výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy staršího žactva

Opava (22. 6. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 22.6.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 07.40
2 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.54
3 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.64
4 Aleš HrňaAleš Hrňa 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.71
5 Jakub KučeraJakub Kučera 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.01
6 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.13
Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 22.6.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.44
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.62
3 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.76
4 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.89
5 Lukáš BělákLukáš Bělák 99 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 08.01
6 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 22.6.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 BYAC BrnoBYAC Brno 07.36
2 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.37
3 Lukáš HabrLukáš Habr 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.85
4 David LorenčičDavid Lorenčič 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.98
5 Jan NavrátilJan Navrátil 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.24
6 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 22.6.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VicanMartin Vican 99 BYAC BrnoBYAC Brno 07.45
2 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 07.61
3 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.69
4 Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.73
5 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.26
6 David NavrátilDavid Navrátil 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.74
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 22.6.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 07.33
2 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.36
3 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 BYAC BrnoBYAC Brno 07.37
4 Martin VicanMartin Vican 99 BYAC BrnoBYAC Brno 07.37
5 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.38
6 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.50
7 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 07.58
8 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.68
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 22.6.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.63
2 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.66
3 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.69
4 Aleš HrňaAleš Hrňa 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.70
5 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.84
6 Lukáš HabrLukáš Habr 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.93
7 David LorenčičDavid Lorenčič 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.94
Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 22.6.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.33
2 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.38
3 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.44
4 Kateřina WeisserováKateřina Weisserová 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.53
5 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.57
6 Eliška VedralováEliška Vedralová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.81
7 Kristýna JanákováKristýna Janáková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 22.6.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.10
2 Lucie ČervenkováLucie Červenková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.53
3 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.56
4 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.61
5 Klaudie PavlíkováKlaudie Pavlíková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.66
6 Barbora KřístkováBarbora Křístková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 22.6.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.48
2 Vendula GereckáVendula Gerecká 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.50
3 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 99 SK PřerovSK Přerov 08.53
4 Monika MatějkováMonika Matějková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.65
5 Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.80
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 22.6.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.43
2 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.72
3 Vendula HanákováVendula Hanáková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.74
4 Valentýna KouřilováValentýna Kouřilová 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.78
5 Tereza NovákováTereza Nováková 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.81
6 Eva SmítalováEva Smítalová 00 AC ProstějovAC Prostějov 08.89
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 22.6.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.01
2 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.26
3 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.44
4 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.46
5 Lucie ČervenkováLucie Červenková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.48
6 Vendula GereckáVendula Gerecká 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.50
7 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.53
8 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.57
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 22.6.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 99 SK PřerovSK Přerov 08.49
2 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.53
3 Kateřina WeisserováKateřina Weisserová 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.61
4 Vendula HanákováVendula Hanáková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.62
5 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.69
