Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Stará Boleslav (10. 5. 2014)

200 m - Muži (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.93
2 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.35
3 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.89
4 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.18
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 23.70
2 Jan MoravecJan Moravec 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.88
3 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.35
Celkem 3 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.85
2 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.50
3 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.77
Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.25
2 Michal SeberaMichal Sebera 96 TJ NeratoviceTJ Neratovice 25.03
3 Marek JanákMarek Janák 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.77
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.64
2 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.87
3 Adam KřenovskýAdam Křenovský 98 AC ČáslavAC Čáslav 27.08
4 Martin GladkovMartin Gladkov 97 AC ČáslavAC Čáslav 28.08
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 10.5.2014) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.70
2 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 TJ NeratoviceTJ Neratovice 25.33
3 Petr JanákPetr Janák 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 28.77
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana CocherováJana Cocherová 81 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.54
2 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.64
3 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.85
4 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 30.70
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana KlimovičováRomana Klimovičová 84 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.70
2 Markéta BezuchováMarkéta Bezuchová 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 28.75
3 Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČáslavAC Čáslav 29.81
Celkem 3 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.57
2 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.83
3 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 27.50
4 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.11
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 25.78
2 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 26.25
3 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.19
4 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.64
5 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.91
6 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.52
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC ČáslavAC Čáslav 28.07
2 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.89
3 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 29.03
4 Barbora JakubováBarbora Jakubová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 31.80
5 Viktorie EliášováViktorie Eliášová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.68
Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků