Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Pacov (15. 6. 2014)

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.40
2 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.84
3 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.33
4 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.69
5 Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 28.69
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.67
2 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.89
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.13
4 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 24.25
5 Jan HorákJan Horák 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 24.30
6 Michal JarcoMichal Jarco 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.01
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.78
2 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.53
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.41
2 Petra MackováPetra Macková 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 28.24
3 Julie RáčkováJulie Ráčková 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 28.96
4 Jantra ŠímováJantra Šímová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 29.55
Celkem 4 závodníků