Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek

Stará Boleslav (3. 5. 2014)

trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 12.95 11.00
2 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 12.34 9.00
3 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 12.13 8.00
4 Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
96 12.05 7.00
5 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 11.48 6.00
6 Jonáš TučekJonáš Tuček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 11.31 5.00
7 Jiří LietavecJiří Lietavec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 11.17 4.00
Celkem 7 závodníků

trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef AdámekJosef Adámek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 11.50 11.00
2 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 11.34 9.00
Celkem 2 závodníků

trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína PosejpalováPavlína Posejpalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 10.89 11.00
2 Natálie KozákováNatálie Kozáková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 10.42 9.00
3 Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 09.82 8.00
4 Lucie VackováLucie Vacková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 09.65 7.00
5 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 09.53 6.00
Celkem 5 závodníků

trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 10.54 11.00
2 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 10.41 9.00
3 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 09.80 8.00
4 Veronika DoubravováVeronika Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 09.64 7.00
5 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 09.31 6.00
6 Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 09.09 5.00
Celkem 6 závodníků