6 Monika MatějkováMonika Matějková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.70
7 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.74
Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 16.88
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.17
3 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 BYAC BrnoBYAC Brno 17.18
4 Martin VicanMartin Vican 99 BYAC BrnoBYAC Brno 17.84
5 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 17.90
Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 17.90
7 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 19.56
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 22.6.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 18.13
2 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 18.20
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 18.27
4 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.33
5 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.51
6 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 18.66
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 22.6.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MecnerJakub Mecner 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.74
2 Filip VondráčekFilip Vondráček 00 BYAC BrnoBYAC Brno 18.95
3 Lukáš HabrLukáš Habr 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 19.09
4 Dominik KrejčířDominik Krejčíř 99 BYAC BrnoBYAC Brno 19.36
5 Jan NavrátilJan Navrátil 99 AK OlomoucAK Olomouc 19.60
Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Jakub KučeraJakub Kučera 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 18.99
2 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 20.03
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 20.20
4 Lucie ČervenkováLucie Červenková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.34
5 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 20.90
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 22.6.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 20.20
2 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 99 SK PřerovSK Přerov 20.43
3 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 AK OlomoucAK Olomouc 20.47
4 Aneta MiklášováAneta Miklášová 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 20.55
5 Vendula HanákováVendula Hanáková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 20.56
6 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 99 JAC BrnoJAC Brno 20.68
7 Tereza NovákováTereza Nováková 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.19
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 22.6.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 20.69
2 Valentýna KouřilováValentýna Kouřilová 00 AK OlomoucAK Olomouc 20.84
3 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 SK PřerovSK Přerov 20.86
4 Karolína KarasováKarolína Karasová 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 21.20
5 Terezie GrézlováTerezie Grézlová 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 21.31
6 Marie SlanáMarie Slaná 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 21.62
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 22.6.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KuželováVeronika Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 21.43
2 Barbora KřístkováBarbora Křístková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 21.55
3 Eva SmítalováEva Smítalová 00 AC ProstějovAC Prostějov 21.55
4 Monika VítámvásováMonika Vítámvásová 99 TJ ZnojmoTJ Znojmo 21.88
5 Monika KadlčákováMonika Kadlčáková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 21.88
6 Denisa WindsorováDenisa Windsorová 99 AK OlomoucAK Olomouc 21.95
7 Petra FritschováPetra Fritschová 99 JAC BrnoJAC Brno 23.00
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.92
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 37.84
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 38.05
4 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 38.13
5 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 38.42
6 Dominik ManišDominik Maniš 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 40.08
7 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.84
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 38.09
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 39.23
3 David BučekDavid Buček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.14
4 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 40.85
5 Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík 99 AC ProstějovAC Prostějov 42.69
Tomáš MatýsekTomáš Matýsek 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 40.51
2 Lukáš BělákLukáš Bělák 99 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 42.08
3 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 42.46
4 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 44.82
5 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.85
6 Miroslav BlaťákMiroslav Blaťák 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 45.66
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 42.38
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 42.49
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 42.68
4 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 43.34
5 Karolína RočkováKarolína Ročková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 45.28
6 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 46.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 99 JAC BrnoJAC Brno 45.52
2 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45.70
3 Aneta KuželováAneta Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 46.12
4 Tereza NovákováTereza Nováková 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 46.15
5 Kateřina WeisserováKateřina Weisserová 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 46.45
6 Irena KřížováIrena Křížová 99 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 47.45
Tereza BencováTereza Bencová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZemanováKlára Zemanová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.37
