Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Plzeň (7. 6. 2014)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 6.05
2 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 5.79
3 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.70
4 Petr CerinaPetr Cerina
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
84 5.50
5 Martin KubešMartin Kubeš
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 5.00
6 Michal ProkopMichal Prokop
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 4.37
Ondřej MusilOndřej Musil
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
87 NM
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 6.17
2 Tadeáš ČernýTadeáš Černý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 5.92
3 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 5.68
Martin KloudMartin Kloud
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 NM
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 6.39
2 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 6.22
3 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.07
4 David RichterDavid Richter
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.88
5 Lukáš HinkLukáš Hink
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 5.62
František BošekFrantišek Bošek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.62
7 Michal ČákoraMichal Čákora
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.61
8 Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
97 5.58
9 Vít VodvářkaVít Vodvářka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.44
10 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.38
11 Lukáš DoubekLukáš Doubek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.34
12 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.27
13 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.07
14 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.91
15 Jiří LoučímJiří Loučím
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 4.90
16 Daniel MondekDaniel Mondek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.52
Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 NM
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana MelichováJana Melichová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
79 5.22
3 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 4.97
2 Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 4.97
4 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.80
5 Lenka JanoutováLenka Janoutová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 4.77
6 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.51
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 5.23
2 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 5.20
3 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.77
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.10
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.07
3 Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
98 5.06
4 Barbora KalátováBarbora Kalátová
AK SokolovAK Sokolov
98 4.86
5 Jana HeinrichováJana Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 4.72
6 Sára ČelišováSára Čelišová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.59
7 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 4.58
8 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.55
9 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.49
10 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.37
11 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.35
12 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 4.05
Celkem 12 závodníků