Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva

Třebíč (3. 5. 2014)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:58.29 7.00
2 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:58.69 5.00
3 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:00.53 4.00
4 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:06.22
5 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:07.15 3.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1:59.69 7.00
2 Dominik LorencDominik Lorenc 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:10.67 5.00
3 Štěpán LinduškaŠtěpán Linduška 96 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2:49.76 4.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:07.77 7.00
2 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:10.45 5.00
3 Vojtěch KřepelaVojtěch Křepela 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:13.18 4.00
4 Jan AmbrožJan Ambrož 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:23.56 3.00
5 Marek JelínekMarek Jelínek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:27.80 2.00
6 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:34.45 1.00
7 Pavel JiřičnýPavel Jiřičný 98 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2:43.73
MB Libor ČaloudLibor Čaloud 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:24.64
Matěj PekárekMatěj Pekárek 98 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec DNF
Celkem 9 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:27.20 11.00
2 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:32.02 9.00
3 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:34.74 8.00
4 Marek HronMarek Hron 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2:41.42 7.00
5 Šimon KovářŠimon Kovář 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2:46.84 6.00
6 Lukáš MatulaLukáš Matula 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2:56.20 5.00
MB Dominik KundrátDominik Kundrát 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:58.35
Petr PejchalPetr Pejchal 99 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie ChodilováLucie Chodilová 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:36.87 7.00
2 Leona BrabcováLeona Brabcová 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:57.90 5.00
3 Kateřina VelcováKateřina Velcová 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:12.44 4.00
4 Veronika JiřičnáVeronika Jiřičná 97 Atletika JemniceAtletika Jemnice 3:22.48 3.00
MB Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:33.26
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ŠvarcováEliška Švarcová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:37.60 11.00
2 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:48.62 9.00
3 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:52.47 7.00
4 Julie LavičkováJulie Lavičková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:55.21 4.00
5 Klára DvořákováKlára Dvořáková 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 3:15.53
6 Monika ChalupováMonika Chalupová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:15.70
7 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:24.97
8 Eliška ChládkováEliška Chládková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:43.08
Saša MelicharováSaša Melicharová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:49.96 8.00
2 Kateřina NečasováKateřina Nečasová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:53.37 6.00
3 Daniela BendováDaniela Bendová 00 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2:54.10 5.00
4 Anna VacováAnna Vacová 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2:56.62 3.00
5 Markéta ZelenkováMarkéta Zelenková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:56.99 2.00
6 Renata VejmělkováRenata Vejmělková 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:00.50 1.00
7 Inka ČudováInka Čudová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:04.84
8 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:10.74
Nela SatrapováNela Satrapová 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice DNF
Celkem 9 závodníků