Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva

Třebíč (3. 5. 2014)

200 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 27.05 7.00
Celkem 1 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.99 7.00
2 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.14 5.00
3 Martin VeselýMartin Veselý 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 23.28 8.00
4 Vít KrálíkVít Králík 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.92 7.00
5 Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík 95 Atletika JemniceAtletika Jemnice 24.12 6.00
7 Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.29 4.00
8 Štěpán LinduškaŠtěpán Linduška 96 Atletika JemniceAtletika Jemnice 29.30 3.00
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 24.55 7.00
2 Jakub ZuzákJakub Zuzák 97 Atletika JemniceAtletika Jemnice 24.73 5.00
3 Michal JarcoMichal Jarco 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.18 4.00
4 Daniel KinclDaniel Kincl 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 26.53 3.00
5 Libor BartošLibor Bartoš 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 27.37 2.00
6 Jan KalášekJan Kalášek 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 28.40 1.00
7 Marek JelínekMarek Jelínek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 30.32
MB Ondřej TomanOndřej Toman 98 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 26.84
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 27.90 7.00
Celkem 1 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 28.51 7.00
2 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 29.60 5.00
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 26.23 7.00
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.87 5.00
3 Tereza BřeznováTereza Březnová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 28.08 4.00
4 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 28.57 3.00
5 Martina KšírováMartina Kšírová 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 31.90 2.00
6 Kristina DvořákováKristina Dvořáková 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 32.41 1.00
Celkem 6 závodníků