výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bílinské víceboje žactva

Bílina (26. - 27. 4. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh (ne, 27.4.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.80 619
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 07.91 586
3 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.11 528
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 26.4.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.73 366
2 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 09.18 266
3 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.32 237
4 Matěj BursíkMatěj Bursík 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.51 201
5 Vojtěch PetrVojtěch Petr 01 AK MostAK Most 09.55 194
6 Lukáš AulickýLukáš Aulický 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.80 151
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 26.4.2014) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.90 327
2= Marek FuniokMarek Funiok 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.37 227
2= Michal AidinovičMichal Aidinovič 02 AK BílinaAK Bílina 09.37 227
4 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 10.31 79
5 Jáchym StrnadJáchym Strnad 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.04 14
Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 26.4.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.85 143
2 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.04 115
3 Dominik HaasDominik Haas 02 AK BílinaAK Bílina 10.45 63
Matěj BursíkMatěj Bursík 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Martin SchafferMartin Schaffer 01 AK BílinaAK Bílina DNP
Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 26.4.2014) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.41 726
2 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.18 521
3 Nina ŠtolbováNina Štolbová 01 AK BílinaAK Bílina 09.19 518
4 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.34 482
5 Adéla ZemanováAdéla Zemanová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 10.44 252
6 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.70 208
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 26.4.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.38 735
2 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.76 629
3 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 09.88 361
4 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 AK BílinaAK Bílina 09.97 342
5 Emílie ŠrotováEmílie Šrotová 02 AK BílinaAK Bílina 10.24 289
Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 26.4.2014) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.02 561
2 Lucie MartinovskáLucie Martinovská 02 AK BílinaAK Bílina 10.27 283
3 Karolína TannertováKarolína Tannertová 01 AK BílinaAK Bílina 10.68 211
Jana BrunclíkováJana Brunclíková 02 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 26.4.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.56 431
2 Martina OpavováMartina Opavová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.79 380
3 Tereza LáchováTereza Láchová 01 AK BílinaAK Bílina 09.97 342
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 26.4.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.85 143
2 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.89 137
3 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.20 93
4 Hojdar AdamHojdar Adam 05 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.52 55
5 Štěpán BendaŠtěpán Benda 05 AK BílinaAK Bílina 11.23 5
Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 26.4.2014) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠimánekDavid Šimánek 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.57 190
2 Jakub RittichJakub Rittich 04 AK ChotěšovAK Chotěšov 10.15 99
3 Jakub MigulskiJakub Migulski 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.19 94
4 Karel SlámaKarel Sláma 05 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.41 67
5 Jiří KohoutJiří Kohout 05 AK BílinaAK Bílina 11.42 0
6 Petr VaněkPetr Vaněk 05 AK BílinaAK Bílina 11.49 0
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 26.4.2014) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 08.98 309
2 Jan ŠímaJan Šíma 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.12 278
3 Martin VaňuraMartin Vaňura 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.89 137
4 Jakub PaličkaJakub Palička 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.96 126
5 Pavel AntlPavel Antl 03 AK BílinaAK Bílina 10.22 90
6 Zdeněk FílaZdeněk Fíla 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 11.24 5
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 26.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BecaJakub Beca 04 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.89 137
2 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.41 67
3 Aleš BařtipánAleš Bařtipán 05 AK BílinaAK Bílina 10.62 46
4 Ondřej BursíkOndřej Bursík 05 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.73 36
5 Tomáš BlažekTomáš Blažek 05 AK BílinaAK Bílina 10.74 35
Michal HodaMichal Hoda 05 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 26.4.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.69 169
2 Matěj HladíkMatěj Hladík 03 AK BílinaAK Bílina 10.32 78
3 Daniel KratochvílDaniel Kratochvíl 04 AK BílinaAK Bílina 10.60 47
4 Jan ŠifaldaJan Šifalda 04 AK BílinaAK Bílina 10.63 45
5 Radek ZavoralRadek Zavoral 05 AK BílinaAK Bílina 10.99 17
6 Jonáš ZajícJonáš Zajíc 05 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.63 0
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 26.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VajdečkaDavid Vajdečka 03 AK BílinaAK Bílina 09.65 176
2 Tomáš LibánskýTomáš Libánský 03 AK BílinaAK Bílina 09.81 149
3 Marek BlažekMarek Blažek 03 AK BílinaAK Bílina 10.50 58
4 Jakub MartinovskýJakub Martinovský 05 AK BílinaAK Bílina 11.04 14
5 Petr HubáčekPetr Hubáček 03 AK BílinaAK Bílina 11.35 1
Martin KasalMartin Kasal 05 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 26.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StrychováTereza Strychová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.48 449
2 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.35 268
3 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.54 235
4 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 04 AK BílinaAK Bílina 11.32 117
5 Nora JonášováNora Jonášová 05 AK BílinaAK Bílina 11.51 94
Nina ŠpitováNina Špitová 04 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 26.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karla MráčkováKarla Mráčková 04 AK MostAK Most 09.89 359
2 Michaela HönigováMichaela Hönigová 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.11 314
3 Petra SkramušskáPetra Skramušská 05 AK BílinaAK Bílina 10.68 211
4 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 11.48 98
5 Natálie StuchláNatálie Stuchlá 05 AK BílinaAK Bílina 11.82 62
Nela SvobodováNela Svobodová 04 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 26.4.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.31 489
2 Adéla FeiglováAdéla Feiglová 03 AK ChotěšovAK Chotěšov 09.75 389
3 Emma OlahováEmma Olahová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.79 193
4 Sára KošťákováSára Košťáková 05 AK BílinaAK Bílina 11.27 124
5 Leontýna MotejlováLeontýna Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 11.30 120
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 26.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.45 456
2 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.09 318
3 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.82 188
4 Karolína HostoušováKarolína Hostoušová 03 AK BílinaAK Bílina 11.23 129
5 Sabina DavignonováSabina Davignonová 04 AK BílinaAK Bílina 11.57 88
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 26.4.2014) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.30 492
2 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.82 374
3 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 10.50 242
4 Beáta BešťákováBeáta Bešťáková 04 AK BílinaAK Bílina 12.25 27
Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová 05 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 26.4.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KruťováMichaela Kruťová 03 AK BílinaAK Bílina 10.13 310
2 Beata KaplanováBeata Kaplanová 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.47 247
3 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 10.84 185
4 Kristýna MotejlováKristýna Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 11.09 148
5 Eliška FuchsováEliška Fuchsová 05 AK BílinaAK Bílina 13.17 0
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh (so, 26.4.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 12.14 624
2 Jakub KrausJakub Kraus 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.46 393
Celkem 2 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 26.4.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 20.22 751
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 21.55 604
3 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.01 557
4 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 24.19 357
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 26.4.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.13 649
2 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.36 624
3 Tereza SmitkováTereza Smitková 00 AK MostAK Most 21.67 592
4 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 23.05 456
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Lucie VáňováLucie Váňová 97 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří DNP
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 52.93 685
2 Jakub KrausJakub Kraus 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 60.98 380
Celkem 2 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1:58.63 529
2 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 2:00.03 508
3 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:00.89 496
4 Jakub BecaJakub Beca 04 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:05.43 432
5 Jan ŠifaldaJan Šifalda 04 AK BílinaAK Bílina 2:07.03 410
6 Martin VaňuraMartin Vaňura 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:07.34 406
7 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:07.59 403
8 Ondřej BursíkOndřej Bursík 05 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:24.44 209
9 Marek BlažekMarek Blažek 03 AK BílinaAK Bílina 2:27.74 178
10 Jiří KohoutJiří Kohout 05 AK BílinaAK Bílina 2:51.46 26
11 Štěpán BendaŠtěpán Benda 05 AK BílinaAK Bílina 2:55.22 14
Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1:57.58 545
2 Jan ŠímaJan Šíma 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1:59.26 520
3 David VajdečkaDavid Vajdečka 03 AK BílinaAK Bílina 2:08.66 389
4 David ŠimánekDavid Šimánek 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:09.25 381
5 Jakub MigulskiJakub Migulski 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:24.97 204
6 Zdeněk FílaZdeněk Fíla 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:28.64 170
7 Hojdar AdamHojdar Adam 05 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:28.64 170
8 Daniel KratochvílDaniel Kratochvíl 04 AK BílinaAK Bílina 2:31.53 146
9 Petr VaněkPetr Vaněk 05 AK BílinaAK Bílina 2:32.65 137
10 Radek ZavoralRadek Zavoral 05 AK BílinaAK Bílina 2:38.96 91
Martin KasalMartin Kasal 05 AK BílinaAK Bílina DNP
Jakub RittichJakub Rittich 04 AK ChotěšovAK Chotěšov DNP
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:10.71 362
2 Karel SlámaKarel Sláma 05 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:11.21 356
3 Jakub PaličkaJakub Palička 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:17.25 285
4 Tomáš LibánskýTomáš Libánský 03 AK BílinaAK Bílina 2:17.30 284
5 Tomáš BlažekTomáš Blažek 05 AK BílinaAK Bílina 2:18.46 271
6 Pavel AntlPavel Antl 03 AK BílinaAK Bílina 2:27.53 180
7 Aleš BařtipánAleš Bařtipán 05 AK BílinaAK Bílina 2:31.77 144
8 Matěj HladíkMatěj Hladík 03 AK BílinaAK Bílina 2:32.99 134
9 Jonáš ZajícJonáš Zajíc 05 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:33.04 134
10 Petr HubáčekPetr Hubáček 03 AK BílinaAK Bílina 2:34.34 123
11 Jakub MartinovskýJakub Martinovský 05 AK BílinaAK Bílina 2:53.58 19
Michal HodaMichal Hoda 05 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:05.27 434
2 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 2:11.70 350
3 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:13.57 327
4 Adéla FeiglováAdéla Feiglová 03 AK ChotěšovAK Chotěšov 2:16.83 289
5 Michaela HönigováMichaela Hönigová 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:20.77 246
6 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:21.83 235
7 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 2:25.71 197
8 Nora JonášováNora Jonášová 05 AK BílinaAK Bílina 2:31.31 148
9 Karla MráčkováKarla Mráčková 04 AK MostAK Most 2:49.66 33
Beáta BešťákováBeáta Bešťáková 04 AK BílinaAK Bílina DNP
Nina ŠpitováNina Špitová 04 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 2:05.88 426
2 Tereza StrychováTereza Strychová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:09.48 378
3 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:09.52 378
4 Kristýna MotejlováKristýna Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 2:17.21 285
5 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 2:26.12 193
6 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:27.79 178
7 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:30.81 152
8 Sabina DavignonováSabina Davignonová 04 AK BílinaAK Bílina 2:51.93 24
9 Kateřina PrejzováKateřina Prejzová 03 AK BílinaAK Bílina 3:10.78 0
10 Petra SkramušskáPetra Skramušská 05 AK BílinaAK Bílina 3:12.20 0
Nela SvobodováNela Svobodová 04 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Emma OlahováEmma Olahová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:20.70 247
2 Leontýna MotejlováLeontýna Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 2:24.74 206
3 Beata KaplanováBeata Kaplanová 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:26.43 190
4 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:30.35 156
5 Michaela KruťováMichaela Kruťová 03 AK BílinaAK Bílina 2:36.11 110
6 Karolína HostoušováKarolína Hostoušová 03 AK BílinaAK Bílina 2:43.25 65
7 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 04 AK BílinaAK Bílina 2:44.69 57
8 Sára KošťákováSára Košťáková 05 AK BílinaAK Bílina 2:48.15 40
9 Natálie StuchláNatálie Stuchlá 05 AK BílinaAK Bílina 2:50.30 31
Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová 05 AK BílinaAK Bílina DNP
Eliška FuchsováEliška Fuchsová 05 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:49.95 300
2 Vojtěch PetrVojtěch Petr 01 AK MostAK Most 2:54.06 266
3 Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:55.18 257
4 Marek FuniokMarek Funiok 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:55.65 253
5 Michal AidinovičMichal Aidinovič 02 AK BílinaAK Bílina 2:55.70 253
6 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:57.11 242
7 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:58.90 228
8 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:59.60 223
9 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 3:02.76 200
10 Dominik HaasDominik Haas 02 AK BílinaAK Bílina 3:03.11 197
11 Matěj BursíkMatěj Bursík 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:07.59 167
12 Jáchym StrnadJáchym Strnad 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:11.34 143
13 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 3:19.49 98
14 Lukáš AulickýLukáš Aulický 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3:24.34 74
Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina DNP
Jan HendrychJan Hendrych 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Martin SchafferMartin Schaffer 01 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 17 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh (ne, 27.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:35.41 627
2 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:42.13 549
3 Tereza SmitkováTereza Smitková 00 AK MostAK Most 2:42.14 549
4 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:45.19 515
5 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:45.38 513
6 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 2:47.39 491
7 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:50.08 463
