výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů

Nové Město nad Metují (10. 5. 2014)

Skok vysoký - Junioři

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451,501.551.601.651.701.751.781.811.841.871.90 Body
1= Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 1.87 -----OOOOOXOXXX 10.00
1= Martin MaršíkMartin Maršík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 1.87 -----OOOOOXOXXX 10.00
3 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
96 1.81 ---O-XOOXXOXOXXX 8.00
4 František WiesnerFrantišek Wiesner
AC PardubiceAC Pardubice
96 1.75 ---OOXOXOXXX 7.00
5 Martin RulíkMartin Rulík
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
95 1.70 -OOOOXXOXXX 6.00
6 Michal VyhlídalMichal Vyhlídal
AC PardubiceAC Pardubice
95 1.70 --XOOXOXXOXXX 5.00
7 Tomáš BolenTomáš Bolen
AC PardubiceAC Pardubice
96 1.60 ---XXOXXX 4.00
8 Milan BartošMilan Bartoš
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
00 1.45 XXOXXX 3.00
9 Martin FendrichMartin Fendrich
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
99 1.50 OOXXX 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.781.811.841.871.90 Body
1 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
AC PardubiceAC Pardubice
97 1.87 XOOXXX 11.00
2 David HolýDavid Holý
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 1.84 XOOXXX 9.00
3 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
97 1.81 XOOXXX 8.00
4 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.70 XOOXXX 7.00
5 Milan ŠormMilan Šorm
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 1.65 XOOXXX 6.00
6 Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 1.65 XOOXXX 5.00
7 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.50 XOOXXX 4.00
8 Tomáš FaiklTomáš Faikl
AC PardubiceAC Pardubice
98 NM
9 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 NM
10 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 NM
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.531.561.591.651.701.74 Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 1.70 -------OOXOXXX 11.00
2 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
98 1.56 -OOOOXXOXOXXX 9.00
3 Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
95 1.53 OOOOOXOXXX 8.00
4 Žaneta LaubováŽaneta Laubová
AC PardubiceAC Pardubice
96 1.50 OXXOOOOXXX 7.00
5 Denisa DostálováDenisa Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
96 1.50 -OOOXOXXX 6.00
6 Tereza LomnickáTereza Lomnická
AC PardubiceAC Pardubice
96 1.40 OOOXXX 5.00
7 Michaela HájkováMichaela Hájková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 1.40 OXOXXOXXX 4.00
8 Anna DoubravováAnna Doubravová
AC PardubiceAC Pardubice
96 1.40 XXOXXOXXOXXX 3.00
9 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
98 1.35 OXOXXX 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.531.561.59 Body
1 Adéla KavříkováAdéla Kavříková
AC PardubiceAC Pardubice
97 1.56 ---OOXOOXXX 11.00
2 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 1.53 --OOOXXOXXX 9.00
3 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.50 -OXOXOOXXX 8.00
4 Natálie FranclováNatálie Franclová
AC PardubiceAC Pardubice
98 1.50 OOOXOXOXXX 7.00
5 Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 1.45 OOOXXOXXX 6.00
6 Monika DoudováMonika Doudová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 1.35 OOXXX 5.00
7 Tereza SoukupováTereza Soukupová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 NM XXX
8 Anna SákrováAnna Sákrová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 NM X
MB Viktorie HanušováViktorie Hanušová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 1.45
Celkem 9 závodníků