Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

43. ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály

Pacov (5. 7. 2014)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 5.7.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oleh DanylyukOleh Danylyuk 89 UkrajinaUkrajina 10.67
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.03
3 Štěpán FauŠtěpán Fau 95 AC DomažliceAC Domažlice 11.16
4 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.19
5 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.29
6 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.46
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.7.2014) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.52
2 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.95
3 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.10
Jan MeissnerJan Meissner 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DQ
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 5.7.2014) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.38
2 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.60
3 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková 86 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.90
4 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.97
5 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.19
6 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 13.20
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.7.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.10
2 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.37
3 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.66
4 Jana KovandováJana Kovandová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.07
Tereza SuchanováTereza Suchanová 98 TJ ChyškyTJ Chyšky DNP
Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNP
Celkem 6 závodníků