8 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 3:06.95 303
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:56.61 397
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:58.98 375
3 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:11.37 267
4 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:13.87 247
5 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:14.17 245
6 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 3:18.08 215
7 Martina OpavováMartina Opavová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:19.80 203
8 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:19.95 202
9 Adéla ZemanováAdéla Zemanová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 3:20.65 197
10 Nina ŠtolbováNina Štolbová 01 AK BílinaAK Bílina 3:21.14 194
11 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 AK BílinaAK Bílina 3:21.26 193
12 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:21.67 190
13 Tereza LáchováTereza Láchová 01 AK BílinaAK Bílina 3:21.78 189
14 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:33.16 119
15 Lucie MartinovskáLucie Martinovská 02 AK BílinaAK Bílina 3:34.29 113
16 Karolína TannertováKarolína Tannertová 01 AK BílinaAK Bílina 3:49.87 44
17 Emílie ŠrotováEmílie Šrotová 02 AK BílinaAK Bílina 4:03.56 9
Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 18 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh (ne, 27.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 3:01.25 652
2 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:09.65 573
3 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:10.22 568
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh (ne, 27.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 4:52.31 605
2 Jakub KrausJakub Kraus 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:13.56 484
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 26.4.2014) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.01 118
2 Lukáš AulickýLukáš Aulický 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13.46 80
3 Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.55 73
4 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 13.70 63
5 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 13.99 45
6 Matěj BursíkMatěj Bursík 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 14.04 42
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 26.4.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym StrnadJáchym Strnad 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.03 116
2 Vojtěch PetrVojtěch Petr 01 AK MostAK Most 13.45 81
3 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.96 47
Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina DNP
Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Martin SchafferMartin Schaffer 01 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 26.4.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.81 398
2 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.55 163
3 Marek FuniokMarek Funiok 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.74 144
4 Dominik HaasDominik Haas 02 AK BílinaAK Bílina 13.52 76
5 Michal AidinovičMichal Aidinovič 02 AK BílinaAK Bílina 13.55 73
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 26.4.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.64 298
2 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.40 210
3 Martina OpavováMartina Opavová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.60 189
4 Adéla ZemanováAdéla Zemanová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 14.64 96
5 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 17.18 0
6 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 17.61 0
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 26.4.2014) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.57 609
2 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.88 401
3 Emílie ŠrotováEmílie Šrotová 02 AK BílinaAK Bílina 13.93 157
4 Tereza LáchováTereza Láchová 01 AK BílinaAK Bílina 14.41 114
5 Karolína TannertováKarolína Tannertová 01 AK BílinaAK Bílina 16.03 18
Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 26.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.87 558
2 Nina ŠtolbováNina Štolbová 01 AK BílinaAK Bílina 13.07 247
3 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 13.10 243
4 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.48 201
5 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 AK BílinaAK Bílina 13.82 167
6 Lucie MartinovskáLucie Martinovská 02 AK BílinaAK Bílina 15.22 57
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh (so, 26.4.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 15.11 698
2 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 15.31 675
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 16.10 586
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 26.4.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie VáňováLucie Váňová 97 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 21.04 222
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 26.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17.06 590
2 Tereza SmitkováTereza Smitková 00 AK MostAK Most 17.92 497
3 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 18.28 460
4 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.13 292
5 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 23.26 89
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 26.4.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 19.74 324
2 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.80 170
3 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 24.15 51
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh (ne, 27.4.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 16.31 698
2 Jakub KrausJakub Kraus 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 20.80 289
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.78 Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 1.75 -OOOOOOXXX 585
2 Jakub KrausJakub Kraus
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 1.65 OOOOXXOXXX 504
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 27.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.80 Body
1 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.75 ------OOOOXXX 585
2 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 1.70 -----OOXXOXXOXXX 544
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK BílinaAK Bílina
99 1.40 XOXOXOXXX 317
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.40 Body
1 Lucie VáňováLucie Váňová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
97 1.35 ---OOOXXX 460
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.451.481.511.54 Body
1 Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 1.51 ---OOOOOOOXXX 632
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.45 ----OOOXXOXXX 566
3= Tereza SmitkováTereza Smitková
AK MostAK Most
00 1.35 -OOOOOXXX 460
3= Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 1.35 --OOOOXXX 460
5 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 1.25 OOOOXXX 359
6 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková
ASK LovosiceASK Lovosice
00 1.25 OOXOXOXXX 359
7= Anna PorubčanováAnna Porubčanová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 1.15 OOXXX 266
7= Agáta MacasováAgáta Macasová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 1.15 OOXXX 266
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 27.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.922.022.122.222.722.923.023.123.223.323.423.52 Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 3.42 ------O--OXXOXXX 462
2 Jakub KrausJakub Kraus
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 2.12 XOOXOXXX 163
MS Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 3.22
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.801.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.00 Body
1 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 2.80 -----O-O-OXO-XXX 309
2 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 2.50 -OOOOXXOXOXOXXX 242
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK BílinaAK Bílina
99 2.50 -OXOXOOOXXOXXOXXX 242
