výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů

Nové Město nad Metují (10. 5. 2014)
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 198.00
2 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 164.00
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 144.00
4 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 100.00
5 SLATI SLATI Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 058.00
6 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 036.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., disk 1,75kg, kladivo 6kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 800 m, 400 m, 400 m, 200 m, 200 m, 4x100 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 6
2 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4
4 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3
5 SLATI SLATI Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 2
6 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 1
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., disk 1,75kg, kladivo 6kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 800 m, 400 m, 400 m, 200 m, 200 m, 4x100 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 214.00
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 191.00
3 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 112.00
4 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 098.00
5 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 090.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 3000 m, 110 m př., 300 m př., disk 1,5kg, kladivo 5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 110 m př., 400 m, 200 m, 4x100 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4
3 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 3
4 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2
5 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 3000 m, 110 m př., 300 m př., disk 1,5kg, kladivo 5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 110 m př., 400 m, 200 m, 4x100 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VMYTO VMYTO AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 218.00
2 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 207.00
3 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 143.00
4 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 080.00
5 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 065.00
6 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 019.00
7 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 014.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 100 m př., 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x100 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VMYTO VMYTO AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7
2 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 6
3 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5
4 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4
5 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3
6 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2
7 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 1
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 100 m př., 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x100 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 170.00
2 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 138.00
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 105.00
4 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 071.00
5 SVITA SVITA TJ SvitavyTJ Svitavy 068.00
6 SLATI SLATI Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 050.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 100 m př., 300 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 100 m, 100 m, 400 m, 300 m př.
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6
2 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4
4 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 3
5 SVITA SVITA TJ SvitavyTJ Svitavy 2
6 SLATI SLATI Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 1
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 100 m př., 300 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 100 m, 100 m, 400 m, 300 m př.
Celkem 6 závodníků