Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje

Klatovy (10. 5. 2014)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.04 8.00
2 Luboš MastnyLuboš Mastny 99 AC DomažliceAC Domažlice 18.19 7.00
3 Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.85 4.00
4 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.86 3.00
5 Marek HesMarek Hes 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.89 2.00
6 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.51
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.60 11.00
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.74 9.00
3 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.24 6.00
4 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.78 5.00
5 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.99 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.27
2 Jiří LoufekJiří Loufek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.53
3 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.32
4 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 20.46
5 Matěj FremrMatěj Fremr 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.54
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ChuchlíkJiří Chuchlík 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.61
2 Jakub HonzíkJakub Honzík 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.85
3 Štěpán FerenčíkŠtěpán Ferenčík 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 22.79
4 Petr KuglerPetr Kugler 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23.89
5 Adam BradaAdam Brada 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 24.41
6 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.57
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 10.5.2014) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.52
2 Adam PláteníkAdam Pláteník 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.93
3 Radek MatoušekRadek Matoušek 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.08
4 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.23
5 Jan BinterJan Binter 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.20
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 19.60
2 Jan SlabaJan Slaba 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.67
3 Jakub BalejJakub Balej 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.82
4 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 20.03
5 Lukáš LecjaksLukáš Lecjaks 00 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 20.67
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.29 11.00
2 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.86 9.00
3 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.15 7.00
4 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.23 5.50
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.37 3.50
6 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 21.31
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová 99 AC DomažliceAC Domažlice 20.09 8.00
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.37 3.50
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 20.42 2.00
4 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 20.64 1.00
5 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.95
6 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.14
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.23 5.50
2 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.09
3 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.22
4 Lenka KuberkováLenka Kuberková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.30
5 Valentýna LejskováValentýna Lejsková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.59
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČernáAnna Černá 99 AC DomažliceAC Domažlice 21.22
2 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 99 AC DomažliceAC Domažlice 21.41
3 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.78
4 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.91
5 Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.93
6 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.43
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 10.5.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 21.01
2 Anežka PancováAnežka Pancová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.97
3 Aneta HemberováAneta Hemberová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.32
4 Klára MálkováKlára Málková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.23
5 Michaela ŠolcováMichaela Šolcová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.99
6 Lucie BaranováLucie Baranová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.06
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová 99 AC DomažliceAC Domažlice 21.91
2 Martina KaltenbrunnerováMartina Kaltenbrunnerová 00 TJ SušiceTJ Sušice 22.90
3 Hana HellerováHana Hellerová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.29
4 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.05
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.82
2 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.03
3 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22.68
4 Barbora LudvíkováBarbora Ludvíková 00 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 23.81
5 Jolana CoufalováJolana Coufalová 01 TJ SušiceTJ Sušice 24.06
6 Alessa KonrádováAlessa Konrádová 00 TJ SušiceTJ Sušice 24.69
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŽikmundováKateřina Žikmundová 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 21.58
2 Terezie OttováTerezie Ottová 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.10
MB Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.25
MB Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.56
MB Šárka SchleissováŠárka Schleissová 00 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 25.18
Celkem 5 závodníků