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 6.24 4.485.836.246.24 639
2 Jakub KrausJakub Kraus
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 5.21 X5.214.645.21 423
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 27.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 5.89 +0.0 m/s 5.18-1,15.370,05.890,05.89 563
2 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 5.50 -0.3 m/s 4.98-0,95.50-0,35.320,05.50 481
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK BílinaAK Bílina
99 5.15 -1.4 m/s 5.15-1,45.140,0X0,05.15 411
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.55 +0.0 m/s 4.51-0,74.550,0X0,04.55 299
2 Filip KaplanFilip Kaplan
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.47 +0.0 m/s 4.31-1,74.32-2,04.470,04.47 285
3 Marek FuniokMarek Funiok
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 4.04 -1.5 m/s 3.020,04.04-1,53.99-2,14.04 212
4 Vojtěch PetrVojtěch Petr
AK MostAK Most
01 3.71 -1.7 m/s 3.570,0X0,13.71-1,73.71 161
5 Lukáš AulickýLukáš Aulický
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 3.66 -0.6 m/s X-0,93.66-0,6X-1,33.66 153
6 Michal AidinovičMichal Aidinovič
AK BílinaAK Bílina
02 3.65 -0.9 m/s 3.65-0,93.45-1,43.54-1,43.65 152
7 Marek BystrýMarek Bystrý
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 3.62 -1.4 m/s 3.27-0,33.05-0,23.62-1,43.62 147
8 Martin ŠtěchMartin Štěch
AK BílinaAK Bílina
02 3.57 +0.0 m/s 3.280,03.26-1,53.570,03.57 140
9 František LáchaFrantišek Lácha
AK BílinaAK Bílina
02 3.52 +0.1 m/s 3.520,13.23-1,13.390,03.52 133
10 Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 3.51 -1.1 m/s 3.38-0,33.51-1,13.340,03.51 132
11 Matěj BursíkMatěj Bursík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 3.50 -0.7 m/s 3.50-0,73.48-0,72.660,03.50 130
12 Jáchym StrnadJáchym Strnad
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 3.50 +0.0 m/s 3.500,03.410,03.270,03.50 130
13 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 3.48 +0.0 m/s 3.30-0,93.480,03.470,03.48 127
14 Dominik HaasDominik Haas
AK BílinaAK Bílina
02 3.30 -1.5 m/s 3.240,03.27-2,53.30-1,53.30 103
Václav ČečrleVáclav Čečrle
AK BílinaAK Bílina
02 DNP
Jan HendrychJan Hendrych
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 DNP
Filip JáčFilip Jáč
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 DNP
Martin SchafferMartin Schaffer
AK BílinaAK Bílina
01 DNP
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 4.64 -0.2 m/s 4.64-0,24.56-0,14.56-0,24.64 464
2 Tereza SmitkováTereza Smitková
AK MostAK Most
00 4.41 +0.0 m/s 4.22-0,24.410,04.11-0,34.41 406
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 4.37 -0.7 m/s 4.37-0,74.31-0,2X0,04.37 396
4 Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 4.32 -0.5 m/s 4.28-0,64.32-0,54.24-0,24.32 384
5 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 4.29 -0.2 m/s 3.05-0,44.29-0,24.16-0,14.29 376
6 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková
ASK LovosiceASK Lovosice
00 4.15 -0.3 m/s 3.98-0,44.14-0,24.15-0,34.15 343
7 Agáta MacasováAgáta Macasová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 3.85 +0.0 m/s 3.850,03.43-0,13.28-0,53.85 274
8 Anna PorubčanováAnna Porubčanová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 3.79 -0.2 m/s X3.79-0,2X3.79 261
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 4.46 +0.3 m/s 4.460,34.150,04.39-0,64.46 418
2 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.34 -0.9 m/s 3.990,04.090,64.34-0,94.34 388
3 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.25 -0.3 m/s 4.20-0,44.25-0,33.89-2,64.25 367
4 Markéta MatějkováMarkéta Matějková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 3.82 +0.1 m/s 3.04-0,33.820,12.880,03.82 267
5 Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK BílinaAK Bílina
01 3.71 +0.0 m/s 3.710,03.56-0,43.700,03.71 244
6 Viktoria BabíkováViktoria Babíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 3.62 -1.7 m/s 3.53-0,23.470,03.62-1,73.62 225
7 Klára ŠponarováKlára Šponarová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 3.60 +0.0 m/s 3.180,23.600,03.220,03.60 220
8 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.46 +0.0 m/s 3.460,0X0,03.29-0,33.46 192
9 Martina OpavováMartina Opavová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 3.44 -5.4 m/s 3.010,03.12-1,73.44-5,43.44 188
10 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková
AK BílinaAK Bílina
02 3.18 +0.0 m/s 3.180,0X0,0X-0,73.18 139
11 Tereza LáchováTereza Láchová
AK BílinaAK Bílina
01 3.15 +0.0 m/s 3.150,02.970,23.120,03.15 133
12 Lucie MartinovskáLucie Martinovská
AK BílinaAK Bílina
02 3.05 +0.0 m/s 2.940,02.820,83.050,03.05 116
13 Emílie ŠrotováEmílie Šrotová
AK BílinaAK Bílina
02 3.03 +0.0 m/s 2.580,02.76-0,93.030,03.03 112
14 Karolína TannertováKarolína Tannertová
AK BílinaAK Bílina
01 2.99 +0.0 m/s 2.990,02.860,02.53-1,72.99 105
15 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
AK BílinaAK Bílina
02 2.93 -1.6 m/s 2.35-1,02.830,02.93-1,62.93 95
16 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 2.80 +1.0 m/s 2.801,02.59-1,0X-3,82.80 75
17 Adéla ZemanováAdéla Zemanová
ASK LovosiceASK Lovosice
02 2.28 -0.9 m/s 1.690,70.900,02.28-0,92.28 11
Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 DNP 0
Vendula MenclováVendula Menclová
AK BílinaAK Bílina
01 DNP 0
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ŠímaJan Šíma
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
03 4.20 +1.4 m/s 3.641,34.201,43.860,04.20 239
2 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 3.98 +0.7 m/s 3.821,13.980,73.620,23.98 203
3 Petr SynáčekPetr Synáček
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 3.58 +1.1 m/s 3.251,13.511,73.581,13.58 142
4 Lukáš BalochLukáš Baloch
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 3.49 +0.0 m/s 3.410,03.43-0,33.490,03.49 129
5 Jakub BecaJakub Beca
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
04 3.44 +0.0 m/s 3.280,03.190,03.440,03.44 122
6 David ŠimánekDavid Šimánek
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 3.34 +0.9 m/s 3.010,93.340,93.300,03.34 108
7 Martin VaňuraMartin Vaňura
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 3.34 +1.0 m/s 3.341,0X0,03.210,33.34 108
8 Tomáš LibánskýTomáš Libánský
AK BílinaAK Bílina
03 3.30 +0.0 m/s 3.300,03.040,83.050,03.30 103
9 Matěj HladíkMatěj Hladík
AK BílinaAK Bílina
03 3.18 +0.0 m/s 3.180,02.860,53.140,23.18 88
10 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 3.15 +0.1 m/s 3.010,53.150,12.940,03.15 84
11 David VajdečkaDavid Vajdečka
AK BílinaAK Bílina
03 3.14 +0.0 m/s 2.960,03.140,02.98-0,43.14 83
12 Pavel AntlPavel Antl
AK BílinaAK Bílina
03 3.13 -1.3 m/s 2.400,03.13-1,31.850,03.13 81
13 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 3.06 +0.1 m/s 2.630,03.060,12.980,43.06 73
14 Ondřej BursíkOndřej Bursík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
05 3.05 +0.0 m/s 2.710,03.050,02.760,03.05 72
15 Karel SlámaKarel Sláma
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
05 3.01 +0.0 m/s X0,93.010,02.890,43.01 67
16 Jakub MigulskiJakub Migulski
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 2.97 +0.0 m/s 2.970,02.940,02.880,02.97 62
17 Pavel PodrapskýPavel Podrapský
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 2.89 +0.5 m/s 2.480,02.720,02.890,52.89 53
18 Hojdar AdamHojdar Adam
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
05 2.89 +0.0 m/s 2.660,02.58-1,42.890,02.89 53
19 Daniel KratochvílDaniel Kratochvíl
AK BílinaAK Bílina
04 2.86 +0.0 m/s 2.310,02.530,32.860,02.86 50
20 Petr HubáčekPetr Hubáček
AK BílinaAK Bílina
03 2.83 +0.6 m/s 2.830,62.771,02.730,02.83 47
21 Aleš BařtipánAleš Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
05 2.82 -1.1 m/s 2.82-1,12.580,0X-0,22.82 46
22 Jakub RittichJakub Rittich
AK ChotěšovAK Chotěšov
04 2.82 +0.0 m/s 2.820,0--2.82 46
23 Jakub PaličkaJakub Palička
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 2.76 +0.0 m/s 2.760,02.75-0,72.641,12.76 40
24 Zdeněk FílaZdeněk Fíla
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 2.73 -0.8 m/s 2.590,52.370,02.73-0,82.73 37
25 Jan ŠifaldaJan Šifalda
AK BílinaAK Bílina
04 2.71 +1.8 m/s X0,52.711,82.550,02.71 35
26 Radek ZavoralRadek Zavoral
AK BílinaAK Bílina
