Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze

Praha-Juliska (14. 6. 2014)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 14.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 6.92 +0.4 m/s
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 6.58 -0.1 m/s
3 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 6.55 +0.4 m/s
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 6.06 -1.4 m/s
MS Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 7.33 -1.1 m/s
MS Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
86 7.28 -0.7 m/s
MS Han Hwan SeungHan Hwan Seung
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 5.90 +0.4 m/s
Stanislav MacháčekStanislav Macháček
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
94 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 14.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michael UrbanMichael Urban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 6.66 +0.6 m/s
2 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 6.30 +2.3 m/s 6.14 +0.7 m/s
3 Tadeáš ČernýTadeáš Černý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 6.26 -0.6 m/s
4 Tomáš KocábekTomáš Kocábek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 6.11 -1.0 m/s
5 Jan HečkoJan Hečko
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
97 6.10 +1.4 m/s
6 Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 6.03 +0.2 m/s
7 Jan JaníčekJan Janíček
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
96 5.74 +0.4 m/s
8 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5.59 -1.6 m/s
9 David ŠebrleDavid Šebrle
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 5.37 -0.1 m/s
MS Dominik PopelkaDominik Popelka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.03 +0.2 m/s
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
81 6.24 +0.5 m/s
2 Lucie DomskáLucie Domská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 5.96 +0.5 m/s
3 Iva VedralováIva Vedralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
86 5.80 +1.2 m/s
4 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 5.64 +1.9 m/s
5 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
85 5.58 -0.2 m/s
6 Kristina VolfováKristina Volfová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 5.55 +1.5 m/s
7 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 5.39 +0.7 m/s
8 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
80 5.07 +1.2 m/s
9 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.01 -0.8 m/s
10 Tereza BartíkováTereza Bartíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 4.99 -0.3 m/s
Žofie JanouškováŽofie Janoušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 DNS
MS Martina TamchynováMartina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
90 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 14.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5.49 +1.4 m/s
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 5.31 +2.4 m/s 5.24 +1.9 m/s
3 Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.23 +1.1 m/s
4 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5.04 -1.2 m/s
5 Alice BoučkováAlice Boučková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 4.90 +0.7 m/s
6 Kateřina DrhováKateřina Drhová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.77 -0.9 m/s
7 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.59 -0.3 m/s
8 Tereza MičánkováTereza Mičánková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 4.44 +0.4 m/s
MS Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 5.23 +0.3 m/s
Celkem 9 závodníků