Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje

Klatovy (10. 5. 2014)

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 6.38 11.00
2 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 6.31 9.00
3 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 6.07 8.00
4 Martin KloudMartin Kloud
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 5.87 7.00
5 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 5.81 6.00
6 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 5.78 5.00
7 Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 5.67 4.00
8 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 5.19 3.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.23 11.00
2 David RichterDavid Richter
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.93 9.00
3 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.88 8.00
4 Filip SochůrekFilip Sochůrek
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.85 7.00
5 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.68 6.00
6 Pavel BrejchaPavel Brejcha
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.57 5.00
7 Lukáš HinkLukáš Hink
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 5.53 4.00
8 Michal ČákoraMichal Čákora
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.41 3.00
9 Jan HubkaJan Hubka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 5.36 2.00
10 Vít VodvářkaVít Vodvářka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.35 1.00
František BošekFrantišek Bošek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.35
12 Daniel HavelDaniel Havel
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 5.28
13 Jan MoravaJan Morava
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.24
14 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.15
15 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.12
16 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.93
17 Daniel MondekDaniel Mondek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.71
18 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 3.41
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 5.83 11.00
2 Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 5.10 9.00
3 Martin KotálMartin Kotál
TJ SušiceTJ Sušice
99 5.06 8.00
4 David NovotnýDavid Novotný
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
99 5.05 7.00
5 Jakub OstádalJakub Ostádal
TJ SušiceTJ Sušice
99 4.85 6.00
Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 4.85 5.00
7 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.83 4.00
8 Martin PlačekMartin Plaček
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.72 3.00
9 Jan UlmanJan Ulman
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 4.69 2.00
10 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.65 1.00
11 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 4.63
12 Jakub AnderleJakub Anderle
AC DomažliceAC Domažlice
00 4.61
13 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.59
14 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 4.58
15 Lukáš LauberLukáš Lauber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.50
16 Petr PincPetr Pinc
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 4.43
17 Ladislav PelíšekLadislav Pelíšek
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
00 4.42
18 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.39
19 Marek VladařMarek Vladař
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.37
Jiří LoufekJiří Loufek
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
99 4.37
21 Michal KorandaMichal Koranda
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.32
22 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4.21
23 Jakub HonzíkJakub Honzík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.16
24 Jiří OlšanJiří Olšan
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 4.12
25 Miroslav MašekMiroslav Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.11
26 Yan BrossaudYan Brossaud
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 4.03
27 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.53
28 Jakub HamadejJakub Hamadej
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 3.34
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.36 11.00
2 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.97 9.00
3 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.86 8.00
4 Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 4.82 7.00
Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.82 6.00
6 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.60 5.00
7 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 4.57 4.00
Jana HeinrichováJana Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 4.57 3.00
9 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.40 2.00
10 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.32 1.00
11 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.26
12 Eva JechováEva Jechová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.12
13 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.96
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.63 11.00
2 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 4.59 9.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.78 03.06 11.00
2 Anna ČernáAnna Černá
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.74 03.06 9.00
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.72 03.06 8.00
4 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.59 03.06 7.00
5 Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ SušiceTJ Sušice
99 4.55 03.06 6.00
6 Lenka FaltusováLenka Faltusová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.54 03.06 5.00
7 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.53 03.06 4.00
8 Vendula PřibylováVendula Přibylová
AC DomažliceAC Domažlice
00 4.48 03.06 3.00
7 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.48 03.06 2.00
10 Sára ČelišováSára Čelišová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.45 03.06 1.00
8 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.45 03.06
12 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.42 03.06
13 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.38 03.06
14 Anna SurákováAnna Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.36 03.06
15 Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 4.34 03.06
16 Tereza PoncováTereza Poncová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 4.29 03.06
17 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 4.20 03.06
18 Hana ŠtefaniskováHana Štefanisková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 4.16 03.06
19 Eliška PlávkováEliška Plávková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 4.14 03.06
20 Lenka KuberkováLenka Kuberková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 4.12 03.06
21 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.07 03.06
22 Hana LiškováHana Lišková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 4.06 03.06
19 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.06
24 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 4.03
25 Natálie BrožováNatálie Brožová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.01
26 Sabina ŘíhováSabina Říhová
TJ SušiceTJ Sušice
00 4.00
7 Michaela ČernáMichaela Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.00
28 Zuzana StrankmüllerováZuzana Strankmüllerová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 3.99
29 Adéla KozderkováAdéla Kozderková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 3.80
30 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 3.79
31 TEREZA ZDYCHYNCOVÁTEREZA ZDYCHYNCOVÁ
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
00 3.78
12 Natálie KřeválkováNatálie Křeválková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 3.78
33 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 3.77
34 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.72
35 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 3.69
36 Aneta HemberováAneta Hemberová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.68
21 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.68
38 Michaela BognerováMichaela Bognerová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
00 3.66
39 Jessica SaksonováJessica Saksonová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 3.59
40 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.58
41 Tereza ZvonařováTereza Zvonařová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 3.50
42 Lucie BaranováLucie Baranová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 3.32
43 Klára VoštováKlára Voštová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 3.06
Celkem 43 závodníků