výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

46. ročník Poháru rozhlasu, okresní kolo pro kategorii starších žáků a starších žákyň

Hradec Králové (7. 5. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FinkeTomáš Finke 99 ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK 7.70 650
2 Pavel HalířPavel Halíř 00 ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK 7.77 628
3 Marek JechMarek Jech 99 ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK 7.81 616
4 Denis PreclíkDenis Preclík 98 ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK 7.83 610
5 Matěj LavickýMatěj Lavický 98 ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK 8.04 548
6 David RybaDavid Ryba 99 ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK 8.22 498
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel MatoušekKarel Matoušek 98 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 8.13 523
2 Tomáš CinaTomáš Cina 98 ZŠ Pouchov, HKZŠ Pouchov, HK 8.28 481
3 Jan VlachJan Vlach 98 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 8.29 478
4 Radim ŠaldaRadim Šalda 99 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 8.56 408
5 Christián FišerChristián Fišer 98 ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK 8.59 401
6 Lukáš FendekLukáš Fendek 98 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 8.59 401
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan HlavsaDan Hlavsa 98 ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK 7.99 563
2 Pavel ČechákPavel Čechák 98 ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK 8.03 551
3 htář Václav Rychtář Václav Ryc 98 ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK 8.30 476
4 Antonín PavlíkAntonín Pavlík 98 ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK 8.46 434
5 Michal ElčknerMichal Elčkner 99 ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK 8.86 336
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PospíšilDavid Pospíšil 98 ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové 8.04 548
2 Lukáš StaňoLukáš Staňo 98 ZŠ Chlumec n/C.ZŠ Chlumec n/C. 8.26 487
3 Jasn HipiusJasn Hipius 99 ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK 8.37 457
4 Jan RychteckýJan Rychtecký 98 ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK 8.40 449
5 Petr FišákPetr Fišák 97 ZŠ Pouchov, HKZŠ Pouchov, HK 8.44 439
6 Jan DušákJan Dušák 98 ZŠ Chlumec n/C.ZŠ Chlumec n/C. 8.58 403
7 Jiří VancJiří Vanc 98 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 8.71 371
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KučeraAdam Kučera 99 ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové 7.86 601
2 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička 99 ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK 7.94 577
3 Lukáš ŠtěpánLukáš Štěpán 99 ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK 8.23 495
4 Tomáš GajdošTomáš Gajdoš 99 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 8.41 447
5 Jan KoníčekJan Koníček 99 ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové 8.45 436
6 Tomáš ReznerTomáš Rezner 99 ZŠ Pouchov, HKZŠ Pouchov, HK 8.55 411
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŽabaJan Žaba 99 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 7.82 613
2 Tomáš DrahorádTomáš Drahorád 00 ZŠ Chlumec n/C.ZŠ Chlumec n/C. 8.09 534
3 Filip ElsnerFilip Elsner 99 ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK 8.23 495
4 Štěpán GernatŠtěpán Gernat 99 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 8.53 416
5 Daniel KaplanDaniel Kaplan 99 ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK 8.60 398
6 Petr MálekPetr Málek 99 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 8.81 347
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK 8.1 747
2 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 99 ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK 8.5 635
3 Kateřina PíšováKateřina Píšová 98 ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK 9.0 506
4 Eliška VítkováEliška Vítková 98 ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK 9.3 435
5 Lucie VodičkováLucie Vodičková 98 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 9.4 413
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie PetrováViktorie Petrová 99 ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK 8.3 690
2 Denisa JebouskováDenisa Jebousková 99 ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK 8.6 608
3 Adéla FarkašováAdéla Farkašová 99 ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK 8.8 556
4 Šárka MichlíkováŠárka Michlíková 99 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 9.0 506
5 Simona KubiasováSimona Kubiasová 99 ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK 9.2 458
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ProvazníkováAneta Provazníková 99 ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové 08.9 531
2 Federica SimoniFederica Simoni 99 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 09.0 506
3 Kateřina MikešováKateřina Mikešová 99 ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK 09.2 458
4 Martina JarošováMartina Jarošová 99 ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK 09.4 413
5 Libuše NovotnáLibuše Novotná 99 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 10.8 155
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TačíkováVeronika Tačíková 99 ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK 9.0 506
