výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD mužů

Chodov (18. 5. 2014)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 TJ SušiceTJ Sušice 12.13
2 Karel RajchartKarel Rajchart 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.56
3 Zdeněk WeberZdeněk Weber 71 SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický... 12.63
4 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.65
5 Radek ZemanRadek Zeman 93 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 12.76
6 Petr JiráčekPetr Jiráček 75 SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický... 14.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.04
2 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.46
3 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12.65
4 Filip ZvonařFilip Zvonař 95 SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický... 13.80
5 Tomáš RiedlTomáš Riedl 99 TJ SušiceTJ Sušice 14.53
Pavel GaszczykPavel Gaszczyk 73 SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický... DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 18.5.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan StejskalJan Stejskal 95 TJ SušiceTJ Sušice 12.07
2 David HorákDavid Horák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.18
3 Michal MartínekMichal Martínek 91 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.67
4 Jan MerunkaJan Merunka 86 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.92
5 Martin KrausMartin Kraus 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.39
Pavel KudějPavel Kuděj 78 SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický... DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 18.5.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan StejskalJan Stejskal 95 TJ SušiceTJ Sušice 11.91 11.00
2 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.14 9.00
3 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 TJ SušiceTJ Sušice 12.15 8.00
4 Karel RajchartKarel Rajchart 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.72 7.00
5 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.37 6.00
David HorákDavid Horák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 18.5.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.52 4.00
2 Michal MartínekMichal Martínek 91 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.71 3.00
3 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12.72 2.00
4 Radek ZemanRadek Zeman 93 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 12.87 1.00
5 Jan MerunkaJan Merunka 86 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.13
Zdeněk WeberZdeněk Weber 71 SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický... DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan StejskalJan Stejskal 95 TJ SušiceTJ Sušice 24.18 11.00
2 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 TJ SušiceTJ Sušice 24.53 9.00
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.72 8.00
4 Robin KnopfRobin Knopf 97 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 25.58 7.00
5 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.86 4.00
6 Filip TrnkaFilip Trnka 96 TJ SušiceTJ Sušice 25.90 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HesMarek Hes 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.27 2.00
2 Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.36 1.00
3 Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.40
4 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 26.58
Tomáš RiedlTomáš Riedl 99 TJ SušiceTJ Sušice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 25.60 6.00
2 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 25.72 5.00
3 Daniel HavelDaniel Havel 00 TJ SušiceTJ Sušice 28.19
4 Martin KrausMartin Kraus 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 29.32
5 Petr JiráčekPetr Jiráček 75 SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický... 29.40
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.12 11.00
2 David HorákDavid Horák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.79 9.00
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 TJ SušiceTJ Sušice 55.35 8.00
4 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 55.37 7.00
5 Robin KnopfRobin Knopf 97 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 55.78 6.00
6 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 56.04 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 59.91 4.00
2 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 00 TJ SušiceTJ Sušice 62.59 3.00
3 Adam KrejčíAdam Krejčí 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 64.52 2.00
Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 97 SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický... DNP
Petr JiráčekPetr Jiráček 75 SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický... DNP
Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 2:03.21 11.00
2 Robin KnopfRobin Knopf 97 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:06.67 9.00
3 Michal MartínekMichal Martínek 91 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:10.39 8.00
4 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:11.67 7.00
5 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:12.25 6.00
6 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:12.61 5.00
7 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:15.70 4.00
8 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 99 TJ SušiceTJ Sušice 2:16.47 3.00
9 Daniel KondrDaniel Kondr 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:30.30 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdeněk FörsterZdeněk Förster 69 TJ SušiceTJ Sušice 4:56.16 11.00
2 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:15.84 9.00
3 Jiří KrálovecJiří Královec 51 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:55.25 8.00
4 Silvestr KotekSilvestr Kotek 62 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 5:55.94 7.00
Martin HorváthMartin Horváth 85 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 5 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdeněk FörsterZdeněk Förster 69 TJ SušiceTJ Sušice 10:17.19 11.00
2 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:22.37 9.00
3 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:37.06 8.00
4 Zdeněk KalinaZdeněk Kalina 84 TJ SušiceTJ Sušice 10:50.40 7.00
5 Martin HorváthMartin Horváth 85 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11:32.19 6.00
6 Jiří KrálovecJiří Královec 51 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:29.36 5.00
7 Silvestr KotekSilvestr Kotek 62 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 12:32.50 4.00
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 TJ SušiceTJ Sušice 17.86 11.00
2 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 80 ŠAK ChodovŠAK Chodov 19.22 9.00
3 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22.38 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sekyra, Miksa, Stejskal T., Stejskal j. Sekyra, Miksa, Stejskal T., Stejskal j. TJ SušiceTJ Sušice 46.37 11.00
2 Rajchard, Řeřicha, Kondr, Krůta Rajchard, Řeřicha, Kondr, Krůta AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48.98 9.00
3 Střelec, Kraus, Martínek, Merunka Střelec, Kraus, Martínek, Merunka ŠAK ChodovŠAK Chodov 51.64 6.00
4 Zvonař, Jiráček, Gaszczyk, Weber Zvonař, Jiráček, Gaszczyk, Weber SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický... 52.65 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Hes, Štajer, Merhout, Stašek Hes, Štajer, Merhout, Stašek AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.54 7.50
1= Trnka, Havel, Rajtmajer, Štěpáník Trnka, Havel, Rajtmajer, Štěpáník TJ SušiceTJ Sušice 50.54 7.50
Jabůrek, Pech, Kotek, Zeman Jabůrek, Pech, Kotek, Zeman ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany DQ
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK ChodovŠAK Chodov
89 1.71 11.00
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra
TJ SušiceTJ Sušice
96 1.66 9.00
3 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1.61 8.00
4 Jan MiksaJan Miksa
TJ SušiceTJ Sušice
96 1.61 7.00
5 Robert JaššoRobert Jaššo
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
69 1.56 6.00
6 David PavelkaDavid Pavelka
ŠAK ChodovŠAK Chodov
74 1.56 5.00
7 Zdeněk WeberZdeněk Weber
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
71 1.51 4.00
MB Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
02 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK ChodovŠAK Chodov
89 6.18 11.00
2 Jan MiksaJan Miksa
TJ SušiceTJ Sušice
96 5.85 9.00
3 Filip TrnkaFilip Trnka
TJ SušiceTJ Sušice
96 5.73 8.00
4 Jan StejskalJan Stejskal
TJ SušiceTJ Sušice
95 5.63 7.00
5 Tomáš StejskalTomáš Stejskal
TJ SušiceTJ Sušice
95 5.60 6.00
6 Jan MerunkaJan Merunka
ŠAK ChodovŠAK Chodov
86 5.38 5.00
7 Zdeněk WeberZdeněk Weber
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
71 5.25 4.00
8 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 5.23 3.00
9 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
97 5.02 2.00
10 Jan KrausJan Kraus
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
74 4.99 1.00
2 Radek ZemanRadek Zeman
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
93 4.99
12 Filip ZvonařFilip Zvonař
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
95 4.89
13 Martin KotálMartin Kotál
TJ SušiceTJ Sušice
99 4.80
14 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
00 4.75
15 Martin KrausMartin Kraus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 4.61
16 David PavelkaDavid Pavelka
ŠAK ChodovŠAK Chodov
74 4.56
MB David PetrákDavid Petrák
TJ SušiceTJ Sušice
95 5.56
MB Robert JaššoRobert Jaššo
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