05 2.63 +0.1 m/s 2.630,12.600,32.480,02.63 27
27 Marek BlažekMarek Blažek
AK BílinaAK Bílina
03 2.56 +0.0 m/s 2.410,02.560,02.440,02.56 21
28 Tomáš BlažekTomáš Blažek
AK BílinaAK Bílina
05 2.51 +0.0 m/s X0,02.510,02.480,02.51 17
29 Petr VaněkPetr Vaněk
AK BílinaAK Bílina
05 2.48 +0.0 m/s 2.270,42.450,42.480,02.48 15
30 Jakub MartinovskýJakub Martinovský
AK BílinaAK Bílina
05 2.35 +0.0 m/s 2.120,02.350,02.270,02.35 6
31 Jiří KohoutJiří Kohout
AK BílinaAK Bílina
05 2.35 +1.2 m/s 2.270,02.351,22.040,02.35 6
32 Štěpán BendaŠtěpán Benda
AK BílinaAK Bílina
05 2.10 +0.0 m/s 2.100,01.720,01.950,02.10 0
33 Jonáš ZajícJonáš Zajíc
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
05 2.06 +0.8 m/s 2.060,81.630,01.550,02.06 0
Matěj VejražkaMatěj Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
03 DNP 0
Michal HodaMichal Hoda
AK BílinaAK Bílina
05 DNP
Martin KasalMartin Kasal
AK BílinaAK Bílina
05 DNP
Celkem 36 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 3.72 +0.0 m/s 3.680,03.720,02.291,13.72 246
2 Tereza StrychováTereza Strychová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 3.51 +0.9 m/s 3.510,93.490,03.470,03.51 202
3 Michaela KruťováMichaela Kruťová
AK BílinaAK Bílina
03 3.46 +0.0 m/s 3.460,0X0,03.200,03.46 192
4 Eva JurincováEva Jurincová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 3.36 -0.3 m/s 2.180,03.36-0,33.090,03.36 172
5 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 3.29 -0.3 m/s 3.29-0,32.75-1,83.09-1,43.29 159
6 Adéla FeiglováAdéla Feiglová
AK ChotěšovAK Chotěšov
03 3.17 -0.3 m/s 2.820,03.140,03.17-0,33.17 137
7 Michaela OrságováMichaela Orságová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 3.12 +0.0 m/s 2.810,03.120,02.781,03.12 128
8 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 3.08 +0.0 m/s 3.080,02.88-0,22.840,03.08 121
9 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 3.05 +0.0 m/s 2.900,03.050,02.92-0,73.05 116
10 Petra SkramušskáPetra Skramušská
AK BílinaAK Bílina
05 3.05 -0.7 m/s 3.05-0,7X-1,42.62-0,93.05 116
11 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 3.03 +0.0 m/s 3.030,02.57-1,62.850,03.03 112
12 Kristýna MotejlováKristýna Motejlová
AK BílinaAK Bílina
04 3.02 +0.0 m/s 3.020,02.510,02.830,03.02 110
13 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 3.00 -1.2 m/s 3.00-1,22.700,02.930,03.00 107
14 Ester MarhanováEster Marhanová
AK BílinaAK Bílina
03 2.91 -0.9 m/s 2.91-0,92.29-0,32.46-1,32.91 92
15 Klára ProcházkováKlára Procházková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 2.87 -1.8 m/s X-0,82.87-1,82.83-0,32.87 86
16 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 2.80 +0.0 m/s 2.800,02.660,02.300,02.80 75
17 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
04 2.78 +0.0 m/s 2.61-1,12.77-0,82.780,02.78 72
18 Michaela HönigováMichaela Hönigová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 2.72 -1.1 m/s 2.72-1,12.65-0,7X0,22.72 63
19 Emma OlahováEmma Olahová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 2.70 +0.0 m/s 2.380,02.700,0X-1,02.70 60
20 Leontýna MotejlováLeontýna Motejlová
AK BílinaAK Bílina
04 2.59 +0.0 m/s X0,0X0,02.590,02.59 45
21 Natálie ProcházkováNatálie Procházková
AK BílinaAK Bílina
04 2.44 -1.8 m/s 1.53-0,82.44-1,81.54-0,32.44 27
22 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 2.38 -1.3 m/s X0,02.38-1,32.21-0,82.38 20
23 Sára KošťákováSára Košťáková
AK BílinaAK Bílina
05 2.38 +0.0 m/s 2.380,0X-0,5X-1,32.38 20
24 Sabina DavignonováSabina Davignonová
AK BílinaAK Bílina
04 2.35 +0.0 m/s 2.290,02.04-0,62.350,02.35 17
25 Karolína HostoušováKarolína Hostoušová
AK BílinaAK Bílina
03 2.27 +0.0 m/s 1.951,22.110,02.270,02.27 10
26 Nora JonášováNora Jonášová
AK BílinaAK Bílina
05 2.20 -0.4 m/s 2.20-0,42.06-0,62.150,02.20 4
27 Beáta BešťákováBeáta Bešťáková
AK BílinaAK Bílina
04 2.01 +0.0 m/s 2.010,0X0,01.910,02.01 0
28 Natálie StuchláNatálie Stuchlá
AK BílinaAK Bílina
05 1.91 -0.1 m/s 1.82-1,11.91-0,11.48-1,11.91 0
29 Eliška FuchsováEliška Fuchsová
AK BílinaAK Bílina
05 1.75 -1.3 m/s X-2,0X0,01.75-1,31.75 0
Kateřina PrejzováKateřina Prejzová
AK BílinaAK Bílina
03 DNP
Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová
AK BílinaAK Bílina
05 DNP
Nina ŠpitováNina Špitová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 NM
Nela SvobodováNela Svobodová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 NM
Celkem 33 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Lucie VáňováLucie Váňová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
97 NM
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 09.91 09.9109.1609.1509.91 524
2 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 08.51 07.8108.3108.5108.51 432
3 Tereza SmitkováTereza Smitková
AK MostAK Most
00 07.67 06.2607.2007.6707.67 378
4 Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 06.75 06.7506.5606.3906.75 319
5 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 06.23 05.1106.2306.0306.23 286
6 Agáta MacasováAgáta Macasová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 06.19 06.1506.1206.1906.19 283
7 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková
ASK LovosiceASK Lovosice
00 05.91 05.9105.62X05.91 266
8 Anna PorubčanováAnna Porubčanová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 05.70 05.0405.0805.7005.70 252
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 27.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 11.73 11.2611.7310.8111.73--- 590
2 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 10.32 X09.8710.3210.32--- 505
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK BílinaAK Bílina
99 08.27 08.2708.0108.2608.27--- 382
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 10.23 10.1410.23X10.23 499
2 Jakub KrausJakub Kraus
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 08.36 08.1208.3606.7708.36 388
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 35.08 565
2 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 29.18 448
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK BílinaAK Bílina
99 26.12 389
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 27.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 39.51
2 Jakub KrausJakub Kraus
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 25.69 380
3 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 21.68 304
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 26.30 407
2 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 23.11 347
3 Tereza SmitkováTereza Smitková
AK MostAK Most
00 18.62 263
4 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková
ASK LovosiceASK Lovosice
00 16.86 231
5 Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 15.42 204
6 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 12.21 146
7 Agáta MacasováAgáta Macasová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 10.75 120
Anna PorubčanováAnna Porubčanová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 NM
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 44.36 44.36X39.3244.36 506
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK BílinaAK Bílina
99 31.07 X29.8331.0731.07 314
3 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 29.16 27.6029.1529.1629.16 287
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 27.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 38.15 415
2 Jakub KrausJakub Kraus
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 26.76 254
Celkem 2 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KaplanFilip Kaplan
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 50.44 312
2 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 43.20 251
3 Michal AidinovičMichal Aidinovič
AK BílinaAK Bílina
02 39.68 222
4 Vojtěch PetrVojtěch Petr
AK MostAK Most
01 38.05 208
5 Matěj BursíkMatěj Bursík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 37.98 208
6 Dominik HaasDominik Haas
AK BílinaAK Bílina
02 36.85 198
7 Martin ŠtěchMartin Štěch
AK BílinaAK Bílina
02 36.79 198
8 František LáchaFrantišek Lácha
AK BílinaAK Bílina
02 33.76 173
9= Marek BystrýMarek Bystrý
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 32.94 167
9= Marek FuniokMarek Funiok
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 32.94 167
11 Lukáš AulickýLukáš Aulický
