Kladno 2014
Kladno (22. 7. 2014)60 m - Žáci (Finále)
Finále (út, 22.7.2014) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŠtudlarAdam Študlar | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.47 | |||||||||||||||
2 | Martin KadlecMartin Kadlec | 99 | A. C. TEPO Kladno | 07.60 | |||||||||||||||
3 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 07.70 | |||||||||||||||
4= | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 07.83 | |||||||||||||||
4= | Jan KociánJan Kocián | 99 | ŠAK Novoborská Praha | 07.83 | |||||||||||||||
6 | Aleš KučeraAleš Kučera | 01 | A. C. TEPO Kladno | 08.28 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 22.7.2014) | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZáhorováAdéla Záhorová | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.11 | |||||||||||||||
2 | Denisa VocůDenisa Voců | 99 | ŠAK Novoborská Praha | 08.20 | |||||||||||||||
3 | Tereza ČurdováTereza Čurdová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.44 | |||||||||||||||
4 | Klára ČervenkováKlára Červenková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.87 | |||||||||||||||
5 | Kateřina NajmanováKateřina Najmanová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 08.88 | |||||||||||||||
6 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.92 | |||||||||||||||
7 | Tina KititiTina Kititi | 99 | ŠAK Novoborská Praha | 09.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (út, 22.7.2014) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | A. C. TEPO Kladno | 08.09 | |||||||||||||||
2 | Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 08.45 | |||||||||||||||
3 | Kateřina RydlováKateřina Rydlová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 08.93 | |||||||||||||||
4 | Anna VrábelováAnna Vrábelová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 08.94 | |||||||||||||||
5 | Kateřina LibovickáKateřina Libovická | 01 | A. C. TEPO Kladno | 08.98 | |||||||||||||||
6 | Anna MaškováAnna Mašková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 09.00 | |||||||||||||||
7 | Kateřina LandováKateřina Landová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 09.51 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 22.7.2014) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 10.67 | |||||||||||||||
2 | Václav ZichVáclav Zich | 90 | TJ Dukla Praha | 10.69 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 10.74 | |||||||||||||||
4 | Marcel KadlecMarcel Kadlec | 94 | ASK Slavia Praha | 11.01 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc | 86 | Spartak Praha 4 | 11.02 | |||||||||||||||
6 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 11.27 | |||||||||||||||
7 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 11.29 | |||||||||||||||
8 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | Spartak Praha 4 | 21.33 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (út, 22.7.2014) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin MacháčekMartin Macháček | 90 | TJ Dukla Praha | 10.94 | |||||||||||||||
2 | Jiří GvuščJiří Gvušč | 95 | ASK Slavia Praha | 10.99 | |||||||||||||||
3 | Jiří FeigelJiří Feigel | 97 | A. C. TEPO Kladno | 11.04 | |||||||||||||||
4 | Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | AK Kroměříž | 11.08 | |||||||||||||||
5 | Miroslav SabadinMiroslav Sabadin | 94 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 11.14 | |||||||||||||||
6 | Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský | 94 | A. C. TEPO Kladno | 11.37 | |||||||||||||||
7 | Petr FrolíkPetr Frolík | 91 | A. C. TEPO Kladno | 11.45 | |||||||||||||||
Jiří MužíkJiří Mužík | 76 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ - par. 154 ulitý start |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (út, 22.7.2014) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf RůžekRudolf Růžek | 93 | TJ Dukla Praha | 11.27 | |||||||||||||||
2 | David RichterDavid Richter | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 11.46 | |||||||||||||||
3 | Jan BezákJan Bezák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 11.72 | |||||||||||||||
4 | Martin BláhaMartin Bláha | 96 | A. C. TEPO Kladno | 11.75 | |||||||||||||||
5 | Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev | 96 | A. C. TEPO Kladno | 12.06 | |||||||||||||||
6 | Daniel SchmidtDaniel Schmidt | 95 | TJ Dukla Praha | 12.35 | |||||||||||||||
7 | Antonín BačoAntonín Bačo | 86 | AC Praha 1890 | 12.54 | |||||||||||||||
8 | Zdeněk OličZdeněk Olič | 97 | A. C. TEPO Kladno | 13.10 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (út, 22.7.2014) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra UrbánkováPetra Urbánková | 91 | SSK Vítkovice | 11.87 | |||||||||||||||
2 | Monika WeigertováMonika Weigertová | 92 | SLOVENSKO | 12.06 | |||||||||||||||
3 | Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková | 85 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.13 | |||||||||||||||
4 | Veronika SoukalováVeronika Soukalová | 89 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.47 | |||||||||||||||
5 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.14 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 22.7.2014) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KubicováZuzana Kubicová | 89 | Spartak Praha 4 | 12.94 | |||||||||||||||
2 | Lada PařízkováLada Pařízková | 92 | TJ Dukla Praha | 13.27 | |||||||||||||||
