Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody – OPEN

Plzeň (6. 5. 2014)

150 m - Muži (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.94
2 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 17.00
3 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.56
4 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.73
5 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 AC DomažliceAC Domažlice 18.03
6 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 19.23
Celkem 6 závodníků

150 m - Junioři (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 16.92
2 Jiří ŠolcJiří Šolc 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.41
3 Štěpán FauŠtěpán Fau 95 AC DomažliceAC Domažlice 17.50
4 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 17.58
5 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC DomažliceAC Domažlice 17.64
6 Jiří ŠromJiří Šrom 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.72
7 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 17.87
8 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.12
9 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 9 závodníků

150 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít VodvářkaVít Vodvářka 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.01
2 Michal ČákoraMichal Čákora 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18.72
3 Lukáš DoubekLukáš Doubek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.86
4 Karel RajchartKarel Rajchart 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.87
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.32
2 Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.34
3 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.38
4 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.74
5 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.88
6 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.62
7 Jiří ChuchlíkJiří Chuchlík 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.03
8 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.08
9 Jakub HonzíkJakub Honzík 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.10
9 Lukáš ŘíhánekLukáš Říhánek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.10
Celkem 10 závodníků

150 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.50
2 Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.29
Celkem 2 závodníků

150 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržílkováTereza Petržílková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.51
2 Petra KozelkováPetra Kozelková 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.57
Celkem 2 závodníků

150 m - Juniorky (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.38
2 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.90
Celkem 2 závodníků

150 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 19.52
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.56
3 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 AC DomažliceAC Domažlice 19.57
4 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.99
5 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.22
6 Jana HeinrichováJana Heinrichová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.18
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.13
2 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.58
3 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.28
4 Lenka FialováLenka Fialová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.44
5 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.63
6 Michaela BačíkováMichaela Bačíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.50
7 Amálie SkalováAmálie Skalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.23
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.69
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.21
3 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 21.35
4 Lucie RackováLucie Racková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.47
5 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.67
6 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.91
7 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.88
Celkem 7 závodníků