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 30.46 147
12 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 29.62 140
13 Jáchym StrnadJáchym Strnad
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 29.15 137
14 Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 25.42 108
Václav ČečrleVáclav Čečrle
AK BílinaAK Bílina
02 DNP
Jan HendrychJan Hendrych
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 DNP
Filip JáčFilip Jáč
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 DNP
Martin SchafferMartin Schaffer
AK BílinaAK Bílina
01 DNP
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 44.20 407
2 Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK BílinaAK Bílina
01 40.21 358
3 Tereza LáchováTereza Láchová
AK BílinaAK Bílina
01 37.59 326
4 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 36.68 315
5 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 35.67 303
6 Markéta MatějkováMarkéta Matějková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 27.30 203
7 Viktoria BabíkováViktoria Babíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 24.58 172
8 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková
AK BílinaAK Bílina
02 24.52 171
9 Klára ŠponarováKlára Šponarová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 24.00 165
10 Lucie MartinovskáLucie Martinovská
AK BílinaAK Bílina
02 22.08 144
11 Martina OpavováMartina Opavová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 22.05 143
12 Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 20.70 128
13 Karolína TannertováKarolína Tannertová
AK BílinaAK Bílina
01 18.85 108
14 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 18.53 104
15 Adéla ZemanováAdéla Zemanová
ASK LovosiceASK Lovosice
02 18.50 104
16 Emílie ŠrotováEmílie Šrotová
AK BílinaAK Bílina
02 18.40 103
17 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
AK BílinaAK Bílina
02 17.10 89
Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 DNP
Vendula MenclováVendula Menclová
AK BílinaAK Bílina
01 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BecaJakub Beca
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
04 38.51 212
2 Lukáš BalochLukáš Baloch
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 36.97 199
3 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 36.71 197
4 Petr SynáčekPetr Synáček
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 36.23 193
5 Jan ŠímaJan Šíma
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
03 34.35 178
6 Jakub RittichJakub Rittich
AK ChotěšovAK Chotěšov
04 33.46 171
7 Ondřej BursíkOndřej Bursík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
05 30.01 143
8 Martin VaňuraMartin Vaňura
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 29.80 142
9 Tomáš LibánskýTomáš Libánský
AK BílinaAK Bílina
03 28.43 131
10 Pavel AntlPavel Antl
AK BílinaAK Bílina
03 28.29 130
11 Jakub PaličkaJakub Palička
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 27.44 123
12 Daniel KratochvílDaniel Kratochvíl
AK BílinaAK Bílina
04 26.34 115
13 Matěj HladíkMatěj Hladík
AK BílinaAK Bílina
03 25.86 111
14 Jakub MigulskiJakub Migulski
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 24.72 102
15 Jakub MartinovskýJakub Martinovský
AK BílinaAK Bílina
05 24.04 97
16 Jiří KohoutJiří Kohout
AK BílinaAK Bílina
05 22.54 86
17 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 22.41 85
18= Štěpán BendaŠtěpán Benda
AK BílinaAK Bílina
05 21.75 80
18= Petr VaněkPetr Vaněk
AK BílinaAK Bílina
05 21.75 80
20 Pavel PodrapskýPavel Podrapský
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 21.51 78
21 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 20.43 70
22 Marek BlažekMarek Blažek
AK BílinaAK Bílina
03 20.25 68
23 Jan ŠifaldaJan Šifalda
AK BílinaAK Bílina
04 19.94 66
24 Hojdar AdamHojdar Adam
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
05 19.69 64
25 Radek ZavoralRadek Zavoral
AK BílinaAK Bílina
05 19.38 62
26 Aleš BařtipánAleš Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
05 19.03 59
27 Petr HubáčekPetr Hubáček
AK BílinaAK Bílina
03 18.84 58
28 David ŠimánekDavid Šimánek
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 18.32 54
29 David VajdečkaDavid Vajdečka
AK BílinaAK Bílina
03 17.86 51
30 Tomáš BlažekTomáš Blažek
AK BílinaAK Bílina
05 17.01 45
31 Karel SlámaKarel Sláma
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
05 16.24 39
32 Zdeněk FílaZdeněk Fíla
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 14.96 31
33 Jonáš ZajícJonáš Zajíc
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
05 11.98 11
Michal HodaMichal Hoda
AK BílinaAK Bílina
05 DNP
Martin KasalMartin Kasal
AK BílinaAK Bílina
05 DNP
Matěj VejražkaMatěj Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
03 DNP
Celkem 36 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 26.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 32.38 263
2 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 30.46 240
3 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 30.06 236
4 Eva JurincováEva Jurincová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 28.76 220
5 Adéla FeiglováAdéla Feiglová
AK ChotěšovAK Chotěšov
03 27.74 209
6 Emma OlahováEmma Olahová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 24.93 176
7 Michaela KruťováMichaela Kruťová
AK BílinaAK Bílina
03 24.27 169
8 Natálie ProcházkováNatálie Procházková
AK BílinaAK Bílina
04 23.07 155
9 Klára ProcházkováKlára Procházková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 22.85 152
10 Leontýna MotejlováLeontýna Motejlová
AK BílinaAK Bílina
04 22.73 151
11 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 22.65 150
12 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 22.07 144
13 Tereza StrychováTereza Strychová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 20.50 126
14 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 20.32 124
15 Eliška FuchsováEliška Fuchsová
AK BílinaAK Bílina
05 19.88 119
16 Michaela OrságováMichaela Orságová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 18.34 102
17 Sabina DavignonováSabina Davignonová
AK BílinaAK Bílina
04 17.87 97
18 Nora JonášováNora Jonášová
AK BílinaAK Bílina
05 17.83 97
19 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 17.29 91
20 Ester MarhanováEster Marhanová
AK BílinaAK Bílina
03 17.02 88
21 Beáta BešťákováBeáta Bešťáková
AK BílinaAK Bílina
04 15.55 72
22 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 14.98 66
23 Karolína HostoušováKarolína Hostoušová
AK BílinaAK Bílina
03 14.14 57
24 Sára KošťákováSára Košťáková
AK BílinaAK Bílina
05 13.81 54
25 Petra SkramušskáPetra Skramušská
AK BílinaAK Bílina
05 12.92 45
26 Michaela HönigováMichaela Hönigová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 12.22 38
27 Natálie StuchláNatálie Stuchlá
AK BílinaAK Bílina
05 11.58 31
28 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
04 11.38 30
Kristýna MotejlováKristýna Motejlová
AK BílinaAK Bílina
04 NM
Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová
AK BílinaAK Bílina
05 DNP
Nela SvobodováNela Svobodová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 DNP
Nina ŠpitováNina Špitová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 DNP
Kateřina PrejzováKateřina Prejzová
AK BílinaAK Bílina
03 DNP
Celkem 33 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1614
2 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1329
3 Marek FuniokMarek Funiok 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1003
4 Michal AidinovičMichal Aidinovič 02 AK BílinaAK Bílina 0927
5 Vojtěch PetrVojtěch Petr 01 AK MostAK Most 0910
6 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0892
7 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 0867
8 Matěj BursíkMatěj Bursík 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0748
9 Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0713
10 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0657
11 Dominik HaasDominik Haas 02 AK BílinaAK Bílina 0637
12 Lukáš AulickýLukáš Aulický 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0605
13 Jáchym StrnadJáchym Strnad 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0540
14 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 0528
Poznámky:


