Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Pacov (15. 6. 2014)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 6.07
2 Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 5.87
3 Luboš NovákLuboš Novák
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
88 5.27
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 6.21
2 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 6.10
3 Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 6.08
4 Lubomír FantaLubomír Fanta
Atletika JemniceAtletika Jemnice
97 6.06
5 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 5.89
6 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 5.71
7 Daniel MarkesDaniel Markes
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 5.01
8 Jakub SvobodaJakub Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 4.90
9 Richard VeletaRichard Veleta
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
98 4.48
Pavel DvořákPavel Dvořák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 DNP
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip HouzarFilip Houzar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 5.04
2 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 4.76
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
97 5.10
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 4.62
2 Petra MackováPetra Macková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 4.29
3 Adriana ToufarováAdriana Toufarová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 3.79
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
00 4.63
2 Nikola RůžičkováNikola Růžičková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 4.62
3 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 4.62
4 Denisa ChlumeckáDenisa Chlumecká
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 4.44
5 Michaela PeškováMichaela Pešková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 4.27
6 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 4.27
7 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 4.03
8 Saša MelicharováSaša Melicharová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 3.95
Hana TesařováHana Tesařová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 DNP
Celkem 9 závodníků