výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva

Chomutov (6. 5. 2014)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 6.5.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 08.30
2 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.71
3 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 09.07
4 Kryštof KlousnerKryštof Klousner 03 AK BílinaAK Bílina 09.80
5 Josef ProcházkaJosef Procházka 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.64
6 Adam BrettschneiderAdam Brettschneider 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 6.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VávraVáclav Vávra 01 AK MostAK Most 09.36
2 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.67
3 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.75
4 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 10.09
5 Adam JustaAdam Justa 04 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.51
6 Filip ČernýFilip Černý 02 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 11.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 6.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.21
2 Jindřich MusilJindřich Musil 04 AK MostAK Most 09.54
3 Martin VaňuraMartin Vaňura 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.67
4 Jakub PaličkaJakub Palička 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.76
5 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.91
Jakub BecaJakub Beca 04 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 6.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ZávěrkaAdam Závěrka 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.30
2 Vojtěch MusilVojtěch Musil 04 AK MostAK Most 09.34
3 Marek BlažekMarek Blažek 03 AK BílinaAK Bílina 10.73
4 Matěj ZajícMatěj Zajíc 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.78
Patrik RejchartPatrik Rejchart 01 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 6.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 08.32 11.00
2 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.70 9.00
3 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 08.80 8.00
4 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.04 7.00
5 Adam ZávěrkaAdam Závěrka 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.26 6.00
6 Vojtěch MusilVojtěch Musil 04 AK MostAK Most 09.28 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 6.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VávraVáclav Vávra 01 AK MostAK Most 09.31 4.00
2 Martin VaňuraMartin Vaňura 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.54 3.00
3 Jindřich MusilJindřich Musil 04 AK MostAK Most 09.63 2.00
4 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.71 1.00
5 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.75
6 Marek BlažekMarek Blažek 03 AK BílinaAK Bílina 10.96
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 6.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.32
2 Daniela KňavováDaniela Kňavová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.91
3 Barbora MižičováBarbora Mižičová 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.93
4 Markéta MaláMarkéta Malá 01 AK MostAK Most 09.23
5 Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.58
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (út, 6.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna OmastováKristýna Omastová 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.15
2 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.22
3 Tereza HálkováTereza Hálková 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.25
4 Tereza SuchánkováTereza Suchánková 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.49
5 Věra KrálováVěra Králová 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.76
MB Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (út, 6.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie PetráčkováMarie Petráčková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.72
2 Tereza JupováTereza Jupová 01 AK MostAK Most 09.95
3 Tereza MyšákováTereza Myšáková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.39
4 Pavlína LaubováPavlína Laubová 04 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.77
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (út, 6.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.02
2 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.31
3 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.47
4 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.85
5 Kristýna HolečkováKristýna Holečková 02 AK ChotěšovAK Chotěšov 10.02
6 Adéla ZoubkováAdéla Zoubková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (út, 6.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FeiglováAdéla Feiglová 03 AK ChotěšovAK Chotěšov 09.37
2 Štěpánka BřečkováŠtěpánka Břečková 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.81
3 Veronika BeckováVeronika Becková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.89
4 Tereza PodhorskáTereza Podhorská 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.94
5 Adéla LipertováAdéla Lipertová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.10
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (út, 6.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.62
2 Bára PoláškováBára Polášková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.69
3 Michaela KrejčíMichaela Krejčí 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.89