Rajchert V. 1614 (10.81/398-43.20/251-08.73/366-4.55/299-2:49.95/300)

Kaplan F. 1329 (12.55/163-50.44/312-08.90/327-4.47/285-2:57.11/242)

Funiok M. 1003 (12.74/144-32.94/167-09.37/227-4.04/212-2:55.65/253)

Aidinovič M. 927 (13.55/73-39.68/222-09.37/227-3.65/152-2:55.70/253)

Petr V. 910 (13.45/81-38.05/208-09.55/194-3.71/161-2:54.06/266)

Bystrý M. 892 (13.01/118-32.94/167-09.32/237-3.62/147-2:59.60/223)

Štěch M. 867 (13.70/63-36.79/198-09.18/266-3.57/140-3:02.76/200)

Bursík M. 748 (14.04/42-37.98/208-09.51/201-/-3.50/130-3:07.59/167)

Laštůvka J. 713 (13.55/73-25.42/108-09.85/143-3.51/132-2:55.18/257)

Šnajdr O. 657 (13.96/47-29.62/140-10.04/115-3.48/127-2:58.90/228)

Haas D. 637 (13.52/76-36.85/198-10.45/63-3.30/103-3:03.11/197)

Aulický L. 605 (13.46/80-30.46/147-09.80/151-3.66/153-3:24.34/74)

Strnad J. 540 (13.03/116-29.15/137-11.04/14-3.50/130-3:11.34/143)

Lácha F. 528 (13.99/45-33.76/173-10.31/79-3.52/133-3:19.49/98)
Celkem 14 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2293
2 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2154
3 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1852
4 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1741
5 Nina ŠtolbováNina Štolbová 01 AK BílinaAK Bílina 1561
6 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1381
7 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1309
8 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 1129
9 Tereza LáchováTereza Láchová 01 AK BílinaAK Bílina 1104
10 Martina OpavováMartina Opavová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1103
11 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1069
12 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 AK BílinaAK Bílina 0886
13 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0762
14 Lucie MartinovskáLucie Martinovská 02 AK BílinaAK Bílina 0713
15 Emílie ŠrotováEmílie Šrotová 02 AK BílinaAK Bílina 0670
16 Adéla ZemanováAdéla Zemanová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 0660
17 Karolína TannertováKarolína Tannertová 01 AK BílinaAK Bílina 0486
Poznámky:


Drudíková I. 2293 (10.57/609-36.68/315-08.38/735-4.25/367-3:11.37/267)

Kůsová M. 2154 (11.88/401-44.20/407-09.02/561-4.34/388-2:56.61/397)

Satková P. 1852 (10.87/558-20.70/128-08.76/629-4.46/418-3:33.16/119)

Matějková M. 1741 (12.64/298-27.30/203-08.41/726-3.82/267-3:13.87/247)

Štolbová N. 1561 (13.07/247-40.21/358-09.19/518-3.71/244-3:21.14/194)

Růžičková D. 1381 (13.40/210-35.67/303-09.56/431-3.46/192-3:14.17/245)

Šponarová K. 1309 (13.48/201-24.00/165-09.18/521-3.60/220-3:19.95/202)

Krupičková D. 1129 (13.10/243-24.52/171-09.88/361-3.18/139-3:18.08/215)

Láchová T. 1104 (14.41/114-37.59/326-09.97/342-3.15/133-3:21.78/189)

Opavová M. 1103 (13.60/189-22.05/143-09.79/380-3.44/188-3:19.80/203)

Babíková V. 1069 (17.61/0-24.58/172-09.34/482-3.62/225-3:21.67/190)

Jelínková A. 886 (13.82/167-17.10/89-09.97/342-2.93/95-3:21.26/193)

Zuzana P. 762 (17.18/0-18.53/104-10.70/208-2.80/75-2:58.98/375)

Martinovská L. 713 (15.22/57-22.08/144-10.27/283-3.05/116-3:34.29/113)

Šrotová E. 670 (13.93/157-18.40/103-10.24/289-3.03/112-4:03.56/9)

Zemanová A. 660 (14.64/96-18.50/104-10.44/252-2.28/11-3:20.65/197)

Tannertová K. 486 (16.03/18-18.85/108-10.68/211-2.99/105-3:49.87/44)
Celkem 17 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3600
2 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3275
3 Tereza SmitkováTereza Smitková 00 AK MostAK Most 3145
4 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 2933
5 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2733
6 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 2282
7 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2021
8 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1814
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Vrabcová K. 3600 (17.06/590-1.45/566-09.91/524-21.55/604-4.37/396-26.30/407-2:45.38/513)

Heřmánková B. 3275 (18.28/460-1.51/632-06.75/319-21.13/649-4.32/384-15.42/204-2:35.41/627)

Smitková T. 3145 (17.92/497-1.35/460-07.67/378-21.67/592-4.41/406-18.62/263-2:42.14/549)

Mrzenová K. 2933 (23.26/89-1.25/359-08.51/432-20.22/751-4.64/464-23.11/347-2:47.39/491)

Šmídová A. 2733 (20.13/292-1.35/460-06.23/286-21.36/624-4.29/376-12.21/146-2:42.13/549)

Stehlíková T. 2282 (19.74/324-1.25/359-05.91/266-23.05/456-4.15/343-16.86/231-3:06.95/303)

Porubčanová A. 2021 (21.80/170-1.15/266-05.70/252-22.01/557-3.79/261-/-2:45.19/515)

Macasová A. 1814 (24.15/51-1.15/266-06.19/283-24.19/357-3.85/274-10.75/120-2:50.08/463)
Celkem 8 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 1217
2 Jan ŠímaJan Šíma 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1215
3 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1049
4 Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1000
5 Jakub BecaJakub Beca 04 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 0903
6 Martin VaňuraMartin Vaňura 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0793
7 David ŠimánekDavid Šimánek 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0733
8 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0732
9 David VajdečkaDavid Vajdečka 03 AK BílinaAK Bílina 0699
10 Tomáš LibánskýTomáš Libánský 03 AK BílinaAK Bílina 0667
11 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0639
12 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0630
13 Jakub PaličkaJakub Palička 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0574
14 Jan ŠifaldaJan Šifalda 04 AK BílinaAK Bílina 0556
15 Karel SlámaKarel Sláma 05 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0529
16 Pavel AntlPavel Antl 03 AK BílinaAK Bílina 0481
17 Jakub MigulskiJakub Migulski 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 0462
18 Ondřej BursíkOndřej Bursík 05 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0460
19 Matěj HladíkMatěj Hladík 03 AK BílinaAK Bílina 0411
20 Tomáš BlažekTomáš Blažek 05 AK BílinaAK Bílina 0368
21 Daniel KratochvílDaniel Kratochvíl 04 AK BílinaAK Bílina 0358
22 Hojdar AdamHojdar Adam 05 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0342
23 Marek BlažekMarek Blažek 03 AK BílinaAK Bílina 0325
24 Jakub RittichJakub Rittich 04 AK ChotěšovAK Chotěšov 0316
25 Aleš BařtipánAleš Bařtipán 05 AK BílinaAK Bílina 0295
26 Zdeněk FílaZdeněk Fíla 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0243
27 Petr VaněkPetr Vaněk 05 AK BílinaAK Bílina 0232
28 Petr HubáčekPetr Hubáček 03 AK BílinaAK Bílina 0229
29 Radek ZavoralRadek Zavoral 05 AK BílinaAK Bílina 0197
30 Jonáš ZajícJonáš Zajíc 05 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0145
31 Jakub MartinovskýJakub Martinovský 05 AK BílinaAK Bílina 0136
32 Jiří KohoutJiří Kohout 05 AK BílinaAK Bílina 0118
33 Štěpán BendaŠtěpán Benda 05 AK BílinaAK Bílina 0099
Poznámky:


Slouka A. 1217 (36.71/197-08.98/309-3.98/203-2:00.03/508)

Šíma J. 1215 (34.35/178-09.12/278-4.20/239-1:59.26/520)

Synáček P. 1049 (36.23/193-09.69/169-3.58/142-1:57.58/545)

Baloch L. 1000 (36.97/199-09.85/143-3.49/129-1:58.63/529)

Beca J. 903 (38.51/212-09.89/137-3.44/122-2:05.43/432)

Vaňura M. 793 (29.80/142-09.89/137-3.34/108-2:07.34/406)

Šimánek D. 733 (18.32/54-09.57/190-3.34/108-2:09.25/381)

Antoš D. 732 (20.43/70-10.20/93-3.06/73-2:00.89/496)