2 Veronika LacinováVeronika Lacinová 00 ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK 9.3 435
3 Kristýna VaňurováKristýna Vaňurová 00 ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK 9.4 413
4 Nikol TošovskáNikol Tošovská 00 ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK 9.7 348
Michaela KahlováMichaela Kahlová 00 ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 00 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 8.4 662
2 Nikiola HodkováNikiola Hodková 00 ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK 8.9 531
3 Natálie Vidová Natálie Vidová 00 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 9.1 482
4 Linda LELinda LE 00 ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové 9.3 435
5 Kristýna CermánkováKristýna Cermánková 00 ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK 9.6 369
MB Barbora Hašková Barbora Hašková 01 ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK 9.0
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK 2:35.7 623
2 Tereza StaráTereza Stará 98 ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK 2:49.7 467
3 Kateřina TruněčkováKateřina Truněčková 99 ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK 2:55.5 408
4 Aneta KrejcarováAneta Krejcarová 99 ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK 2:56.2 401
5 Eliška ŽitnáEliška Žitná 99 ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK 2:58.4 380
6 Lucie VozandychováLucie Vozandychová 99 ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK 3:01.1 355
7 Natálie KalousdkováNatálie Kalousdková 00 ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK 3:16.4 228
8 Denisa ProuzováDenisa Prouzová 98 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 3:26.0 162
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna ČechováAnna Čechová 99 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 2:42.1 549
2 Mariana PetřákováMariana Petřáková 98 ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK 2:46.9 496
3 Šárka MichlíkováŠárka Michlíková 99 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 2:50.6 457
4 Andrea AtanasováAndrea Atanasová 00 ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové 2:56.1 402
5 Tereza PilařováTereza Pilařová 99 ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové 2:56.5 398
6 Simona KubiasováSimona Kubiasová 99 ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK 2:57.8 386
7 Šárka GottlandováŠárka Gottlandová 99 ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK 3:14.4 243
8 Linda TranováLinda Tranová 99 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 3:16.0 231
9 Kateřina VáclavkováKateřina Václavková 99 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 3:19.7 204
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alexandra KotlandováAlexandra Kotlandová 00 ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK 2:50.6 457
2 Marie PacltováMarie Pacltová 00 ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK 3:01.0 356
3 Denisa JebouskováDenisa Jebousková 99 ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK 3:07.7 297
4 Viktorie PetrováViktorie Petrová 99 ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK 3:16.4 228
5 Lucie MyšákováLucie Myšáková 00 ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK 3:17.0 223
6 Anna LelkováAnna Lelková 99 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 3:26.6 158
7 Kristýna RolejčkováKristýna Rolejčková 00 ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK 3:35.3 108
8 Linda LeLinda Le 00 ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové 3:38.6 91
9 Veronika KotizováVeronika Kotizová 00 ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK 3:48.0 51
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denis PreclíkDenis Preclík 98 ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK 4:51.07 612
2 Jakub MokrejšJakub Mokrejš 99 ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK 4:54.94 589
3 Matěj HolubecMatěj Holubec 98 ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK 4:57.24 576
4 Matěj FrantaMatěj Franta 98 ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK 4:58.94 566
5 David VlasákDavid Vlasák 98 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 5:10.26 502
6 Zenovij SkybaZenovij Skyba 99 ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK 5:17.25 464
7 Ondřej JánskýOndřej Jánský 98 ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové 5:18.06 460
8 Michal ZvolánekMichal Zvolánek 98 ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK 5:20.47 448
9 Lukáš NeradílekLukáš Neradílek 00 ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK 5:21.40 443
10 Lukáš SkořepaLukáš Skořepa 98 ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK 5:26.14 419
11 David DenkDavid Denk 98 ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK 5:37.96 361
12 Radek LhotkaRadek Lhotka 98 ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK 5:45.28 327
13 Ivo RödlIvo Rödl 99 ZŠ Chlumec n/C.ZŠ Chlumec n/C. 5:46.06 324
14 Tomáš NožičkaTomáš Nožička 98 ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK 6:13.62 211
15 Martin VrňataMartin Vrňata 98 ZŠ Pouchov, HKZŠ Pouchov, HK 6:15.46 205
Michal DyntarMichal Dyntar 98 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK DQ
Pavel BitnarPavel Bitnar 98 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK DNF
Poznámky:
M.Dyntar DQ pro opuštění dráhy.