4 Karla MráčkováKarla Mráčková 04 AK MostAK Most 09.91
5 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.95
6 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 10.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (út, 6.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.32
2 Adéla HitmanováAdéla Hitmanová 02 AK MostAK Most 09.50
3 Laura BláhováLaura Bláhová 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.82
4 Barbora KaftanováBarbora Kaftanová 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.99
Anna ČermákováAnna Čermáková 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (út, 6.5.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emílie ŠrotováEmílie Šrotová 02 AK BílinaAK Bílina 09.89
2 Lindita HuseiniLindita Huseini 02 AK MostAK Most 10.09
3 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 10.15
4 Štěpánka PatíkováŠtěpánka Patíková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.28
5 Lucie MartinovskáLucie Martinovská 02 AK BílinaAK Bílina 10.42
6 Anastázie Marie NovákováAnastázie Marie Nováková 01 AK ChotěšovAK Chotěšov 10.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (út, 6.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.15
2 Kamila KršováKamila Kršová 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.20
3 Camacho Amanda ChevarriaCamacho Amanda Chevarria 01 AK MostAK Most 11.21
4 Adéla MachováAdéla Machová 01 AK MostAK Most 11.28
5 Nikola ČernáNikola Černá 01 AK MostAK Most 11.34
Kateřina PrejzováKateřina Prejzová 03 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (út, 6.5.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrylováKateřina Krylová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.02
2 Tereza PalkováTereza Palková 02 AK MostAK Most 09.91
3 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.25
4 Kamila MarinčákováKamila Marinčáková 01 AK MostAK Most 10.49
5 Aneta ŠpicarováAneta Špicarová 01 AK MostAK Most 10.83
Sára BobkováSára Bobková 02 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 6.5.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.30 11.00
2 Barbora MižičováBarbora Mižičová 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.97 9.00
3 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.01 8.00
4 Daniela KňavováDaniela Kňavová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.05 7.00
5 Kateřina KrylováKateřina Krylová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.07 6.00
6 Kristýna OmastováKristýna Omastová 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.14 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 6.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MaláMarkéta Malá 01 AK MostAK Most 09.12 4.00
2 Tereza HálkováTereza Hálková 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.19 3.00
3 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.24 2.00
4 Adéla FeiglováAdéla Feiglová 03 AK ChotěšovAK Chotěšov 09.40 1.00
5 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.43
6 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.55
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 6.5.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BrunclíkVáclav Brunclík 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.10 11.00
2 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.90 9.00
3 Štěpán BrukŠtěpán Bruk 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 23.68 5.00
4 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.02 2.00
5 Tomáš ReichelTomáš Reichel 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.12 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 6.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.06 8.00
2 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.58 7.00
3 Jakub PaličkaJakub Palička 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.14
4 David BöhmDavid Böhm 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 24.58
5 Martin KenardžievMartin Kenardžiev 01 AK MostAK Most 25.35
6 Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina 25.67
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 6.5.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 23.59 6.00
2 Adam ZávěrkaAdam Závěrka 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 24.67
3 Martin VaňuraMartin Vaňura 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.83
4 Matěj HladíkMatěj Hladík 03 AK BílinaAK Bílina 25.79
5 Matěj HollmannMatěj Hollmann 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 27.33
6 Martin ZemanMartin Zeman 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 29.68
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 6.5.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VaňuraMichal Vaňura 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 23.75 4.00
2 Patrik ZadákPatrik Zadák 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.79 3.00
3 Martin SchafferMartin Schaffer 01 AK BílinaAK Bílina 24.87
4 Jan MüllerJan Müller 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 26.38
5 Matěj ZajícMatěj Zajíc 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 29.11
6 Matěj BeznoskaMatěj Beznoska 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 30.05
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 6.5.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MižičováBarbora Mižičová 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.11 11.00
2 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.41 9.00
