Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo středočeského KPD mladšího žactva v pětiboji, přebor SKAS jednotlivců mladšího žactva v pětiboji

Kladno (30. 4. 2014)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.73
2 Jakub KlasnaJakub Klasna 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.17
3 Prokop MálekProkop Málek 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.94
4 Vojtěch SmrtkaVojtěch Smrtka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.03
5 Matěj NosMatěj Nos 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.55
6 Robert SamekRobert Samek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.89
7 Jan GrigaJan Griga 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.23
Tomáš HarmachTomáš Harmach 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 10.84
2 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 11.29
3 Filip EkrtFilip Ekrt 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.41
4 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC ČáslavAC Čáslav 12.47
5 Jaroslav NedvědJaroslav Nedvěd 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.49
6 Lukáš KrunertLukáš Krunert 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.86
7 Jindřich VáradiJindřich Váradi 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.13
Dominik MarečekDominik Mareček 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BrabecAdam Brabec 01 AC ČáslavAC Čáslav 11.14
2 Petr KolekPetr Kolek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.70
3 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 13.00
4 Miloš CivínMiloš Civín 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.31
Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.31
6 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.60
7 Jakub MatoušekJakub Matoušek 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.95
Mikoláš PopovskýMikoláš Popovský 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.04
2 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.26
3 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.47
4 Jakub MoravecJakub Moravec 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 14.33
5 Filip DavidíkFilip Davidík 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.42
6 Martin LochovskýMartin Lochovský 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 15.01
7 Miroslav JanuraMiroslav Janura 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.90
Jan KodetJan Kodet 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.21
2 Vladimír NováčekVladimír Nováček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.48
3 Matyáš TrousilMatyáš Trousil 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.01
4 Vojtěch BuriánekVojtěch Buriánek 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.19
5 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.52
6 Vojtěch ŠturmVojtěch Šturm 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 13.64
7 Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.61
8 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.67
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11.36
2 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 11.72
3 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.90
4 Michal VlčekMichal Vlček 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.46
5 Petr OndříčekPetr Ondříček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.83
6 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.84
7 Vít NovákVít Novák 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.60
8 Matyáš MIKULAMatyáš MIKULA 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 22.35
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.02
2 Petr VyšínPetr Vyšín 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.48
3 Filip ŠvarcFilip Švarc 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.42
4 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.48
5 Tomáš HumpolákTomáš Humpolák 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.24
6 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16.31
7 Tomáš KulhaTomáš Kulha 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.49
Tomáš BartkoTomáš Bartko 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David OlarDavid Olar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.45
2 Jakub PěčekJakub Pěček 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.52
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.20
4 Marek DubMarek Dub 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.99
5 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.79
6 Ondřej StaněkOndřej Staněk 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.08
7 Jan BánJan Bán 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.58
8 Dominik HaismanDominik Haisman 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.82
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.60
2 Lukáš MoulisLukáš Moulis 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 11.64
3 Filip GročekFilip Groček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.10
4 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.68
5 Antonín BurianAntonín Burian 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.02
6 Martin NovákMartin Novák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.03
7 Šimon NedělaŠimon Neděla 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.72
8 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 15.32
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VlčekTomáš Vlček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.44
2 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.59
3 Václav KönigsmarkVáclav Königsmark 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 11.66
4 Martin ČechMartin Čech 01 AC ČáslavAC Čáslav 12.73
5 Daniel ŠtorcDaniel Štorc 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.22
6 Ondřej FryaufOndřej Fryauf 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 13.43
7 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.48
Filip FridrichFilip Fridrich 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis MichalíkDenis Michalík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.82
2 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.16
3 Jan PolákJan Polák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.52
4 Viktor BuraViktor Bura 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.52
5 Jan BurianJan Burian 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.86
6 Michael ŠtorekMichael Štorek 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.22
Dominik ŠulcDominik Šulc 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 12.06
2 Marek SojkaMarek Sojka 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.74
3 Václav ŽeníšekVáclav Ženíšek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.15
4 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 14.61
5 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 14.65
Robin FantaRobin Fanta 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 13 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HodboďVít Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 11.57
2 Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.46
3 Tomáš DRÁBEKTomáš DRÁBEK 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 13.51
4 Jiří ŠindelářJiří Šindelář 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.97
5 Adam KolbAdam Kolb 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.98
6 Lukáš PetránLukáš Petrán 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.14
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil MachurkaKamil Machurka 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.52
2 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC ČáslavAC Čáslav 13.15
3 Tomáš UrbanTomáš Urban 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.02
4 Jakub PokornýJakub Pokorný 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.04
5 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.59
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 12.63
2 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.72
3 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.20
4 Diana BesmákováDiana Besmáková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.47
5 Adéla BernardováAdéla Bernardová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.05
Natálie BernardováNatálie Bernardová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Adéla BerkováAdéla Berková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Adéla BernardováAdéla Bernardová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC ČáslavAC Čáslav 11.15
