Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody – OPEN

Plzeň (6. 5. 2014)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 5.97
2 Lukáš HinkLukáš Hink
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 5.66
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 6.41
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ČákoraMichal Čákora
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.31
2 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.31
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.51
2 Jakub HonzíkJakub Honzík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.41
3 Jiří ChuchlíkJiří Chuchlík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 4.24
4 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 3.70
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
95 4.88
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.22
2 Jana HeinrichováJana Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 4.66
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.52
4 Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.38
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.90
2 Anna SurákováAnna Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.66
3 Alice BoušováAlice Boušová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.64
4 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 4.48
5 Lenka FialováLenka Fialová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 4.03
6 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.03
7 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 3.76
8 Tereza LukášováTereza Lukášová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 3.68
Celkem 8 závodníků