3 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.79 7.00
4 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.83 6.00
5 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 24.70
Anna ŠediváAnna Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 6.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.70 8.00
2 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.09 4.00
3 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.18 3.00
4 Štěpánka BřečkováŠtěpánka Břečková 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 24.15
5 Karla MráčkováKarla Mráčková 04 AK MostAK Most 25.33
6 Nikola GabčováNikola Gabčová 01 AK MostAK Most 25.57
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 6.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna OmastováKristýna Omastová 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.00 5.00
2 Eva PojslováEva Pojslová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.30 2.00
3 Tereza BalcárkováTereza Balcárková 03 AK MostAK Most 25.04
4 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 25.32
5 Kamila MarinčákováKamila Marinčáková 01 AK MostAK Most 27.13
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 6.5.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura BláhováLaura Bláhová 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 24.39
2 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.64
3 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 24.75
4 Markéta VlčkováMarkéta Vlčková 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 25.46
5 Barbora SochorováBarbora Sochorová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 26.83
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 6.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KrejčíMichaela Krejčí 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.21
2 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 24.36
3 Adéla LipertováAdéla Lipertová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.81
4 Jana DavidováJana Davidová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 26.75
Sára BobkováSára Bobková 02 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (út, 6.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KlokočováZuzana Klokočová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.00 1.00
2 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 24.75
3 Markéta TürbováMarkéta Türbová 01 AK BílinaAK Bílina 24.80
4 Jitka ČapkováJitka Čapková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 27.16
5 Jitka KolouchováJitka Kolouchová 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 30.29
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon WenigerŠimon Weniger 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 44.39 11.00
2 Adam MarešAdam Mareš 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 46.75 9.00
3 Jakub BecaJakub Beca 04 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 55.81 6.00
4 Pavel AntlPavel Antl 03 AK BílinaAK Bílina 59.08 4.00
Patrik RejchartPatrik Rejchart 01 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 51.85 8.00
2 Adam JustaAdam Justa 04 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 59.50 3.00
3 Matěj HladíkMatěj Hladík 03 AK BílinaAK Bílina 59.74 2.00
4 Martin ZemanMartin Zeman 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 63.18 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich MusilJindřich Musil 04 AK MostAK Most 54.66 7.00
2 Martin SchafferMartin Schaffer 01 AK BílinaAK Bílina 56.56 5.00
3 Petr MiškovskýPetr Miškovský 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 64.64
4 Adam BrettschneiderAdam Brettschneider 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 67.43
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KňavováDaniela Kňavová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 48.58 9.00
2 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 49.84 8.00
3 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 54.52 5.00
4 Tereza PalkováTereza Palková 02 AK MostAK Most 54.96 4.00
5 Sabina DubinováSabina Dubinová 02 AK ChotěšovAK Chotěšov 68.86
MB Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 51.13
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 51.99 7.00
2 Zuzana KlokočováZuzana Klokočová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 52.82 6.00
3 Markéta VlčkováMarkéta Vlčková 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 56.40 3.00
4 Tereza MiškovskáTereza Miškovská 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 56.59 2.00
5 Marie ZdeňkováMarie Zdeňková 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 58.85 1.00
6 Pavlína LaubováPavlína Laubová 04 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 65.97
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra KrálováVěra Králová 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 62.85
2 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 63.05
3 Viktorie StrnadováViktorie Strnadová 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 65.14
4 Barbora KaftanováBarbora Kaftanová 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 70.12
Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Laura VytrhlíkováLaura Vytrhlíková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠediváMarie Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 47.69 11.00
2 Barbora PráškováBarbora Prášková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 59.81