Vajdečka D. 699 (17.86/51-09.65/176-3.14/83-2:08.66/389)

Libánský T. 667 (28.43/131-09.81/149-3.30/103-2:17.30/284)

Hubka V. 639 (22.41/85-10.41/67-3.15/84-2:07.59/403)

Podrapský P. 630 (21.51/78-09.89/137-2.89/53-2:10.71/362)

Palička J. 574 (27.44/123-09.96/126-2.76/40-2:17.25/285)

Šifalda J. 556 (19.94/66-10.63/45-2.71/35-2:07.03/410)

Sláma K. 529 (16.24/39-10.41/67-3.01/67-2:11.21/356)

Antl P. 481 (28.29/130-10.22/90-3.13/81-2:27.53/180)

Migulski J. 462 (24.72/102-10.19/94-2.97/62-2:24.97/204)

Bursík O. 460 (30.01/143-10.73/36-3.05/72-2:24.44/209)

Hladík M. 411 (25.86/111-10.32/78-3.18/88-2:32.99/134)

Blažek T. 368 (17.01/45-10.74/35-2.51/17-2:18.46/271)

Kratochvíl D. 358 (26.34/115-10.60/47-2.86/50-2:31.53/146)

Adam H. 342 (19.69/64-10.52/55-2.89/53-2:28.64/170)

Blažek M. 325 (20.25/68-10.50/58-2.56/21-2:27.74/178)

Rittich J. 316 (33.46/171-10.15/99-2.82/46-/)

Bařtipán A. 295 (19.03/59-10.62/46-2.82/46-2:31.77/144)

Fíla Z. 243 (14.96/31-11.24/5-2.73/37-2:28.64/170)

Vaněk P. 232 (21.75/80-11.49/0-2.48/15-2:32.65/137)

Hubáček P. 229 (18.84/58-11.35/1-2.83/47-2:34.34/123)

Zavoral R. 197 (19.38/62-10.99/17-2.63/27-2:38.96/91)

Zajíc J. 145 (11.98/11-12.63/0-2.06/0-2:33.04/134)

Martinovský J. 136 (24.04/97-11.04/14-2.35/6-2:53.58/19)

Kohout J. 118 (22.54/86-11.42/0-2.35/6-2:51.46/26)

Benda Š. 99 (21.75/80-11.23/5-2.10/0-2:55.22/14)

Celkem 33 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 1427
2 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1282
3 Tereza StrychováTereza Strychová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1155
4 Adéla FeiglováAdéla Feiglová 03 AK ChotěšovAK Chotěšov 1024
5 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0928
6 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0918
7 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0804
8 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0797
9 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0783
10 Michaela KruťováMichaela Kruťová 03 AK BílinaAK Bílina 0781
11 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 0772
12 Karla MráčkováKarla Mráčková 04 AK MostAK Most 0735
13 Emma OlahováEmma Olahová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0676
14 Michaela HönigováMichaela Hönigová 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0661
15 Beata KaplanováBeata Kaplanová 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0656
16 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 0556
17 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0548
18 Kristýna MotejlováKristýna Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 0543
19 Leontýna MotejlováLeontýna Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 0522
20 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 0406
21 Petra SkramušskáPetra Skramušská 05 AK BílinaAK Bílina 0372
22 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 04 AK BílinaAK Bílina 0356
23 Nora JonášováNora Jonášová 05 AK BílinaAK Bílina 0343
24 Karolína HostoušováKarolína Hostoušová 03 AK BílinaAK Bílina 0261
25 Sára KošťákováSára Košťáková 05 AK BílinaAK Bílina 0238
26 Sabina DavignonováSabina Davignonová 04 AK BílinaAK Bílina 0226
27 Natálie StuchláNatálie Stuchlá 05 AK BílinaAK Bílina 0124
Poznámky:


Pojslová E. 1427 (3.72/246-09.30/492-32.38/263-2:05.88/426)

Jurincová E. 1282 (3.36/172-09.45/456-28.76/220-2:05.27/434)

Strychová T. 1155 (3.51/202-09.48/449-20.50/126-2:09.48/378)

Feiglová A. 1024 (3.17/137-09.75/389-27.74/209-2:16.83/289)

Šinovská J. 928 (3.29/159-09.31/489-20.32/124-2:30.35/156)

Šuleková M. 918 (3.05/116-10.54/235-30.46/240-2:13.57/327)

Procházková K. 804 (2.87/86-10.82/188-22.85/152-2:09.52/378)

Slavíková M. 797 (3.08/121-09.82/374-22.65/150-2:30.81/152)

Orságová M. 783 (3.12/128-10.09/318-18.34/102-2:21.83/235)

Kruťová M. 781 (3.46/192-10.13/310-24.27/169-2:36.11/110)

Marhanová E. 772 (2.91/92-10.50/242-17.02/88-2:11.70/350)

Mráčková K. 735 (3.00/107-09.89/359-30.06/236-2:49.66/33)

Olahová E. 676 (2.70/60-10.79/193-24.93/176-2:20.70/247)

Hönigová M. 661 (2.72/63-10.11/314-12.22/38-2:20.77/246)

Kaplanová B. 656 (2.80/75-10.47/247-22.07/144-2:26.43/190)

Sebránková E. 556 (3.03/112-10.84/185-14.98/66-2:26.12/193)

Vítková Š. 548 (2.78/72-10.35/268-11.38/30-2:27.79/178)

Motejlová K. 543 (3.02/110-11.09/148-0/-2:17.21/285)

Motejlová L. 522 (2.59/45-11.30/120-22.73/151-2:24.74/206)

Pešková V. 406 (2.38/20-11.48/98-17.29/91-2:25.71/197)

Skramušská P. 372 (3.05/116-10.68/211-12.92/45-3:12.20/0)

Procházková N. 356 (2.44/27-11.32/117-23.07/155-2:44.69/57)

Jonášová N. 343 (2.20/4-11.51/94-17.83/97-2:31.31/148)

Hostoušová K. 261 (2.27/10-11.23/129-14.14/57-2:43.25/65)

Košťáková S. 238 (2.38/20-11.27/124-13.81/54-2:48.15/40)

Davignonová S. 226 (2.35/17-11.57/88-17.87/97-2:51.93/24)

Stuchlá N. 124 (1.91/0-11.82/62-11.58/31-2:50.30/31)
Celkem 27 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 4766
2 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 4520
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 3879
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Najman F. 4766 (15.31/675-35.08/565-2.80/309-44.36/506-08.11/528-5.50/481-11.73/590-1.70/544-3:10.22/568)
Praský T. 4520 (15.11/698-29.18/448-2.50/242-29.16/287-07.80/619-5.89/563-10.32/505-1.75/585-3:09.65/573)
Janetka A. 3879 (16.10/586-26.12/389-2.50/242-31.07/314-07.91/586-5.15/411-08.27/382-1.40/317-3:01.25/652)
Celkem 3 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 5516
2 Jakub KrausJakub Kraus 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3658
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Prchal P. 5516 (12.14/624-6.24/639-10.23/499-1.75/585-52.93/685-16.31/698-21.68/304-3.42/462-38.15/415-4:52.31/605)

Kraus J. 3658 (13.46/393-5.21/423-08.36/388-1.65/504-60.98/380-20.80/289-25.69/380-2.12/163-26.76/254-5:13.56/484)

Houška O. 655 (39.51/655)

Perkner J. 411 (3.22/411)
Celkem 2 závodníků