2 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.24
3 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.44
4 Kateřina PodanáKateřina Podaná 01 AC ČáslavAC Čáslav 12.56
5 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.07
6 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.42
7 Magdaléna ŠináglováMagdaléna Šináglová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.69
8 Nikol VopěnkováNikol Vopěnková 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 13.71
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČechováEliška Čechová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.16
2 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.19
3 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.06
4 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.66
5 Michaela DimováMichaela Dimová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.54
6 Sabina KovářováSabina Kovářová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.60
7 Barbora PejšováBarbora Pejšová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.79
8 Jana KronďákováJana Kronďáková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.98
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.58
2 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.97
3 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.19
4 Šárka VosátkováŠárka Vosátková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.38
5 Sandra VaverkováSandra Vaverková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.59
6 Soňa ČernáSoňa Černá 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.31
7 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.08
Natálie RollováNatálie Rollová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC ČáslavAC Čáslav 13.11
2 Adéla StádlerováAdéla Stádlerová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.44
3 Klára ŠmídováKlára Šmídová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.63
4 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.93
5 Pavla DoležalováPavla Doležalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.11
6 Alice DozorcováAlice Dozorcová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.80
7 Hana KudrnováHana Kudrnová 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 16.56
Dana LabuťováDana Labuťová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 12.26
2 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.45
3 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.66
4 Nikola DýckováNikola Dýcková 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.03
5 Ludmila JandačováLudmila Jandačová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.45
6 Andrea KoloveckáAndrea Kolovecká 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.79
Eliška StaňkováEliška Staňková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Denisa KnotkováDenisa Knotková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HorákováAnna Horáková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.69
2 Dominika JedličkováDominika Jedličková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.74
3 Kateřina HolubováKateřina Holubová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.48
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.30
5 Erika ČápováErika Čápová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.41
6 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.84
7 Tereza OščádalováTereza Oščádalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.61
Matylda KaráskováMatylda Karásková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.15
2 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.11
3 Martina KronďákováMartina Kronďáková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.33
4 Anna ŠímováAnna Šímová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.17
5 Markéta MikováMarkéta Miková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.20
6 Julie MarkvartováJulie Markvartová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.44
Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... DNF
Markéta FerencováMarkéta Ferencová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.35
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11.45
3 Veronika BlatskáVeronika Blatská 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11.91
4 Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 12.53
5 Žofie ZajícováŽofie Zajícová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.28
6 Karolina StůjováKarolina Stůjová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.33
7 Šárka MenšíkováŠárka Menšíková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.35
8 Eliška HerinkováEliška Herinková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.59
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 12.89
2 Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.92
3 Veronika VoňkováVeronika Voňková 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.94
4 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.98
5 Michaela FaifrováMichaela Faifrová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.69
6 Eliška MatasováEliška Matasová 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 14.92
7 Alžběta SpurnáAlžběta Spurná 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 15.41
Barbora VítkováBarbora Vítková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NěmcováVeronika Němcová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.30
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.56
3 Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.32
4 Nikola ŠvárováNikola Švárová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.20
5 Veronika SlavíčkováVeronika Slavíčková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.40
6 Eliška TůmováEliška Tůmová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.06
7 Tereza ŠmídováTereza Šmídová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.16
Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.55
2 Kateřina HandlováKateřina Handlová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11.59
3 Allie FormánkováAllie Formánková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.62
4 Anna KlausováAnna Klausová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.48
5 Tereza DlouháTereza Dlouhá 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.77
6 Barbora SoučkováBarbora Součková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.24
7 Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.33
8 Sára StaškováSára Stašková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.41
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MaňhalováVeronika Maňhalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.51
2 Viktorie HudečkováViktorie Hudečková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.81
3 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.46
4 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.83
5 Anna KošatováAnna Košatová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.42
6 Ema KoděrováEma Koděrová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.58
7 Karolína PlzákováKarolína Plzáková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 15.09
Veronika VinterováVeronika Vinterová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.73
2 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.88
3 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.20
4 Tereza KiššováTereza Kiššová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.72
5 Hana VosátkováHana Vosátková 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.03
6 Eliška LahodováEliška Lahodová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.05
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška CinibulkováEliška Cinibulková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.39
2 Barbora VoštinkováBarbora Voštinková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.27
3 Anna Marie BorkováAnna Marie Borková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.66
4 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 AC ČáslavAC Čáslav 15.65
5 Markéta ŠálováMarkéta Šálová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.05
Štěpánka NovákováŠtěpánka Nováková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (st, 30.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.79
2 Jana TomešováJana Tomešová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.67
3 Květa ChaloupkováKvěta Chaloupková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.06
4 Agáta PlacatkováAgáta Placatková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.84
Celkem 4 závodníků