2 Marie SlanáMarie Slaná 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 46.11
3 Veronika KotasováVeronika Kotasová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.57
4 Berenika IndruchováBerenika Indruchová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 46.74
5 Kristýna BirtusováKristýna Birtusová 00 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 47.08
6 Petra FritschováPetra Fritschová 99 JAC BrnoJAC Brno 49.44
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aleš OmelkaAleš Omelka 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:12.37
2 Filip LukšaFilip Lukša 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:12.81
3 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:14.83
4 Daniel VašekDaniel Vašek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:16.70
5 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:18.03
6 Filip VondráčekFilip Vondráček 00 BYAC BrnoBYAC Brno 2:18.62
7 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:24.48
8 Jiří MartinkaJiří Martinka 00 AK OlomoucAK Olomouc 2:26.52
9 Michal NěmecMichal Němec 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:26.60
Daniel VrbaDaniel Vrba 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2:22.87
2 Jakub StoklásekJakub Stoklásek 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:25.98
3 jAN KarafiátjAN Karafiát 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:28.39
4 Martin DanielMartin Daniel 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:32.31
5 Lukáš HruzíkLukáš Hruzík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:33.66
6 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:35.78
7 Jakub LukášekJakub Lukášek 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:36.27
8 Jan SmolaJan Smola 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:37.98
9 Jan BergerJan Berger 00 AK OlomoucAK Olomouc 2:39.68
10 David PolánekDavid Polánek 99 AK OlomoucAK Olomouc 2:40.68
Aleš MartynekAleš Martynek 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:21.57
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:24.21
3 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:25.20
4 Eva LančováEva Lančová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 2:27.69
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:28.36
6 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:29.99
7 Karolína RočkováKarolína Ročková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:33.17
8 Markéta HavlátováMarkéta Havlátová 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:33.47
9 Klára HolzeplováKlára Holzeplová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:42.04
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:34.02
2 Kateřina TlolkováKateřina Tlolková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:35.32
3 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 2:36.03
4 Terezie GrézlováTerezie Grézlová 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:36.74
5 Aneta CharwotováAneta Charwotová 00 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:40.67
6 Alexandra HylAlexandra Hyl 00 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2:43.20
7 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:43.66
8 Markéta UrbanováMarkéta Urbanová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:49.59
Veronika SvozilováVeronika Svozilová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gabriel ŠtěpánekGabriel Štěpánek 99 BYAC BrnoBYAC Brno 4:59.82
2 Štěpán JelenŠtěpán Jelen 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:25.45
3 David ZátopekDavid Zátopek 00 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5:33.82
Aleš MartynekAleš Martynek 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:55.92
2 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 4:56.82
3 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:01.21
4 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5:07.37
5 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 5:19.53
6 Radmila CentnerováRadmila Centnerová 00 JAC BrnoJAC Brno 5:48.98
Karolína JelínkováKarolína Jelínková 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Klára ČechováKlára Čechová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 8 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10:05.84
2 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 AK OlomoucAK Olomouc 10:16.31
3 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 AK OlomoucAK Olomouc 10:33.36
4 Radim HolubRadim Holub 00 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 10:36.73
5 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11:32.58
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 22.6.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK OlomoucAK Olomouc 14.49
2 Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.04
3 Jakub KozubekJakub Kozubek 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 16.19
4 Vojtěch KašpárekVojtěch Kašpárek 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.52
5 Michal ZamazalMichal Zamazal 99 BYAC BrnoBYAC Brno 17.10
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 22.6.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.53
2 Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK OlomoucAK Olomouc 15.27
3 František MužnýFrantišek Mužný 99 AK OlomoucAK Olomouc 15.38
4 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 00 BYAC BrnoBYAC Brno 15.40
5 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.22
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 22.6.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.80
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 15.24
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.29
4 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.40
5 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 16.80
David ŠpůrekDavid Špůrek 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 22.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK OlomoucAK Olomouc 13.98