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip DědekFilip Dědek 98 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 4:49.21 623
2 Jaroslav DvořákJaroslav Dvořák 99 ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 4:51.37 610
3 Matěj KopeckýMatěj Kopecký 99 ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK 4:52.31 605
4 Adam KučeraAdam Kučera 99 ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové 4:52.48 604
5 Lukáš DaněkLukáš Daněk 99 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 5:11.09 498
6 Adam MatějAdam Matěj 99 ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové 5:11.45 496
7 Michal ČermákMichal Čermák 99 ZŠ Chlumec n/C.ZŠ Chlumec n/C. 5:12.11 492
8 Lukáš PrášilLukáš Prášil 98 ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK 5:15.15 476
9 Pavel DvořáčekPavel Dvořáček 99 ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK 5:23.98 430
10 Vojtěch JedličkaVojtěch Jedlička 99 ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK 5:28.93 405
11 Štěpán PilousŠtěpán Pilous 99 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 5:30.23 398
12 Petr ZimaPetr Zima 99 ZŠ Chlumec n/C.ZŠ Chlumec n/C. 5:36.38 368
13 Jakub ŽabaJakub Žaba 99 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 5:57.72 273
14 Jakub MičiakJakub Mičiak 99 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 6:01.92 256
15 Tomáš MichalTomáš Michal 99 ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK 6:21.46 183
Jakub GregoraJakub Gregora 99 ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK DNF
Tomáš RůžičkaTomáš Růžička 99 ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK DNF
Celkem 17 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98-A-Jech, Preclík, Finke, Šípek 98-A-Jech, Preclík, Finke, Šípek ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK 28.83 686
2 ŠTEFC ŠTEFC ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK 29.90 602
3 98-A-Koníček, Veselý, Kučera, Pospíšil 98-A-Koníček, Veselý, Kučera, Pospíšil ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové 30.32 571
4 98-Vlach, Fendek, Šalda, Hampl 98-Vlach, Fendek, Šalda, Hampl ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 31.24 504
5 97-Cina, Krejčí, Rezner, Fišák 97-Cina, Krejčí, Rezner, Fišák ZŠ Pouchov, HKZŠ Pouchov, HK 32.66 409
6 ŠTEFC ŠTEFC ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK 33.31 368
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 BEZRU BEZRU ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK 31.00 521
2 98-A-Skibík, Vírava, Fišer, Štěpán 98-A-Skibík, Vírava, Fišer, Štěpán ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK 31.29 501
3 98-Hlavsa, Novák, Franta, Drbohlav 98-Hlavsa, Novák, Franta, Drbohlav ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK 31.39 494
4 LIBČ LIBČ ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 32.24 436
5 KUKLE KUKLE ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK 32.57 415
6 99-Růžička, Hipius, Michal, Gregora 99-Růžička, Hipius, Michal, Gregora ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK 33.25 372
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98-B-Prouza, Mokrejš, Šedivý, Zezula 98-B-Prouza, Mokrejš, Šedivý, Zezula ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK 30.14 584
2 98-Žaba Jak., Dědek,Gajdoš, Žaba Jan, 98-Žaba Jak., Dědek,Gajdoš, Žaba Jan, ZŠ ČernilovZŠ Černilov 30.68 544
3 98-Drahorád, Staňo, Dušák, Zima 98-Drahorád, Staňo, Dušák, Zima ZŠ Chlumec n/C.ZŠ Chlumec n/C. 31.05 518
4 KUKLE KUKLE ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK 31.53 484
5 98-B-Lhotka, Zvolánek, Jedlička, Rychtecký 98-B-Lhotka, Zvolánek, Jedlička, Rychtecký ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK 32.18 440
6 98-B-Hasman, Vojtíšek, Jánský, Matěj 98-B-Hasman, Vojtíšek, Jánský, Matěj ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové 33.33 367
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 ŠTEFC ŠTEFC ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK 33.2 634
2 KUKLE KUKLE ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK 34.8 529
3 98-A-Hodková, Petřáková, Kotlandová M., Jarošová 98-A-Hodková, Petřáková, Kotlandová M., Jarošová ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK 34.9 523
4 98-A-Lacinová, Cvrčková, Vodáková, Gřonková 98-A-Lacinová, Cvrčková, Vodáková, Gřonková ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK 36.5 427
5 99-A-Pavlová, Malovcová, Gottlandová, Mikešová 99-A-Pavlová, Malovcová, Gottlandová, Mikešová ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK 37.1 393
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 BEZRU BEZRU ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK 33.4 620