3 Lucie MartinovskáLucie Martinovská 02 AK BílinaAK Bílina 60.77
4 Tereza SuchánkováTereza Suchánková 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 61.35
5 Dita PráškováDita Prášková 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 71.54
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon WenigerŠimon Weniger 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:29.08 11.00
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:35.46 9.00
3 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:46.26 8.00
4 Tomáš ReichelTomáš Reichel 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:48.67 6.00
5 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:50.29 5.00
6 Adam FučAdam Fuč 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:52.87 4.00
7 Jan MüllerJan Müller 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:53.67 3.00
8 Vojtěch PetrVojtěch Petr 01 AK MostAK Most 2:57.52
9 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 2:59.09
10 Kryštof KlousnerKryštof Klousner 03 AK BílinaAK Bílina 3:22.09
MB Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:33.48
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch MusilVojtěch Musil 04 AK MostAK Most 2:46.50 7.00
2 Jakub RittichJakub Rittich 04 AK ChotěšovAK Chotěšov 2:53.82 2.00
3 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:56.34 1.00
4 Michal RychnovskýMichal Rychnovský 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:58.15
5 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:59.53
6 Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:00.15
7 Martin KenardžievMartin Kenardžiev 01 AK MostAK Most 3:08.27
8 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:20.13
9 Matouš MocMatouš Moc 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:30.24
10 Josef ProcházkaJosef Procházka 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:30.28
11 Matěj BeznoskaMatěj Beznoska 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:47.96
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kamila KršováKamila Kršová 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 3:04.29 8.00
2 Barbora LaštovkováBarbora Laštovková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:10.57 6.00
3 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:15.48 4.00
4 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:18.29 3.00
5 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:22.77 1.00
6 Dita PráškováDita Prášková 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:25.97
7 Tereza MiškovskáTereza Miškovská 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:26.01
8 Anastázie Marie NovákováAnastázie Marie Nováková 01 AK ChotěšovAK Chotěšov 3:30.12
9 Hana RychnovskáHana Rychnovská 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:41.30
MB Viktorie ŠevčíkováViktorie Ševčíková 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3:06.57
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:42.81 11.00
2 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:53.21 9.00
3 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:04.96 7.00
4 Kristýna BártlováKristýna Bártlová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:15.46 5.00
5 Markéta TürbováMarkéta Türbová 01 AK BílinaAK Bílina 3:20.11 2.00
6 Marie PetráčkováMarie Petráčková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:24.80
7 Viktorie StrnadováViktorie Strnadová 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:25.46
8 Sabina DubinováSabina Dubinová 02 AK ChotěšovAK Chotěšov 3:42.80
Alžběta Barbora SakováAlžběta Barbora Saková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:46.98 11.00
2 Martin PéterMartin Péter 01 AK MostAK Most 5:52.78 9.00
3 Vojtěch BrožVojtěch Brož 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:52.96 8.00
4 Dominik HaasDominik Haas 02 AK BílinaAK Bílina 5:55.12 7.00
5 Vojtěch JandečkaVojtěch Jandečka 02 AK MostAK Most 6:02.49 6.00
6 Michal JindrákMichal Jindrák 01 AK MostAK Most 6:09.31 5.00
7 Matěj HollmannMatěj Hollmann 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6:09.96 4.00
8 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 6:10.02 3.00
9 Jáchym StrnadJáchym Strnad 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 6:33.05 2.00
10 Petr HorníkPetr Horník 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 7:05.32 1.00
Adam BudišAdam Budiš 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:37.03 11.00
2 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 6:03.01 9.00
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 6:04.44 8.00
4 Adéla HitmanováAdéla Hitmanová 02 AK MostAK Most 6:11.40 7.00
5 Alexandra HoškováAlexandra Hošková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 6:12.52 6.00
6 Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 6:12.93 5.00
7 Martina OpavováMartina Opavová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 6:18.82 4.00
8 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6:27.60 3.00
9 Anna ČermákováAnna Čermáková 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 6:27.86 2.00
10 Klára BláhováKlára Bláhová 04 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6:28.01 1.00
11 Tereza StrychováTereza Strychová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6:28.09
12 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6:37.33
13 Tereza ProcházkováTereza Procházková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6:40.49