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.47
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.90
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 14.93
5 Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK OlomoucAK Olomouc 15.75
6 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.74
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 22.6.2014) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 00 BYAC BrnoBYAC Brno 15.27
2 František MužnýFrantišek Mužný 99 AK OlomoucAK Olomouc 15.36
3 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.30
4 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.42
5 Jakub KozubekJakub Kozubek 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 16.67
6 Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.81
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 22.6.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie HeimováMarie Heimová 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 15.68
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.93
3 Denisa MráčkováDenisa Mráčková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 17.09
4 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.29
5 Gabriela FialováGabriela Fialová 00 JAC BrnoJAC Brno 18.43
6 Adriana ChytilováAdriana Chytilová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 22.6.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 15.53
2 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AK OlomoucAK Olomouc 16.70
3 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.03
4 Petra KrálováPetra Králová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.13
5 Monika BartošíkováMonika Bartošíková 99 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 18.53
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 22.6.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 15.96
2 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 16.04
3 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.81
4 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK PřerovSK Přerov 17.16
5 Jana KrenželokováJana Krenželoková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.73
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 22.6.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.25
2 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 16.26
3 Karolína KlímováKarolína Klímová 99 AC ProstějovAC Prostějov 16.78
4 Eliška KreiselováEliška Kreiselová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.88
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 22.6.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 15.30
2 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15.66
3 Marie HeimováMarie Heimová 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 15.78
4 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 15.86
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.11
6 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 16.41
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 22.6.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.57
2 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.96
3 Karolína KlímováKarolína Klímová 99 AC ProstějovAC Prostějov 17.11
4 Denisa MráčkováDenisa Mráčková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 17.21
5 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.39
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.99
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 27.72
3 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 28.30
4 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.55
5 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.97
Filip LukšaFilip Lukša 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 22.6.2014) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ZamazalMichal Zamazal 99 BYAC BrnoBYAC Brno 29.46
2 Marek HlásenskýMarek Hlásenský 99 BYAC BrnoBYAC Brno 30.64
3 Ondřej LengálOndřej Lengál 99 BYAC BrnoBYAC Brno 30.69
4 František MužnýFrantišek Mužný 99 AK OlomoucAK Olomouc 30.92
5 David ŠpůrekDavid Špůrek 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 30.97
6 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 31.72
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 22.6.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK OlomoucAK Olomouc 30.83
2 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 32.59
3 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.78
4 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 33.23
Jakub VaněkJakub Vaněk 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 30.09
2 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 31.55
3 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 31.83
4 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 32.59
5 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 33.13
Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 22.6.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra KrálováPetra Králová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.38
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.06
3 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK PřerovSK Přerov 33.61
4 Gabriela FialováGabriela Fialová 00 JAC BrnoJAC Brno 34.04
5 Anísa FilaliAnísa Filali 00 JAC BrnoJAC Brno 34.30
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 39.62
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 22.6.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina IvičičováKateřina Ivičičová 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 34.15
2 Eliška KreiselováEliška Kreiselová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.34
3 Denisa MráčkováDenisa Mráčková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 35.05
4 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 35.50
5 Lenka BurianováLenka Burianová 00 JAC BrnoJAC Brno 35.84
