Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze

Vlašim (11. 5. 2014)

150 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (ne, 11.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.28
2 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 18.00
3 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.64
4 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 19.12
5 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.28
Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 11.5.2014) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.85
2 Jaroslav KonečnýJaroslav Konečný 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 19.43
3 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.85
4 Robin MartinekRobin Martinek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.40
Daniel UherDaniel Uher 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora DNP
Filip PolákFilip Polák 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (ne, 11.5.2014) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DavidíkMichal Davidík 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.38
2 Petr HarmachPetr Harmach 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.36
3 Lukáš HájekLukáš Hájek 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 25.43
Filip DolejšíFilip Dolejší 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora DNP
Jakub ProkopJakub Prokop 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 5 závodníků
Finále 4 (ne, 11.5.2014) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DvořákJan Dvořák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.26
2 Dominik DoubravaDominik Doubrava 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 21.54
3 Matyáš HrabánekMatyáš Hrabánek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.99
4 Richard KučeraRichard Kučera 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 22.63
5 Jan KrešneJan Krešne 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.95
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (ne, 11.5.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.78
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.41
3 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 19.59
4 Marek SvatošMarek Svatoš 01 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 20.55
5 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.78
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (ne, 11.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 20.19
2 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.07
3 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.09
4 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 21.64
5 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.94
6 Petr VyšínPetr Vyšín 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.03
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (ne, 11.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 22.40
2 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.69
3 Tomáš HarmachTomáš Harmach 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.84
4 Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.78
5 Lukáš KrunertLukáš Krunert 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.59
Marek ŠubertMarek Šubert 01 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 4 (ne, 11.5.2014) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.65
2 Vojtěch SmrtkaVojtěch Smrtka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.45
3 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC ČáslavAC Čáslav 24.02
4 Michal JiroušekMichal Jiroušek 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.54
5 Karel BuřičKarel Buřič 02 AC ČáslavAC Čáslav 25.20
6 Michael ŠtorekMichael Štorek 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 25.88
Celkem 6 závodníků
Finále 5 (ne, 11.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.09
2 Jakub KlasnaJakub Klasna 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.53
3 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.82
Jakub PěčekJakub Pěček 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Tomáš KulhaTomáš Kulha 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 6 (ne, 11.5.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek FilipVítek Filip 02 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 23.41
2 Karel PrachKarel Prach 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.82
3 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 25.11
4 Filip GročekFilip Groček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.51
5 Jan BurianJan Burian 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.82
6 Tadeáš JonákTadeáš Jonák 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.31
Celkem 6 závodníků
Finále 7 (ne, 11.5.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš TrousilMatyáš Trousil 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.85
2 Ondřej MachotaOndřej Machota 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.92
3 Josef ZapletalJosef Zapletal 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.07
Zdeněk ČernýZdeněk Černý 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 11.5.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 19.54
2 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 19.83
3 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.21
4 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.23
5 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.54
Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 11.5.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 20.20
2 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 20.24
3 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.79
4 Lucie RacochováLucie Racochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.87
5 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.25
Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (ne, 11.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠtroblováAnna Štroblová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.12
2 Noemi KrascsenitsováNoemi Krascsenitsová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.66
3 Nikola LanghansováNikola Langhansová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21.68
Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.68
Klára ČervenkováKlára Červenková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Klára ZatloukalováKlára Zatloukalová 00 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 4 (ne, 11.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 20.98
2 Barbora RillichováBarbora Rillichová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.47
3 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.72
4 Pavla MrázováPavla Mrázová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.43
5 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 22.98
6 Nikol HenzlováNikol Henzlová 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 23.50
Celkem 6 závodníků
Finále 5 (ne, 11.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.82
2 Iva PilouskováIva Pilousková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 22.91
3 Eliška KlírováEliška Klírová 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.14
4 Valerie MistrováValerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.31
5 Linda PleskačováLinda Pleskačová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.78
6 Laura ŠpačkováLaura Špačková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 25.75
Celkem 6 závodníků
Finále 6 (ne, 11.5.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 20.86
2 Barbora PecinováBarbora Pecinová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.79
3 Kateřina TrnkováKateřina Trnková 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.89
4 Eliška VernerováEliška Vernerová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21.97
5 Kamila ValešováKamila Valešová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.61
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 11.5.2014) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.37
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC ČáslavAC Čáslav 21.10
3 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.52
4 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.72
5 Adriana HofmanováAdriana Hofmanová 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.10
6 Barbora KarasováBarbora Karasová 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.96
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 11.5.2014) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 21.37
2 Anna KošatováAnna Košatová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.10
3 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.14
4 Kateřina HolubováKateřina Holubová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.76
5 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.37
6 Aneta KarlováAneta Karlová 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 23.86
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (ne, 11.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika StaňkováVeronika Staňková 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 21.91
2 Kateřina BibenováKateřina Bibenová 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.13
3 Kamila KubáčováKamila Kubáčová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.21
4 Alice DozorcováAlice Dozorcová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.63
5 Denisa ŘípováDenisa Řípová 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 23.71
6 Kristýna JeníkováKristýna Jeníková 02 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 27.08
Celkem 6 závodníků
Finále 4 (ne, 11.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 22.92
2 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC ČáslavAC Čáslav 23.85
3 Tereza KasáčkováTereza Kasáčková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.20
4 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.29
5 Natálie MartincováNatálie Martincová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.98
6 Alena PelikánováAlena Pelikánová 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 26.05
Celkem 6 závodníků
Finále 5 (ne, 11.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.09
2 Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.53
3 Petra KlikováPetra Kliková 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.69
4 Tereza NaušováTereza Naušová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.35
5 Anežka SpálenskáAnežka Spálenská 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.61
6 Adéla BernardováAdéla Bernardová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.88
Celkem 6 závodníků
Finále 6 (ne, 11.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.29
2 Sandra VaverkováSandra Vaverková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.58
3 Eliška TůmováEliška Tůmová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.98
4 Barbora SoučkováBarbora Součková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 25.60
5 Jana KronďákováJana Kronďáková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.82
Eliška KrajčiováEliška Krajčiová 03 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 7 (ne, 11.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.91
2 Hana VosátkováHana Vosátková 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.61
3 Adéla FundováAdéla Fundová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.16
4 Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.25
5 Žofie ZajícováŽofie Zajícová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.80
Altanzul TulgaaAltanzul Tulgaa 02 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 8 (ne, 11.5.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika JedličkováDominika Jedličková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.00
2 Eliška CinibulkováEliška Cinibulková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.20
3 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 AC ČáslavAC Čáslav 24.18
4 Adéla CinerováAdéla Cinerová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.18
Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 AC ČáslavAC Čáslav 0
Celkem 5 závodníků
Finále 9 (ne, 11.5.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.41
2 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.56
3 Eliška ČechováEliška Čechová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.74
4 Nikola DýckováNikola Dýcková 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.82
5 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.43
Celkem 5 závodníků