14 Veronika BeckováVeronika Becková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 7:17.42
15 Lenka PatzenhauerováLenka Patzenhauerová 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 7:32.61
MB Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:43.92
MB Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 6:10.30
Celkem 17 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 6.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 01 AK MostAK Most 12.23 9.00
2 Jáchym StrnadJáchym Strnad 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.14 7.00
3 Filip ŠčerbaFilip Ščerba 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 13.24 6.00
4 Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.32 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 6.5.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MarkvartFilip Markvart 02 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 12.21 11.00
2 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.81 8.00
3 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 13.94 4.00
4 Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina 14.13 3.00
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 6.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.55 11.00
2 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.78 8.00
3 Eva PojslováEva Pojslová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 13.12 6.00
4 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 13.17 5.00
5 Marie StankováMarie Stanková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 14.15 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 6.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.66 9.00
2 Anna ŠediváAnna Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 14.18 2.00
3 Štěpánka PatíkováŠtěpánka Patíková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 15.87
Magdalena TouškováMagdalena Toušková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 6.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ZdeňkováMarie Zdeňková 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 13.11 7.00
2 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 14.14 4.00
3 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.33 1.00
4 Tereza PodhorskáTereza Podhorská 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.55
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr, Pros, Suchopárek, Vávra Petr, Pros, Suchopárek, Vávra AK MostAK Most 35.44 11.00
2 Bystrý, Raitr, Vyskočil, Fiedler Bystrý, Raitr, Vyskočil, Fiedler AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 36.76 6.00
3 Slouka, Ajdinovič, Schaffer, Haas Slouka, Ajdinovič, Schaffer, Haas AK BílinaAK Bílina 36.85 5.00
4 Bech, Bohm, Ščerba, Zadák Bech, Bohm, Ščerba, Zadák Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 37.68 3.00
Janeček, Jiránek, Kaplan, Rajchert Janeček, Jiránek, Kaplan, Rajchert USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kenardžiev, Péter, Jindrák, Rostáš Kenardžiev, Péter, Jindrák, Rostáš AK MostAK Most 35.50 9.00
2 Fuč, Vodák, Mesároš, Prchlík Fuč, Vodák, Mesároš, Prchlík Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 36.03 8.00
3 Synáček, Šnajdr, Vaňura, Raichel Synáček, Šnajdr, Vaňura, Raichel USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 37.17 4.00
4 Scholz, Palička, Zajíc, Tuhý Scholz, Palička, Zajíc, Tuhý AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 38.42 2.00
5 Čečrle, Heller, Lácha, Kousner Čečrle, Heller, Lácha, Kousner AK BílinaAK Bílina 39.40 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ďurčo, Jandečka, Musil J., Musil V. Ďurčo, Jandečka, Musil J., Musil V. AK MostAK Most 36.64 7.00
2 Brunclík, Laštůvka, Strnad, Vaňura M. Brunclík, Laštůvka, Strnad, Vaňura M. USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 39.76
3 Brož, Podrapský, Moc, Procházka Brož, Podrapský, Moc, Procházka USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 40.10
4 Čejkovský, Hladík, Antl, Blažek Čejkovský, Hladík, Antl, Blažek AK BílinaAK Bílina 40.20
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drudíková, Hošková, Kůsová, Šedivá M. Drudíková, Hošková, Kůsová, Šedivá M. USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 33.74 11.00
2 Pojslová, Škrancová, Mižičová, Satková Pojslová, Škrancová, Mižičová, Satková Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 33.93 9.00
3 Jurincová, Gallová, Zábojníková, Špačková Jurincová, Gallová, Zábojníková, Špačková AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 34.41 8.00
4 Toušková, Hýsková, Laštovková, Prokešová Toušková, Hýsková, Laštovková, Prokešová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 36.43 3.00
5 Patíková, Polášková, Sochorová, Dobešová Patíková, Polášková, Sochorová, Dobešová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 38.54
6 Krupičková, Marhanová, Martinovská, Menclová Krupičková, Marhanová, Martinovská, Menclová AK BílinaAK Bílina 39.05
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babíková, Strzchová,Málková, Bártlová Babíková, Strzchová,Málková, Bártlová Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 36.26 5.50
Podhorská, Krylová, Becková, Kňavová Podhorská, Krylová, Becková, Kňavová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 36.26 5.50
3 Huseini, Jupová, Škaloudová V., Malá Huseini, Jupová, Škaloudová V., Malá AK MostAK Most 37.07 2.00
