháčkováNikola Macháčková 975701 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.45 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova 965304 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.27 11.00
2 Michaela SlovákováMichaela Slováková 985514 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.84 9.00
3 Daniela OnakováDaniela Onaková 985408 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 06.32 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef EgrtJosef Egrt 970124 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.46 11.00
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 970211 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.62 9.00
3 Jan HájekJan Hájek 970726 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.21 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BobkoJakub Bobko 960509 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.21 11.00
2 Adam HolečekAdam Holeček 950401 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.35 9.00
3 Pavel ZolmanPavel Zolman 961007 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.18 8.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova 965304 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 35.82 11.00
2 Lenka BlovskáLenka Blovská 956013 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.00 9.00
3 Simona RychnováSimona Rychnová 955614 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.26 8.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská 985626 AC Česká LípaAC Česká Lípa 32.80 11.00
2 Lada CermanováLada Cermanová 985216 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 28.88 9.00
3 Tereza BlažkováTereza Blažková 976115 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.87 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 970211 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.06 11.00
2 Josef EgrtJosef Egrt 970124 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 46.75 9.00
3 Milan HošekMilan Hošek 980115 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 34.47 8.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam HolečekAdam Holeček 950401 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 38.16 11.00
2 Jakub BobkoJakub Bobko 960509 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 37.33 9.00
3 Pavel ZolmanPavel Zolman 961007 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 32.68 8.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská 976117 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 50.19 11.00
2 Gabriela LandováGabriela Landová 976221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.12 9.00
3 Anna DoubravováAnna Doubravová 976019 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.08 8.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Gabriela KomorousováGabriela Komorousová 965119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.36 11.00
2 Lenka BlovskáLenka Blovská 956013 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.30 9.00
3 Michaela BaláMichaela Balá 956208 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 39.12 8.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef EgrtJosef Egrt 970124 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 58.32 11.00
2 Patrik HájekPatrik Hájek 981111 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 50.34 9.00
3 Petr TomanPetr Toman 980414 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 48.01 8.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam HolečekAdam Holeček 950401 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 60.71 11.00
2 Jakub BobkoJakub Bobko 960509 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 47.11 9.00
3 David LetáčekDavid Letáček 960222 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 46.13 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora VernerováBarbora Vernerová 975327 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 37.95 11.00
2 Nikola MacháčkováNikola Macháčková 975701 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 36.62 9.00
3 Lada CermanováLada Cermanová 985216 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 32.84 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona RychnováSimona Rychnová 955614 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 33.15 11.00
2 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 956010 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.37 9.00
3 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská 966114 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.26 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam LiteraAdam Litera 981109 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.74 11.00
2 Jan HájekJan Hájek 970726 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 40.40 9.00
3 Jiří BočekJiří Boček 980630 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 34.66 8.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 3.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 44.11 11.00
2 Pavel HorákPavel Horák 960531 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 40.13 9.00
3 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý 950112 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.72 8.00