Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Plzeň (7. 6. 2014)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 49.92
2 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 50.15
3 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 50.72
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51.06
5 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.61
6 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 56.73
Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.36
2 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 50.87
3 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.37
4 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.57
5 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.99
6 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.46
7 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 58.51
Jakub PtáčekJakub Ptáček 91 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KrausJakub Kraus 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51.65
2 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.85
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.73
4 Daniel KondrDaniel Kondr 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.45
5 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 68.95
Václav KašákVáclav Kašák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Jiří GregorJiří Gregor 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BošekFrantišek Bošek 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 54.29
2 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 55.85
3 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 55.87
4 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 55.89
5 Adam UtíkalAdam Utíkal 95 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 56.64
6 Jan KarchňákJan Karchňák 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 61.43
Tomáš HonzíkTomáš Honzík 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Ondřej BatlaOndřej Batla 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNF
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 56.54
2 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57.97
3 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.64
4 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 59.35
5 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 60.77
6 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.33
7 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 63.35
Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára HeroldováSára Heroldová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 60.54
2 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 61.54
3 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 62.49
4 Marie KonopováMarie Konopová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 62.68
5 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 62.77
6 Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 64.61
7 Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 66.41
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana HeinrichováJana Heinrichová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 64.33
2 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 65.12
3 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 65.54
4 Lucie TůmováLucie Tůmová 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 66.99
5 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 69.08
6 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 69.48
7 Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 70.14
Celkem 7 závodníků