Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje

Klatovy (10. 5. 2014)

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.611.661.711.761.811.841.871.901.93 Body
1 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.90 --O-O-XXOOXXX 11.00
2 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.90 --O-XXOOXOXXOXXX 9.00
3 Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 1.84 -OOXOXOXXOXXX 8.00
4 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.76 O-XOXXOXXX 7.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.561.611.661.711.761.81 Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1.76 ---OOOXOOXXX 11.00
2 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.76 OOXOOXOOXXOXXOXXX 9.00
3 Lukáš HinkLukáš Hink
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 1.66 OO-O-XOXXX 8.00
4 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1.61 O---XXOXXX 7.00
5 Pavel BrejchaPavel Brejcha
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1.56 OOOXOXXX 6.00
6 Zdeněk ČadaZdeněk Čada
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 1.51 OXOOXXX 5.00
7 Daniel MondekDaniel Mondek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 1.41 XXOXXX 4.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.411.461.511.561.611.641.82 Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.64 XOXOXXX 11.00
2 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.61 XOXOXXX 9.00
3 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.56 XOXOXXX 8.00
4 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 1.56 XOXOXXX 7.00
5 Ladislav PelíšekLadislav Pelíšek
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
00 1.56 XOXOXXX 6.00
6= Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.51 XOXOXXX 4.50
6= Lukáš LecjaksLukáš Lecjaks
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
00 1.51 XOXOXXX 4.50
8 Jakub ŠtverákJakub Štverák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 1.51 XOXOXXX 3.00
9 Dominik TesařDominik Tesař
TJ SušiceTJ Sušice
99 1.51 XOXOXXX 2.00
10 Radek ŠarochRadek Šaroch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 1.51 XOXOXXX 1.00
11 Jakub OstádalJakub Ostádal
TJ SušiceTJ Sušice
99 1.46 XOXOXXX
12 Miroslav MužíkMiroslav Mužík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.41 XOXOXXX
13 Martin SvobodaMartin Svoboda
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 1.41 XOXOXXX
14 Marek VladařMarek Vladař
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 1.41 XOXOXXX
Matěj KoloušekMatěj Koloušek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 NM
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.311.361.411.461.491.521.551.581.611.641.67 Body
1 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.64 -OOOOOOXXOXXOOXXX 11.00
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.58 --O-OOOOXXX 9.00
3 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 1.55 ---OOOOXXX 8.00
4 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.55 ---OOXOXOXXX 7.00
5= Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 1.46 OOXOXOXXX 5.50
5= Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.46 OOXOXOXXX 5.50
7 Andrea JarošíkováAndrea Jarošíková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 1.41 OOOXXX 4.00
8 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 1.41 OOXXOXXX 3.00
9 Šárka KazmirčíkováŠárka Kazmirčíková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1.36 XOXXOXXX 2.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.261.411.461.491.521.551.611.641.67 Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1.64 -OOOOXXX 11.00
2 Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1.52 -OOOOXXX 9.00
Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
73 NM
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.60 Body
1 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.58 OOOOOOOOOOOXXX 11.00
2 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.55 ---OOOOOOXXOXXX 9.00
3 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.52 -OOOOOXOXOXOXXX 8.00
4 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.52 ---OOXOOOXXOXXX 7.00
5= Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.46 ---OOOOXXX 5.50
5= Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1.46 ----OOOXXX 5.50
7 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.46 -OOOOXOOXXX 4.00
8 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 1.46 --OOOXXOXXOXXX 3.00
9 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 1.43 -OO-OOXXX 2.00
10 Hana ŠtefaniskováHana Štefanisková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 1.40 OOXOOOXXX 1.00
11 Jessica SaksonováJessica Saksonová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 1.40 OOOXXOOXXX
12= Kateřina OravcováKateřina Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.35 -OOOXXX
12= Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ SušiceTJ Sušice
99 1.35 -OOOXXX
12= Lenka KuberkováLenka Kuberková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 1.35 OOOOXXX
12= Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.35 OOOOXXX
16 ELIŠKA WABNEGGEROVÁELIŠKA WABNEGGEROVÁ
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
99 1.35 OOOXOXXX
17 Veronika HradováVeronika Hradová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 1.30 OOOXXX
18 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 1.30 OXOOXXX
19 Irena PešulováIrena Pešulová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 1.30 OOXOXXX
20 Michaela BognerováMichaela Bognerová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
00 1.30 OXOXOXXX
21 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.30 OOXXOXXX
Celkem 21 závodníků