4 Opavová, Krejčí, Šponarová, Stanková Opavová, Krejčí, Šponarová, Stanková USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 37.67 1.00
5 Štichhauerová, Kršová, Laubová, Králová Štichhauerová, Kršová, Laubová, Králová TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 39.65
6 Zahrádková, Kubínová, Balcárková, Palková Zahrádková, Kubínová, Balcárková, Palková AK MostAK Most 40.31
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bisová, Růžičková, Řeháhová, Šedivá A. Bisová, Růžičková, Řeháhová, Šedivá A. USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 35.67 7.00
2 Dittrichová, Lipertová, Balášová, Pšenková Dittrichová, Lipertová, Balášová, Pšenková AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 36.36 4.00
3 Břečková, Omastová,Kratochvílová,Bláhová Břečková, Omastová,Kratochvílová,Bláhová Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 38.56
4 Feiglová,Dubnová,Holečková,Nováková Feiglová,Dubnová,Holečková,Nováková AK ChotěšovAK Chotěšov 39.93
5 Gabčová, Murinčáková, Mráčková, Špilarová Gabčová, Murinčáková, Mráčková, Špilarová AK MostAK Most 40.00
Petráčková, Saková, Slavíková, Šinovská Petráčková, Saková, Slavíková, Šinovská USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DQ
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1,151,201,251,301,351,401,511,531,55 Body
1 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.53 OOOOOOXOXOXXX 11.00
2 Ondřej SeinerOndřej Seiner
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 1.35 OOOXOOXXX 9.00
3 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 1.30 XXOXOOXXOXXX 8.00
4 Adam ZontágAdam Zontág
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 1.25 OXOOXXX 7.00
5 Vojtěch PetrVojtěch Petr
AK MostAK Most
01 1.15 OXXX 6.00
6 František LáchaFrantišek Lácha
AK BílinaAK Bílina
02 NM XXX
7 Filip ŠčerbaFilip Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 NM XXX
8 Pavel PodrapskýPavel Podrapský
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 NM XXX
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.401.421.441.461.48 Body
1 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 1.46 OOOOXOOOXOOXOXOXXX 11.00
2 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 1.30 OOOOOOXXX 9.00
3 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 1.30 OOOOXOXOXXX 8.00
4 Magdalena TouškováMagdalena Toušková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 1.30 OOXOOOXXOXXX 7.00
5 Nikola GabčováNikola Gabčová
AK MostAK Most
01 1.20 OOOXOXXX 6.00
6 Tereza JupováTereza Jupová
AK MostAK Most
01 1.15 OXOXOXXX 5.00
7 Tereza StrychováTereza Strychová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 1.15 OXXOXOXXX 4.00
8 Marie ŠediváMarie Šedivá
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 1.10 OOXXX 3.00
9= Andrea KuthanováAndrea Kuthanová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 1.05 OXXX 1.50
9= Marie StankováMarie Stanková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 1.05 OXXX 1.50
11 Lindita HuseiniLindita Huseini
AK MostAK Most
02 1.05 XOXXX
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KaplanFilip Kaplan
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.74 +0.0 m/s 4.460,7X0,04.451,44.464..271,9X0,94.740,0 11.00
2 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.57 +1.3 m/s X0,03.840,84.301,24.304.320,04.520,94.571,3 9.00
3 David VodákDavid Vodák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 4.27 +1.4 m/s 4.260,34.271,44.090,04.273.681,0X1,73.791,7 8.00
4 Václav VávraVáclav Vávra
AK MostAK Most
01 4.24 +1.0 m/s 3.780,0X1,03.841,13.843.581,14.001,14.241,0 7.00
5 Jiří JanečekJiří Janeček
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.18 +1.9 m/s 4.101,14.070,24.060,44.104.101,34.181,94.131,0 6.00
6 Adam ZontágAdam Zontág
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 4.12 +0.9 m/s 3.860,74.120,93.921,04.124.070,03.742,04.050,9 5.00
7 Michal JindrákMichal Jindrák
AK MostAK Most
01 4.03 +0.5 m/s 3.790,83.731,34.030,54.03--2.900,1 4.00
8 Sebastian ScholzSebastian Scholz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 3.91 +0.0 m/s X1,23.910,03.390,43.913.430,03.501,4X1,4 3.00
9 Daniel RoštášDaniel Roštáš
AK MostAK Most
01 3.84 +1.3 m/s X1,13.841,33.600,13.84 2.00
10 Filip MarkvartFilip Markvart
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
02 3.80 +1.3 m/s 3.801,3X0,43.671,03.80 1.00
11 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 3.79 +0.0 m/s 3.790,03.640,33.050,93.79
12 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 3.75 +0.5 m/s 3.750,53.490,03.700,53.75
13 Vojtěch JandečkaVojtěch Jandečka
AK MostAK Most
02 3.74 +1.0 m/s 3.670,03.741,03.490,33.74
14 Marek FuniokMarek Funiok
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 3.67 +0.0 m/s X0,03.130,83.670,03.67
15 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 3.55 +0.0 m/s 3.550,03.321,6X0,13.55
16 Pavel AntlPavel Antl
AK BílinaAK Bílina
03 3.54 +0.8 m/s 2.990,03.400,73.540,83.54
17 Michal AidinovičMichal Aidinovič
AK BílinaAK Bílina
02 3.47 +0.8 m/s X0,73.460,83.470,83.47
18 David BöhmDavid Böhm
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 3.43 +0.8 m/s 3.280,53.310,93.430,83.43
19 Dominik HaasDominik Haas
AK BílinaAK Bílina
02 3.36 +0.0 m/s 3.360,03.111,33.200,13.36
20 Petr HorníkPetr Horník
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 2.77 +0.3 m/s 2.770,3X1,02.520,42.77
21 Filip ČernýFilip Černý