2 99-A-Michlíková, Simoni, Čechová, Mahlerová 99-A-Michlíková, Simoni, Čechová, Mahlerová ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 35.1 510
3 98-Zvěřinová, Pilařová, LE, Provazníková 98-Zvěřinová, Pilařová, LE, Provazníková ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové 35.1 510
4 LIBČ LIBČ ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 35.1 510
5 ŠTEFC ŠTEFC ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK 36.0 456
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99-B-Cermánková, Tošovská, Kotizová, Ernstová 99-B-Cermánková, Tošovská, Kotizová, Ernstová ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK 37.5 371
2 98-B-Novotná, Poživilová, Baroňová, Tranová 98-B-Novotná, Poživilová, Baroňová, Tranová ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 37.5 371
3 98-B-Vaňurová, Kalousková, Freyová, Vozandychová 98-B-Vaňurová, Kalousková, Freyová, Vozandychová ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK 37.5 371
4 98-B-Kotlandová A., Venigerová, Tomášová, Vítková 98-B-Kotlandová A., Venigerová, Tomášová, Vítková ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK 38.0 345
5 KUKLE KUKLE ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK 38.0 345
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
98 1.75 585
2 Josef ŘíhaJosef Říha
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
99 1.71 552
3 Martin VíravaMartin Vírava
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
98 1.67 520
4 Kryštof HolečekKryštof Holeček
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
99 1.59 457
5= Marek BahníkMarek Bahník
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
99 1.59 457
5= Christián FišerChristián Fišer
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
98 1.59 457
7 Karel MatoušekKarel Matoušek
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
98 1.55 426
8 David RybaDavid Ryba
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
99 1.55 426
9 Jan VlachJan Vlach
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
98 1.51 396
10 Adam NovákAdam Novák
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
98 1.51 396
11 Michal SlachMichal Slach
ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK
99 1.51 396
12 Josef ZezulaJosef Zezula
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
98 1.47 367
13= Lukáš VeselýLukáš Veselý
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
98 1.47 367
13= Jan MokrejšJan Mokrejš
ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK
98 1.47 367
15= Jakub ŽabaJakub Žaba
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
99 1.43 338
15= Lukáš KopištěLukáš Kopiště
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
98 1.43 338
17 Matěj FrantaMatěj Franta
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
98 1.43 338
18 Lukáš KrálLukáš Král
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
99 1.43 338
19 Lukáš ŠtěpánLukáš Štěpán
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
99 1.43 338
20 Jakub KosařJakub Kosař
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
99 1.39 310
21 Jan ŽabaJan Žaba
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
99 1.39 310
22 Jaroslav ŠebaJaroslav Šeba
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
99 1.39 310
23 Denis KoutníkDenis Koutník
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
98 1.31 257
24 Lukáš DrbohlavLukáš Drbohlav
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
98 1.27 231
25 Tomáš MichalTomáš Michal
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
99 1.23 206
David PodzimekDavid Podzimek
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
98 NM
Celkem 26 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza MahlerováTereza Mahlerová
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
00 1.34 449
2 Natálie Vidová Natálie Vidová
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
00 1.34 449
3 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
99 1.34 449
4 Anna ČechováAnna Čechová
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
99 1.34 449
5= Hana Víchová Hana Víchová
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
98 1.30 409
5= Simona DaleckáSimona Dalecká
ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK
00 1.30 409
6 Martina ChalupováMartina Chalupová
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
00 1.30 409
8= Adéla RůžičkováAdéla Růžičková
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
00 1.26 369
8= Kateřina KoutováKateřina Koutová
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
98 1.26 369
10 Adéla MalovcováAdéla Malovcová
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
99 1.26 369
11 Kateřina VáclavkováKateřina Václavková
