Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů

Nové Město nad Metují (10. 5. 2014)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.27 11.00
2 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.98 8.00
3 Daniel KochDaniel Koch 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 24.03 7.00
4 Tadeáš PašekTadeáš Pašek 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 25.14 3.00
5 Jan ČtvrtečkaJan Čtvrtečka 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 25.36 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.74 9.00
2 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.25 6.00
3 Vojtěch BrolíkVojtěch Brolík 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.45
4 David NetolickýDavid Netolický 96 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 27.05
5 Pavel DopitaPavel Dopita 96 AC PardubiceAC Pardubice 29.13
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.50 5.00
2 Tomáš DohnalTomáš Dohnal 96 AC PardubiceAC Pardubice 24.86 4.00
3 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 25.21 2.00
4 Tomáš StarkaTomáš Starka 00 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 26.51
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 97 AC PardubiceAC Pardubice 24.40 11.00
2 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.71 9.00
3 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.81 8.00
4 Dominik SvobodaDominik Svoboda 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 25.47 5.00
Tomáš FaiklTomáš Faikl 98 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MachekJiří Machek 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 24.95 7.00
2 Jiří CögerJiří Cöger 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.36 6.00
3 Michal ŠmídMichal Šmíd 97 AC PardubiceAC Pardubice 29.24 4.00
Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Jakub RypanJakub Rypan 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 25.10 11.00
2 Bára DoležalováBára Doležalová 96 AC PardubiceAC Pardubice 25.83 9.00
3 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.41 8.00
4 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 27.02 6.00
5 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.88 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 26.72 7.00
2 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 27.19 5.00
3 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC PardubiceAC Pardubice 28.15 2.00
4 Michaela HájkováMichaela Hájková 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.25 1.00
Karolína HloupáKarolína Hloupá 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 27.70 4.00
MB Tereza HanušováTereza Hanušová 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 28.59
3 Anežka FaltováAnežka Faltová 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 28.98
4 Anna VeseláAnna Veselá 96 AC PardubiceAC Pardubice 29.28
5 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 29.41
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina LoskotováMartina Loskotová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.96
2 Nikola MoravcováNikola Moravcová 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 29.94
3 Nikola ZvrškovcováNikola Zvrškovcová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30.48
4 Eva SedláčkováEva Sedláčková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 31.41
Barbora KotyzováBarbora Kotyzová 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 27.38 11.00
2 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 28.11 9.00
3 Julie ŠtulpováJulie Štulpová 99 TJ SvitavyTJ Svitavy 28.36 8.00
4 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 29.76 7.00
5 Adéla OpočenskáAdéla Opočenská 99 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 34.28 6.00
Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 6 závodníků