Adriana ChytilováAdriana Chytilová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 22.6.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 34.51
2 Denisa WindsorováDenisa Windsorová 99 AK OlomoucAK Olomouc 35.26
3 Adéla RyndováAdéla Ryndová 00 JAC BrnoJAC Brno 35.77
4 Kateřina BužíkováKateřina Bužíková 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 36.36
5 Monika BartošíkováMonika Bartošíková 99 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 36.68
6 Jana KrenželokováJana Krenželoková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 38.64
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:52.86
2 Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:57.76
3 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:00.76
4 Daniel IwanDaniel Iwan 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:06.85
5 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:09.40
6 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:13.87
7 Nikolas AgelNikolas Agel 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:28.69
8 Patrik JaníkPatrik Janík 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5:33.14
9 Jan PivsetokJan Pivsetok 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:42.24
10 Adam JelínekAdam Jelínek 99 BYAC BrnoBYAC Brno 6:04.71
Kryštof ČerníkKryštof Černík 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukša,Lorenčič,Bystroň,Vácha Lukša,Lorenčič,Bystroň,Vácha TJ Start HavířovTJ Start Havířov 28.05
2 Vychodil,Látal,Konečný,Nastoupil Vychodil,Látal,Konečný,Nastoupil AK OlomoucAK Olomouc 28.14
3 Matoušek,Urban,Stráský,Vican Matoušek,Urban,Stráský,Vican BYAC BrnoBYAC Brno 28.29
4 Kukuczka,Lampa,Kramoliš,Kaštovský Kukuczka,Lampa,Kramoliš,Kaštovský TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.54
5 Oczadly,Kundrát,Šprůzel,Hrňa Oczadly,Kundrát,Šprůzel,Hrňa SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 30.34
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A: Matějková,Hromádníková,Koppová,Hanáková A: Matějková,Hromádníková,Koppová,Hanáková AK PSK ZlínAK PSK Zlín 30.71
2 Kouřilová,Novotná,Gieselová,Begová Kouřilová,Novotná,Gieselová,Begová AK OlomoucAK Olomouc 30.73
3 Dvorská,Dobiášová,Čejnová,Pihalová Dvorská,Dobiášová,Čejnová,Pihalová SK PřerovSK Přerov 32.01
4 Gerecká,Zemanová,Králová,Kantorová Gerecká,Zemanová,Králová,Kantorová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.45
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miklášová,Polášková,Klišíková,Kolářová Miklášová,Polášková,Klišíková,Kolářová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 31.37
2 Kožnárková,Kuželová,Kuželová, Smítalová Kožnárková,Kuželová,Kuželová, Smítalová AC ProstějovAC Prostějov 32.99
3 B: Karasová,Kašpárková,Fráňová,Heimová B: Karasová,Kašpárková,Fráňová,Heimová AK PSK ZlínAK PSK Zlín 33.17
4 Bužíková,Charwotová,Marszalek,Weisserová Bužíková,Charwotová,Marszalek,Weisserová TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 38.41
Mráčková,Křístková,Pavlíková,Hofferová Mráčková,Křístková,Pavlíková,Hofferová TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kaštovský,Lampa,Kramoliš,Buček Kaštovský,Lampa,Kramoliš,Buček TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:37.60
2 Pácal,Vašek,Malura,Sechra Pácal,Vašek,Malura,Sechra SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:44.19
3 Lencál,Krejčíř,Vondráček,Zamazal Lencál,Krejčíř,Vondráček,Zamazal BYAC BrnoBYAC Brno 2:48.63
4 Doležal J.,Hasala,Kalous,Lukášek Doležal J.,Hasala,Kalous,Lukášek Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:02.11
Bystroň,Lukša,Junek,Vácha Bystroň,Lukša,Junek,Vácha TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rochovanksá,Dlabajová,Kašpárková,Hromadníková Rochovanksá,Dlabajová,Kašpárková,Hromadníková AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:52.33
2 Jeřábková,Freibergerová,Ročková,Slaná Jeřábková,Freibergerová,Ročková,Slaná AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:04.37
3 Gerecká,Zemanová,Svozilová,Králová Gerecká,Zemanová,Svozilová,Králová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:05.71
4 Burianová,Fialová,Filali,Konečná Burianová,Fialová,Filali,Konečná JAC BrnoJAC Brno 3:05.99
5 Juchelková,Tlolková,Kreiselová,Vaňková Juchelková,Tlolková,Kreiselová,Vaňková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:09.71
6 Vranová,Janulíková,Mülerová,Lančová Vranová,Janulíková,Mülerová,Lančová AK ŠternberkAK Šternberk 3:11.14
7 Smítalová,Kuželová,Klímová,Kuželová Smítalová,Kuželová,Klímová,Kuželová AC ProstějovAC Prostějov 3:13.05
8 Weisserová,Marszalek,Bužíková,Charwotová Weisserová,Marszalek,Bužíková,Charwotová TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 3:23.75
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.83
2 Jiří LátalJiří Látal
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.83
3 Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 1.79
4 Filip SloukaFilip Slouka
AC ProstějovAC Prostějov
99 1.76
5 Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.76
6 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.76
7 Jiří StrakošJiří Strakoš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.70
8= David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1.65
8= Jakub BystroňJakub Bystroň
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.65
10 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.65
11 Marek HlásenskýMarek Hlásenský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 1.65
12 Ondřej LengálOndřej Lengál
BYAC BrnoBYAC Brno
99 1.65
13 Jakub DoležalJakub Doležal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.60
14 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ ZnojmoTJ Znojmo
00 1.55
Dominik FrischDominik Frisch
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikola GrögerováNikola Grögerová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.50
2 Jiřina MaradováJiřina Maradová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
00 1.50
3= Anísa FilaliAnísa Filali
JAC BrnoJAC Brno
00 1.50
3= Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.50
5= Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 1.50
5= Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.50
5= Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.50
8= Nikola GavendováNikola Gavendová
SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín
00 1.45
8= Adriana PospěchováAdriana Pospěchová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.45
8= Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
00 1.45
11= Kateřina PoláškováKateřina Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 1.45
11= Karolína KlímováKarolína Klímová
AC ProstějovAC Prostějov
99 1.45
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 NM
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 NM
Kateřina WeisserováKateřina Weisserová
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
99 NM
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vojtěch HarazimVojtěch Harazim
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 2.65
2 Matěj JurasekMatěj Jurasek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 2.65
3 Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 2.40
4= Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 2.20
4= Adam LamichAdam Lamich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 2.20
MS František ŠpiclFrantišek Špicl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.80
Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 NM
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 3.35
2 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.65
3= Petra FráňováPetra Fráňová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 2.55
3= Monika MatějkováMonika Matějková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 2.55
5 Kateřina IvičičováKateřina Ivičičová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 2.55
6 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 2.45
7 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
01 2.45
8 Soňa ZálešákováSoňa Zálešáková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 2.45
9 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
02 2.25
Adriana PospěchováAdriana Pospěchová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 DNP
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon HánaŠimon Hána
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 6.61 -1.1 m/s
2 Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 6.38 -0.6 m/s
3 Eliáš UrbanEliáš Urban
BYAC BrnoBYAC Brno
00 6.35 +0.0 m/s
4 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
99 6.05 +0.0 m/s
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 6.03 +0.0 m/s
6 Filip SloukaFilip Slouka
AC ProstějovAC Prostějov
99 5.99 -0.6 m/s
7 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5.93 -0.7 m/s
8 Marek ZelinkaMarek Zelinka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 5.88 +0.0 m/s
9 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 5.74 -0.6 m/s
10 Jakub BystroňJakub Bystroň
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 5.68 -0.8 m/s
11 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 5.68 -0.9 m/s
12 Aleš HrňaAleš Hrňa
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 5.67 -0.6 m/s
13 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 5.64 -0.8 m/s
14 Jakub KučeraJakub Kučera
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.54 -0.6 m/s
15 Dominik KrejčířDominik Krejčíř
BYAC BrnoBYAC Brno
99 5.31 -0.7 m/s
16 Lukáš HabrLukáš Habr
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 5.27 +0.0 m/s
17 Ondřej LengálOndřej Lengál
BYAC BrnoBYAC Brno
99 5.26 -0.8 m/s
18 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC BrnoBYAC Brno
00 5.04 -0.7 m/s
19 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ ZnojmoTJ Znojmo
00 4.84 +0.0 m/s
20 David NavrátilDavid Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 4.24 -1.1 m/s
Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 DNP
Filip KaštovskýFilip Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 NM
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 5.62 +0.7 m/s
2 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5.29 +0.0 m/s
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.28 +0.6 m/s
4 Anísa FilaliAnísa Filali
JAC BrnoJAC Brno
00 5.05 +0.9 m/s
5 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 4.96 +0.0 m/s
6 Veronika BrixováVeronika Brixová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.87 +0.0 m/s
7 Aneta MiklášováAneta Miklášová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 4.86 -0.9 m/s
8 Andrea PlhalováAndrea Plhalová
SK PřerovSK Přerov
99 4.86 +0.0 m/s
9 Klaudie BeranováKlaudie Beranová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 4.85 +0.0 m/s
10 Soňa ZálešákováSoňa Zálešáková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 4.79 +0.5 m/s
11 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 4.66 -0.6 m/s
12 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 4.65 -0.9 m/s
13 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
99 4.64 +0.0 m/s
14 Vendula GereckáVendula Gerecká
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.56 -0.8 m/s
15 Klaudie PavlíkováKlaudie Pavlíková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 4.55 +0.0 m/s
16 Martina BiolkováMartina Biolková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
99 4.46 +1.2 m/s
17 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.46 +0.8 m/s
18 Lenka BurianováLenka Burianová
JAC BrnoJAC Brno
00 4.41 -1.2 m/s
19 Irena KřížováIrena Křížová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
99 4.32 +1.4 m/s
20 Silvie ŠvubováSilvie Švubová
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.27 -1.0 m/s
21 Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.25 -1.6 m/s
22 Petra FráňováPetra Fráňová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 4.24 +0.0 m/s
23 Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
99 4.15 +0.6 m/s
24 Eliška VedralováEliška Vedralová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.08 +0.5 m/s