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
99 1.26 369
12 Barbora NovotnáBarbora Novotná
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
00 1.26 369
13 Aneta KrejcarováAneta Krejcarová
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
99 1.26 369
14 Kateřina BittnerováKateřina Bittnerová
ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK
00 1.22 331
15 Veronika GřonkováVeronika Gřonková
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
99 1.18 293
16 Markéta VítkováMarkéta Vítková
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
00 1.14 257
17= Michaela KverkováMichaela Kverková
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
99 1.10 222
17= Lucie MyšákováLucie Myšáková
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
00 1.10 222
19 Andrea AtanasováAndrea Atanasová
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
00 1.10 222
MB Veronika ZbraňkováVeronika Zbraňková
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
01 1.26
Kateřina AkrmanováKateřina Akrmanová
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
98 DNS
Dana PaličkováDana Paličková
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
99 NM
Kristýna PavlováKristýna Pavlová
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
99 NM
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel HalířPavel Halíř
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
00 5.66 514
2 Martin VíravaMartin Vírava
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
98 5.35 451
3 Josef ŘíhaJosef Říha
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
99 5.26 433
4 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
98 5.17 415
5 Tomáš SkibíkTomáš Skibík
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
99 5.14 409
6 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
98 4.88 360
7 Jasn HipiusJasn Hipius
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
99 4.85 354
8 Ondřej JánskýOndřej Jánský
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
98 4.83 350
9 Matěj LavickýMatěj Lavický
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
98 4.78 341
10 Jakub LoudaJakub Louda
ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK
98 4.72 330
11 Jaroslav ŠebaJaroslav Šeba
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
99 4.65 317
12 Tomáš GajdošTomáš Gajdoš
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
99 4.64 315
13 Dan HlavsaDan Hlavsa
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
98 4.63 313
Marek BrandaMarek Branda
ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK
99 4.63 313
15 Antonín PavlíkAntonín Pavlík
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
98 4.61 310
16 Štěpán PilousŠtěpán Pilous
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
99 4.61 310
17 Jan KadlecJan Kadlec
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
99 4.45 281
18 Lukáš DaněkLukáš Daněk
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
99 4.40 273
19 David VlasákDavid Vlasák
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
98 4.40 273
20 Josef ZezulaJosef Zezula
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
98 4.40 273
21 Jan RychteckýJan Rychtecký
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
98 4.38 269
22 Jan NezbedaJan Nezbeda
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
98 4.34 262
23 Lukáš FendekLukáš Fendek
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
98 4.22 242
24 Štěpán GernatŠtěpán Gernat
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
99 4.18 235
25 Rudolf PernicaRudolf Pernica
ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK
98 4.14 229
26 Tomáš NožičkaTomáš Nožička
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
98 3.99 204
27 Jakub GregoraJakub Gregora
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
99 3.60 145
Filip ElsnerFilip Elsner
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
99 DNP
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
00 4.31 381
2 Kateřina PíšováKateřina Píšová
ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK
98 4.05 319
3 Tereza MahlerováTereza Mahlerová
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
00 3.99 306
4 Tereza PečinkováTereza Pečinková
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
99 3.98 303
5 Tereza VelcováTereza Velcová
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
98 3.89 283
6 Adéla KolkováAdéla Kolková
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
99 3.89 283
7 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
99 3.88 281
8 Hana Víchová Hana Víchová
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
98 3.84 272
9 Kateřina TruněčkováKateřina Truněčková
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
