Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva

Třebíč (3. 5. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 3.5.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop CoufalProkop Coufal 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.64 11.00
2 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.77 9.00
3 Michal MrkvaMichal Mrkva 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.04 8.00
4 Filip HouzarFilip Houzar 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.08 7.00
5 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.68 4.00
6 Jiří BurdaJiří Burda 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.06
Karel MuzikářKarel Muzikář 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 3.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastien PilařSebastien Pilař 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.90 1.00
2 Jan SimotaJan Simota 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.37
3 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.50
4 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.68
5 Pavel KinclPavel Kincl 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 10.30
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Pavel NavrkalPavel Navrkal 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 3.5.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChlupáčekJan Chlupáček 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.10 6.00
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.15 5.00
3 Marek HronMarek Hron 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.75 3.00
4 Dominik NeckářDominik Neckář 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.89 2.00
5 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.93
6 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.43
7 Lukáš LibertLukáš Libert 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.11
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 3.5.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.31 11.00
2 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.42 9.00
3 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.43 8.00
4 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.55 7.00
5 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.62 5.00
6 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.80 2.50
7 Tereza KřivskáTereza Křivská 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.87
8 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.10
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.5.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie SlosarčíkováPatricie Slosarčíková 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.57 6.00
2 Michaela MrkvičkováMichaela Mrkvičková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.72 4.00
3 Veronika BarimováVeronika Barimová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.80 2.50
4 Karolína MutlováKarolína Mutlová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.84 1.00
5 Michaela BastlováMichaela Bastlová 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.98
6 Adéla KřížováAdéla Křížová 99 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.01
7 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.48
8 Adéla KývalováAdéla Kývalová 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.69
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 3.5.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.12
2 Barbora ŠtelclováBarbora Štelclová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.18
3 Renáta TenklováRenáta Tenklová 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.27
4 Viktorie HeřmánkováViktorie Heřmánková 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.42
5 Linda RoupcováLinda Roupcová 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.57
6 Anna NestrojilováAnna Nestrojilová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.58
7 Žofie ChlupáčkováŽofie Chlupáčková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.04
8 Jana KaráskováJana Karásková 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 10.19
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 3.5.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VelebováBarbora Velebová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.15
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.31
3 Alena PadrnosováAlena Padrnosová 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.32
4 Julie LavičkováJulie Lavičková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.34
5 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.51
6 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.61
7 Zdeňka SeveldováZdeňka Seveldová 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.68
8 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.21
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 3.5.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrajčováEliška Krajčová 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.91
2 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.20
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.37
4 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.47
5 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.68
6 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.13
7 Eva KaráskováEva Karásková 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 10.79
Celkem 7 závodníků