25 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.01 -0.8 m/s
26 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 3.98 +0.6 m/s
Nikola KožnárkováNikola Kožnárková
AC ProstějovAC Prostějov
99 NM
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 11.27
2 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 10.87
3 Kristýna KlossováKristýna Klossová
JAC BrnoJAC Brno
99 10.37
4 Hana HolaňováHana Holaňová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
99 10.35
5 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 10.18
6 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
AK HodonínAK Hodonín
99 09.56
7 Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 09.46
8 Monika HubáčkováMonika Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 09.45
9 Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 09.37
10 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 08.88
11 Berenika IndruchováBerenika Indruchová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 08.79
12 Kamila VymazalováKamila Vymazalová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 08.66
13 Dominika PaprstkováDominika Paprstková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 08.65
14 Kristýna JanákováKristýna Janáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 08.52
15 Kateřina VránováKateřina Vránová
AC ProstějovAC Prostějov
99 07.82
16 Monika VítámvásováMonika Vítámvásová
TJ ZnojmoTJ Znojmo
99 07.64
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 14.36
2 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
00 14.05
3 Pavel BílskýPavel Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 13.00
4 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
99 12.28
5 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 11.98
6 Lukáš PajdaLukáš Pajda
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 11.59
7 Filip RycekFilip Rycek
SK PřerovSK Přerov
99 11.55
8 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 11.05
9 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 10.92
10 Jan VantuchJan Vantuch
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 10.49
11 Jakub ZelinkaJakub Zelinka
AK HodonínAK Hodonín
00 10.39
12 Quang NguyenQuang Nguyen
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 10.31
13 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 10.21
14 Ondřej MuroňOndřej Muroň
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 08.83
15 Daniel DvorčukDaniel Dvorčuk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 08.80
Michal DavídekMichal Davídek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 DNP
Filip KaštovskýFilip Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 DNP
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 32.32
2 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 29.70
3 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 28.67
4 Kateřina BužíkováKateřina Bužíková
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
99 28.34
5 Kristýna KlossováKristýna Klossová
JAC BrnoJAC Brno
99 28.21
6 Julie SolaříkováJulie Solaříková
AK HodonínAK Hodonín
00 26.67
7 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 26.46
8 Veronika KoppováVeronika Koppová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 24.55
9 Monika HubáčkováMonika Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 23.58
10 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 23.14
11 Lucie SulkováLucie Sulková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 22.75
12 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 22.61
13 Kamila VymazalováKamila Vymazalová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 19.70
14 Hana HolaňováHana Holaňová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
99 19.36
15 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 19.07
16 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 18.80
17 Jitka CaletkováJitka Caletková
SK PřerovSK Přerov
00 18.03
18 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
SK PřerovSK Přerov
99 15.11
19 Michaela SlavíkováMichaela Slavíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 14.38
Denisa BačováDenisa Bačová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 DNP
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
99 45.20
2 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 43.44
3 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
00 38.38
4 Pavel BílskýPavel Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 35.70
5 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 34.93
6 Jan VantuchJan Vantuch
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 34.27
7 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 34.01
8 Quang NguyenQuang Nguyen
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 33.97
9 Jakub KasalaJakub Kasala
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 32.76
10 Daniel ŠírDaniel Šír
AK HodonínAK Hodonín
99 31.87
11 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 29.45
12 Jakub ZelinkaJakub Zelinka
AK HodonínAK Hodonín
00 28.63
13 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 27.86
14 Filip RycekFilip Rycek
SK PřerovSK Přerov
99 27.85
15 Jakub KozubekJakub Kozubek
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
99 26.60
16 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 25.82
17 Evžen OczadlyEvžen Oczadly
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 24.72
18 Ondřej MuroňOndřej Muroň
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 24.22
19 Tomáš VlasákTomáš Vlasák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 23.21
Daniel VrbaDaniel Vrba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 DNP
Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 DNP
Celkem 21 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 42.38
2 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 37.84
3 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 28.67
4 Monika HubáčkováMonika Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 27.79