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
02 2.74 +1.1 m/s 2.741,12.530,02.420,92.74
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.82 +0.2 m/s X4.754.824.82X4.824.80 11.00
2 Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 4.53 +0.6 m/s X4.20X4.204.354.504.53 9.00
3 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.44 +0.3 m/s 4.444.244.154.444.154.274.42 8.00
4 Kateřina KrylováKateřina Krylová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 4.09 +0.8 m/s X4.04X4.043.964.094.05 7.00
5 Markéta MaláMarkéta Malá
AK MostAK Most
01 4.08 +0.3 m/s 4.044.083.884.08XX3.99 6.00
6 Kateřina BalášováKateřina Balášová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 4.03 +0.7 m/s 3.544.033.714.033.683.703.50 5.00
7 Nikola BisováNikola Bisová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 3.82 +0.5 m/s X3.693.803.80-3.82- 4.00
8 Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
03 3.79 +0.0 m/s 3.093.243.793.793.123.063.02 3.00
9 Adéla DobešováAdéla Dobešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 3.76 +0.0 m/s 3.763.51X3.76 2.00
10 Viktoria BabíkováViktoria Babíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 3.68 +1.3 m/s 3.533.633.683.68 1.00
11 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 3.68 +0.6 m/s 3.683.573.513.68
12 Julie ProkešováJulie Prokešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 3.63 +0.0 m/s 3.413.363.633.63
13 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 3.59 -0.3 m/s 3.593.113.283.59
14 Vendula MenclováVendula Menclová
AK BílinaAK Bílina
01 3.58 +0.0 m/s 2.993.582.913.58
15 Adriana HýskováAdriana Hýsková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 3.45 +0.0 m/s X3.452.743.45
16 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
AK MostAK Most
03 3.43 +0.0 m/s 3.433.413.433.43
17 Tereza BalcárkováTereza Balcárková
AK MostAK Most
03 3.22 +0.9 m/s 3.062.743.223.22
18 Tereza ProcházkováTereza Procházková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 3.19 +0.0 m/s 3.133.023.193.19
19 Emílie ŠrotováEmílie Šrotová
AK BílinaAK Bílina
02 3.19 +0.0 m/s 2.743.193.073.19
20 Kristýna BártlováKristýna Bártlová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 3.15 +0.0 m/s 3.133.152.603.15
Adéla ZoubkováAdéla Zoubková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 DNP 0
Kateřina PrejzováKateřina Prejzová
AK BílinaAK Bílina
03 DNP 0
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 12.62 12.1812.6211.8612.6212.0611.8612.03 11.00
2 Adéla FeiglováAdéla Feiglová
AK ChotěšovAK Chotěšov
03 10.27 09.12X09.2309.2310.2709.7109.45 9.00
3 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 09.51 08.58X09.4509.4509.2909.1709.51 8.00
4 Victoria TancošováVictoria Tancošová
AK MostAK Most
02 08.48 08.3908.4808.2408.4807.0107.9908.44 7.00
5 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 07.89 07.8906.9707.0807.8906.6407.0307.20 6.00
6 Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 07.19 07.1907.0406.7307.1907.1906.4906.70 5.00
7 Klára KubínováKlára Kubínová
AK MostAK Most
02 06.83 06.0906.7305.8806.7306.6106.5006.83 4.00
8 Vladimíra VodrážkováVladimíra Vodrážková
AK MostAK Most
01 06.47 06.47XX06.4706.2005.9306.37 3.00
9 Barbora PráškováBarbora Prášková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 05.77 04.4105.4105.7705.77 2.00
10 Kristýna HolečkováKristýna Holečková
AK ChotěšovAK Chotěšov
02 05.60 05.0505.3605.6005.60 1.00
11 Martina OpavováMartina Opavová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 05.52 05.3505.2405.5205.52
12 Hana RychnovskáHana Rychnovská
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 04.20 XX04.2004.20
13 Klára BláhováKlára Bláhová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
04 03.80 03.4403.7403.8003.80
Lenka PatzenhauerováLenka Patzenhauerová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 DNP
Veronika WeihsováVeronika Weihsová
AK MostAK Most
01 DNP
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ProsMiroslav Pros
AK MostAK Most
01 09.51 9.049.478.819.478.439.339.51 11.00
2 David VodákDavid Vodák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 09.15 8.838.698.558.838.648.949.15 9.00
3 Bohumil ČejkovskýBohumil Čejkovský
AK BílinaAK Bílina
01 08.96 7.647.167.787.788.438.898.96 8.00
4 Vít HouškaVít Houška
AK MostAK Most
01 08.51 8.238.158.228.238.288.518.24 7.00
5 Václav BrunclíkVáclav Brunclík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 08.41 8.248.248.338.338.227.898.41 6.00
6 Marek FuniokMarek Funiok
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 07.90 7.157.217.617.617.377.907.14 5.00
7 Patrik ZadákPatrik Zadák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 07.68 X7.607.687.687.347.567.46 4.00
8 Martin PéterMartin Péter
AK MostAK Most
01 07.47 6.717.476.767.475.666.607.30 3.00
9 Jan KamenskýJan Kamenský
AK MostAK Most
01 06.75 6.286.755.996.75 2.00
10 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 06.65 6.486.65X6.65 1.00
11 Lukáš TurekLukáš Turek
AK MostAK Most
01 06.56 6.566.466.476.56
12 Vít TlustýVít Tlustý
AK ChotěšovAK Chotěšov
02 06.20 6.205.734.746.20
13 Martin HellerMartin Heller
AK BílinaAK Bílina
03 06.02 X6.025.656.02
14 Štěpán BrukŠtěpán Bruk
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 05.93 5.755.195.935.93
15 Marek BlažekMarek Blažek
AK BílinaAK Bílina
03 05.44 5.445.255.365.44
16 Pavel PeterkaPavel Peterka
AK MostAK Most
01 05.36 4.955.005.365.36