99 3.82 267
10 Mariana PetřákováMariana Petřáková
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
98 3.80 263
11 Veronika TačíkováVeronika Tačíková
ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK
99 3.80 263
12 Alexandra KotlandováAlexandra Kotlandová
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
00 3.77 257
13 Vanesa FreyováVanesa Freyová
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
98 3.74 250
14 Adéla BaroňováAdéla Baroňová
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
00 3.73 248
15 Aneta FlégrováAneta Flégrová
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
98 3.70 242
16 Kristýna VaňurováKristýna Vaňurová
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
00 3.66 233
17 Šárka GottlandováŠárka Gottlandová
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
99 3.62 225
18 Eliška ZvěřinováEliška Zvěřinová
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
99 3.60 220
19 Anna VašatováAnna Vašatová
ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK
99 3.59 218
20 Martina JarošováMartina Jarošová
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
99 3.50 200
21 Olga PoživilováOlga Poživilová
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
98 3.44 188
22 Tereza KučerováTereza Kučerová
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
99 3.37 174
23 Adéla FarkašováAdéla Farkašová
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
99 3.34 168
24 Kristýna CermánkováKristýna Cermánková
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
00 3.15 133
25 Michaela ČernáMichaela Černá
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
00 3.12 128
MB Barbora Hašková Barbora Hašková
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
01 3.31
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
99 08.27 417
2 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
99 08.10 406
3 Tereza PečinkováTereza Pečinková
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
99 07.55 370
4 Kamila PoskočilováKamila Poskočilová
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
98 07.44 363
5 Barbora ŠepsováBarbora Šepsová
ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK
00 07.42 362
6 Eliška VrabcováEliška Vrabcová
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
00 07.30 354
7 Nikola CvrčkováNikola Cvrčková
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
98 07.27 352
8 Lucie VodičkováLucie Vodičková
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
07.24 350
9 Nikola SvobodováNikola Svobodová
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
98 07.22 349
10 Marie PacltováMarie Pacltová
ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK
00 07.18 347
11 Tereza ŽilkováTereza Žilková
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
98 07.13 343
12 Nikola MrňávkováNikola Mrňávková
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
99 07.04 338
13 Simona DaleckáSimona Dalecká
ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK
00 06.97 333
14 Tereza VelcováTereza Velcová
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
98 06.97 333
15 Kristýna PavlováKristýna Pavlová
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
99 06.93 331
16 Veronika TomášováVeronika Tomášová
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
99 06.83 324
17 Veronika PaděrováVeronika Paděrová
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
98 06.78 321
18 Adéla ErnstováAdéla Ernstová
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
99 06.74 318
19 Tereza StaráTereza Stará
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
98 06.70 316
20 Lenka KejklíčkováLenka Kejklíčková
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
99 06.55 306
21 Eva VostruhováEva Vostruhová
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
98 06.50 303
22 Adéla MalovcováAdéla Malovcová
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
99 06.48 302
23 Linda TranováLinda Tranová
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
99 06.29 290
24 Libuše NovotnáLibuše Novotná
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
99 04.74 192
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 7.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MokrejšJan Mokrejš
ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK
98 12.35 628
2 Tomáš SkibíkTomáš Skibík
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
99 11.26 562
3 Michal UrbanMichal Urban
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
99 11.20 558
4 Daniel ProuzaDaniel Prouza
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
99 10.35 507
5 Jiří VancJiří Vanc
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
98 10.10 492