69 4.57
MB Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
02 DNP
Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 DNP
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk WeberZdeněk Weber
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
71 11.74 11.00
2 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník
TJ SušiceTJ Sušice
92 11.41 9.00
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
97 11.17 8.00
4 Jan MerunkaJan Merunka
ŠAK ChodovŠAK Chodov
86 11.15 7.00
5 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
ŠAK ChodovŠAK Chodov
80 10.66 6.00
6 Dominik TesařDominik Tesař
TJ SušiceTJ Sušice
99 10.59 5.00
7 Pavel GaszczykPavel Gaszczyk
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
73 10.48 4.00
8 Jan KrausJan Kraus
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
74 10.31 3.00
9 Martin KotálMartin Kotál
TJ SušiceTJ Sušice
99 09.87 2.00
MB David PetrákDavid Petrák
TJ SušiceTJ Sušice
95 12.16
Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
72 NM
Pavel KudějPavel Kuděj
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
78 DNP
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš ZichLukáš Zich
ŠAK ChodovŠAK Chodov
92 12.58 11.00
2 Pavel KudějPavel Kuděj
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
78 12.31 9.00
3 Martin HráchMartin Hrách
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
75 12.10 8.00
4 Pavel GaszczykPavel Gaszczyk
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
73 10.62 7.00
5 Robert JaššoRobert Jaššo
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
69 10.47 6.00
6 Zdeněk WeberZdeněk Weber
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
71 10.45 5.00
7 Jiří KrumposJiří Krumpos
TJ SušiceTJ Sušice
64 10.17 4.00
8 Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
53 10.07 3.00
9 Martin StřelecMartin Střelec
ŠAK ChodovŠAK Chodov
81 09.08 2.00
Jakub RybaJakub Ryba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
86 DNP
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bořivoj LavičkaBořivoj Lavička
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
72 36.60 11.00
2 Pavel KudějPavel Kuděj
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
78 36.51 9.00
3 Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK ChodovŠAK Chodov
89 34.59 8.00
4 Martin HráchMartin Hrách
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
75 34.23 7.00
5 Robert JaššoRobert Jaššo
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
69 33.09 6.00
6 Jiří KrumposJiří Krumpos
TJ SušiceTJ Sušice
64 31.35 5.00
7 Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
53 28.60 4.00
8 Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
72 27.07 3.00
9 Jan PechJan Pech
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
79 23.32 2.00
Martin StřelecMartin Střelec
ŠAK ChodovŠAK Chodov
81 NM
Jakub RybaJakub Ryba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
86 DNP
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HráchMartin Hrách
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
75 54.35 11.00
2 Lukáš ZichLukáš Zich
ŠAK ChodovŠAK Chodov
92 50.97 9.00
3 Jan PechJan Pech
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
79 44.88 8.00
4 Filip TrnkaFilip Trnka
TJ SušiceTJ Sušice
96 41.81 7.00
5 Jan MiksaJan Miksa
TJ SušiceTJ Sušice
96 41.60 6.00
6 Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
72 41.59 5.00
7 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 40.34 4.00
8 Robert JaššoRobert Jaššo
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
69 38.38 3.00
9 Martin StřelecMartin Střelec
ŠAK ChodovŠAK Chodov
81 36.55 2.00
10 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
97 34.86 1.00
11 Jiří KrumposJiří Krumpos
TJ SušiceTJ Sušice
64 34.37
12 Jan KrausJan Kraus
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
74 30.68
13 Pavel KudějPavel Kuděj
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
78 29.11
14 Filip ZvonařFilip Zvonař
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
95 28.27
MB Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 33.97
MB Jaroslav PaulusJaroslav Paulus
AK SokolovAK Sokolov
98 30.51
MB David PetrákDavid Petrák
TJ SušiceTJ Sušice
95 DNP
Celkem 17 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SUSIC SUSIC TJ SušiceTJ Sušice 216.50
2 CHODO CHODO ŠAK ChodovŠAK Chodov 114.00
3 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 111.50
4 SKPRA SKPRA SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický... 094.00
MILDO MILDO MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 094.00
6 NYRAN NYRAN ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 073.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 4x100 m, disk 2kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, výška, 100 m, 400 m, 200 m, 200 m, 100 m, 4x100 m
Celkem 6 závodníků