17 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka
AK MostAK Most
01 05.15 5.154.85-5.15
18 Jakub RittichJakub Rittich
AK ChotěšovAK Chotěšov
04 04.87 4.544.564.874.87
Adam BudišAdam Budiš
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 NM 0
Jaroslav RoušarJaroslav Roušar
AK MostAK Most
01 NM 0
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ProsMiroslav Pros
AK MostAK Most
01 59.27 11.00
2 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 56.99 9.00
3 Filip KaplanFilip Kaplan
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 55.29 8.00
4 Adam MarešAdam Mareš
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 50.05 7.00
5 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka
AK MostAK Most
01 49.45 6.00
6 Jonáš JiránekJonáš Jiránek
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 47.19 5.00
7 Adam FučAdam Fuč
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 45.97 4.00
8 Daniel RoštášDaniel Roštáš
AK MostAK Most
01 42.25 3.00
9 Pavel PeterkaPavel Peterka
AK MostAK Most
01 41.14 2.00
10 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
02 39.93 1.00
11 Michal RychnovskýMichal Rychnovský
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
02 39.78
12 Bohumil ČejkovskýBohumil Čejkovský
AK BílinaAK Bílina
01 39.37
13 Michal AidinovičMichal Aidinovič
AK BílinaAK Bílina
02 38.92
14 Martin HellerMartin Heller
AK BílinaAK Bílina
03 37.71
15 Petr SynáčekPetr Synáček
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 36.72
16 Jan KamenskýJan Kamenský
AK MostAK Most
01 36.36
17 Vít HouškaVít Houška
AK MostAK Most
01 35.41
18 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 35.21
19 Lukáš TurekLukáš Turek
AK MostAK Most
01 32.54
20 Petr MiškovskýPetr Miškovský
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 29.41
21 Vít TlustýVít Tlustý
AK ChotěšovAK Chotěšov
02 28.07
22 Vojtěch BrožVojtěch Brož
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 26.29
23 Matouš MocMatouš Moc
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 25.29
Jaroslav RoušarJaroslav Roušar
AK MostAK Most
01 DNP
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 6.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 56.64 11.00
2 Victoria TancošováVictoria Tancošová
AK MostAK Most
02 47.62 9.00
3 Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 45.77 8.00
4 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 45.46 7.00
5 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 37.86 6.00
6 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 36.63 5.00
7 Aneta ŠpicarováAneta Špicarová
AK MostAK Most
01 36.33 4.00
8 Barbora LaštovkováBarbora Laštovková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 33.99 3.00
9 Jana DavidováJana Davidová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 28.96 2.00
10 Klára KubínováKlára Kubínová
AK MostAK Most
02 28.31 1.00
11 Adéla MachováAdéla Machová
AK MostAK Most
01 28.17
12 Adriana HýskováAdriana Hýsková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 27.66
13 Barbora SochorováBarbora Sochorová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 27.41
14 Tereza MyšákováTereza Myšáková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 27.28
15 Alexandra HoškováAlexandra Hošková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 27.22
16 Jitka KolouchováJitka Kolouchová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 25.63
17 Nikola ČernáNikola Černá
AK MostAK Most
01 25.17
18 Bára PoláškováBára Polášková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 24.82
19 Jitka ČapkováJitka Čapková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 24.71
20 Vladimíra VodrážkováVladimíra Vodrážková
AK MostAK Most
01 24.02
21 Camacho Amanda ChevarriaCamacho Amanda Chevarria
AK MostAK Most
01 23.77
22 Alžběta Barbora SakováAlžběta Barbora Saková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 15.40
23 Veronika WeihsováVeronika Weihsová
AK MostAK Most
01 DNP
24 Laura VytrhlíkováLaura Vytrhlíková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 DNP
25 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 DNP
Celkem 25 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 156.00
2 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 137.00
3 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 093.00
4 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 078.00
5 SKAPD SKAPD Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 050.00
6 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 047.00
7 ROUDN ROUDN TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 035.00
8 AKCHO AKCHO AK ChotěšovAK Chotěšov 002.00
Poznámky:
Stav po: 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m př., 800 m, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 153.50
2 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 120.00
3 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 114.50
4 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 084.00
5 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 076.50
6 SKAPD SKAPD Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 034.50
7 ROUDN ROUDN TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 015.00
8 AKCHO AKCHO AK ChotěšovAK Chotěšov 011.00
9 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 007.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m př., 60 m př., 800 m, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 9 závodníků