6 Dušan HamplDušan Hampl
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
98 10.06 489
7 Krištof HroudnýKrištof Hroudný
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
98 09.86 477
8 Filip JiránekFilip Jiránek
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
98 09.84 476
9 Tomáš RumánekTomáš Rumánek
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
98 09.75 471
10 Vít ChrudimskýVít Chrudimský
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
99 09.71 468
11 Josef BednářJosef Bednář
ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK
99 09.50 456
12 Lukáš DrbohlavLukáš Drbohlav
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
98 09.32 445
13 Patrik TomášPatrik Tomáš
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
99 09.28 443
14 David ŠedivýDavid Šedivý
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
99 09.20 438
Jakub MokrejšJakub Mokrejš
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
99 09.20 438
16 Filip MoníkFilip Moník
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
98 09.01 426
17 Filip KotykFilip Kotyk
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
99 09.00 426
18 Jan KrejčíJan Krejčí
ZŠ Pouchov, HKZŠ Pouchov, HK
98 08.91 420
19 Filip DědekFilip Dědek
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
98 08.84 416
20 Dominik BednářDominik Bednář
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
98 08.83 416
21 Lukáš PrášilLukáš Prášil
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
98 08.80 414
22 Dominik HrubýDominik Hrubý
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
98 08.74 410
23 Jakub ŠtefanJakub Štefan
ZŠ Pouchov, HKZŠ Pouchov, HK
98 08.70 408
24 Jan HasmanJan Hasman
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
99 08.42 391
25 Daniel KaplanDaniel Kaplan
ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK
99 08.36 388
26 David ValentaDavid Valenta
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
98 08.14 375
27 Jan NezbedaJan Nezbeda
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
98 08.04 369
28 David PospíšilDavid Pospíšil
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
98 07.95 363
29 Radek LhotkaRadek Lhotka
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
98 07.90 360
30 Miloslav ŠumskýMiloslav Šumský
ZŠ Chlumec n/C.ZŠ Chlumec n/C.
99 07.84 357
31 Tomáš MlatečekTomáš Mlateček
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
99 07.49 336
32 Jiří KadečkaJiří Kadečka
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
98 06.62 285
Štěpán GernatŠtěpán Gernat
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
99 DNS
Celkem 33 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ŠTEFC ŠTEFC ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK 5675.0
2 SNP SNP ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové 5499.0
3 SEVER SEVER ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK 5373.0
5 KUKLE KUKLE ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK 4883.0
6 ČERNI ČERNI ZŠ ČernilovZŠ Černilov 4793.0
7 LIBČ LIBČ ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 4512.0
8 BEZRU BEZRU ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK 4403.0
9 HORÁK HORÁK ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK 4400.0
10 ŠTEFÁ ŠTEFÁ ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 3604.0
11 HABRM HABRM ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK 2915.0
12 CHLUM CHLUM ZŠ Chlumec n/C.ZŠ Chlumec n/C. 2756.0
13 POUCH POUCH ZŠ Pouchov, HKZŠ Pouchov, HK 2362.0
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, 60 m, 1500 m, výška, dálka, koule 4kg, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 4x60 m, 1500 m, 60 m
Družstva ZŠ Chlumec n/C. a ZŠ Pouchov, HK soutěž nedokončily.
Pozn,: na 4.místě byla ZŠ Mandysova- HK s počtem 5165 bodů.
Celkem 12 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ŠTEFC ŠTEFC ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK 5235.0
2 ŠTEFÁ ŠTEFÁ ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK 4591.0
3 KUKLE KUKLE ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK 4338.0
4 BEZRU BEZRU ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK 4337.0
5 LIBČ LIBČ ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 4282.0
6 HABRM HABRM ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK 4218.0
7 SEVER SEVER ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK 3932.0
8 SNP SNP ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové 3885.0
9 MANDY MANDY ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK 2947.0
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, 60 m, 800 m, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m, 60 m, 800 m
Celkem 9 závodníků