5 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 25.84
6 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
AK HodonínAK Hodonín
99 25.39
7 Barbora ŠčecinováBarbora Ščecinová
AK HodonínAK Hodonín
99 24.87
8 Lucie SulkováLucie Sulková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 23.26
9 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
SK PřerovSK Přerov
99 20.86
10 Julie SolaříkováJulie Solaříková
AK HodonínAK Hodonín
00 20.35
11 Jitka CaletkováJitka Caletková
SK PřerovSK Přerov
00 15.93
12 Michaela SlavíkováMichaela Slavíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 13.52
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 40.15
2 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 38.67
3 Pavel BílskýPavel Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 37.55
4 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 35.98
5 Quang NguyenQuang Nguyen
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 32.38
6 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 31.56
7 Lukáš PajdaLukáš Pajda
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 29.53
8 Tomáš VlasákTomáš Vlasák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 28.53
9 Jan DavidJan David
AK HodonínAK Hodonín
99 27.27
10 Jakub ZelinkaJakub Zelinka
AK HodonínAK Hodonín
00 21.99
11 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 21.81
12 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
00 20.24
13 Ondřej MuroňOndřej Muroň
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 17.77
14 David NavrátilDavid Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 17.05
15 Daniel DvorčukDaniel Dvorčuk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 15.88
Michal DavídekMichal Davídek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 DNP
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana HolaňováHana Holaňová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
99 37.36
2 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 34.96
3 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 33.48
4 Tereza HanušováTereza Hanušová
AC ProstějovAC Prostějov
99 31.90
5 Dominika PaprstkováDominika Paprstková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 30.10
6 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 28.39
7 Kristýna KlossováKristýna Klossová
JAC BrnoJAC Brno
99 27.85
8 Kamila VymazalováKamila Vymazalová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 27.49
9 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 25.99
10 Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC BrnoJAC Brno
00 25.28
11 Kateřina BužíkováKateřina Bužíková
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
99 24.95
12 Berenika IndruchováBerenika Indruchová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 23.26
13 Veronika KoppováVeronika Koppová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 23.22
14 Julie SolaříkováJulie Solaříková
AK HodonínAK Hodonín
00 23.21
15 Tereza DobiášováTereza Dobiášová
SK PřerovSK Přerov
99 22.23
16 Denisa BačováDenisa Bačová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 19.92
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tadeáš BuzekTadeáš Buzek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 51.42
2 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 51.00
3 Lukáš BalážikLukáš Balážik
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 41.79
4 Evžen OczadlyEvžen Oczadly
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 38.10
5 Martin NěmecMartin Němec
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 36.67
6 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 35.57
7 Miroslav BlaťákMiroslav Blaťák
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 35.37
8 Filip RycekFilip Rycek
SK PřerovSK Přerov
99 33.84
9 Daniel ŠírDaniel Šír
AK HodonínAK Hodonín
99 31.09
10 Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 30.62
11 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 30.08
12 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
99 29.95
13 Martin KašperlíkMartin Kašperlík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 29.31
14 jAN KarafiátjAN Karafiát
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
99 26.77
15 David NavrátilDavid Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 23.98
Celkem 15 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin AdámekMartin Adámek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19:41.06
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21:54.44
MS Filip VeseloušFilip Veselouš 95 AK HodonínAK Hodonín 13:21.99
Martin DanielMartin Daniel 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DQ
Lukáš HruzíkLukáš Hruzík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DQ
Jan PivsetokJan Pivsetok 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DQ
Martin KašperlíkMartin Kašperlík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DQ
Pavel FišerPavel Fišer 02 AK HodonínAK Hodonín DQ
Jonáš EšikJonáš Ešik 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 9 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Veronika KubenkováVeronika Kubenková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16:29.05
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina BočkováSabina Bočková 01 AK HodonínAK Hodonín 19:07.70
2 Taťána BarvíkováTaťána Barvíková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19:56.06
3 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 20:30.80
4 Petra ŠvantnerováPetra Švantnerová 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 20:59.08
5 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21:26.30
6 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21:26.71
7 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21:53.30
MS Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 17:48.37
MS Monika ČaganováMonika Čaganová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 18:51.19
Celkem 9 závodníků