3 | Aneta ŠoustkováAneta Šoustková | 98 | A. C. TEPO Kladno | 13.44 | |||||||||||||||
4 | Soňa VejražkováSoňa Vejražková | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.71 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 22.7.2014) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 21.42 | |||||||||||||||
2 | Roman TurčániRoman Turčáni | 90 | SLOVENSKO | 21.47 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc | 86 | Spartak Praha 4 | 21.97 | |||||||||||||||
4 | Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | AK Kroměříž | 22.15 | |||||||||||||||
Václav ZichVáclav Zich | 90 | TJ Dukla Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 22.7.2014) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | Spartak Praha 4 | 22.08 | |||||||||||||||
2 | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 22.13 | |||||||||||||||
3 | Adam ZelinkaAdam Zelinka | 91 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 22.16 | |||||||||||||||
4 | Václav SedlákVáclav Sedlák | 93 | TJ Dukla Praha | 22.27 | |||||||||||||||
5 | David RichterDavid Richter | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.93 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 22.7.2014) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 22.05 | |||||||||||||||
2 | Miroslav SabadinMiroslav Sabadin | 94 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.21 | |||||||||||||||
3 | Martin MacháčekMartin Macháček | 90 | TJ Dukla Praha | 22.43 | |||||||||||||||
4 | Martin BláhaMartin Bláha | 96 | A. C. TEPO Kladno | 23.24 | |||||||||||||||
5 | Karel MacuraKarel Macura | 90 | PSK Olymp Praha | 23.34 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (út, 22.7.2014) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev | 96 | A. C. TEPO Kladno | 23.99 | |||||||||||||||
1= | Vít PužmanVít Pužman | 93 | A. C. TEPO Kladno | 23.99 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek | 87 | PSK Olymp Praha | 24.13 | |||||||||||||||
4 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Falcon Rokycany | 24.86 | |||||||||||||||
5 | Daniel SchmidtDaniel Schmidt | 95 | TJ Dukla Praha | 24.95 | |||||||||||||||
6 | Zdeněk OličZdeněk Olič | 97 | A. C. TEPO Kladno | 25.89 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (út, 22.7.2014) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra UrbánkováPetra Urbánková | 91 | SSK Vítkovice | 24.33 | |||||||||||||||
2 | Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková | 85 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.90 | |||||||||||||||
3 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 25.20 | |||||||||||||||
4 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 25.41 | |||||||||||||||
5 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav | 26.16 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 22.7.2014) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ŠoustkováAneta Šoustková | 98 | A. C. TEPO Kladno | 27.76 | |||||||||||||||
2 | Lada PařízkováLada Pařízková | 92 | TJ Dukla Praha | 27.77 | |||||||||||||||
3 | Kateřina KlailováKateřina Klailová | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 27.81 | |||||||||||||||
4 | Soňa VejražkováSoňa Vejražková | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 28.76 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žáci (Finále)
Finále (út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŠtudlarAdam Študlar | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 36.93 | |||||||||||||||
2 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 39.14 | |||||||||||||||
3 | Martin KadlecMartin Kadlec | 99 | A. C. TEPO Kladno | 40.16 | |||||||||||||||
4 | Jan KociánJan Kocián | 99 | ŠAK Novoborská Praha | 42.09 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa VocůDenisa Voců | 99 | ŠAK Novoborská Praha | 44.96 | |||||||||||||||
2 | Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 45.93 | |||||||||||||||
3 | Kateřina NajmanováKateřina Najmanová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 46.83 | |||||||||||||||
4 | Kateřina LandováKateřina Landová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 47.63 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina RydlováKateřina Rydlová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 45.89 | |||||||||||||||
2 | Tereza ČurdováTereza Čurdová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 47.76 | |||||||||||||||
3 | Klára ČervenkováKlára Červenková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 48.46 | |||||||||||||||
4 | Anna MaškováAnna Mašková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 48.80 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TesařJan Tesař | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 47.00 | |||||||||||||||
2 | Patrik ŠormPatrik Šorm | 93 | TJ Dukla Praha | 47.37 | |||||||||||||||
3 | Daniel NěmečekDaniel Němeček | 91 | TJ Dukla Praha | 47.75 | |||||||||||||||
4 | Radek FischerRadek Fischer | 91 | Spartak Praha 4 | 48.38 | |||||||||||||||
5 | Martin ČapekMartin Čapek | 89 | ASK Slavia Praha | 48.62 | |||||||||||||||
6 | Václav BarákVáclav Barák | 90 | ASK Slavia Praha | 50.52 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel MusilDaniel Musil | 89 | ASK Slavia Praha | 49.15 | |||||||||||||||
2 | Adam ZelinkaAdam Zelinka | 91 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 50.09 | |||||||||||||||
3 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 50.14 | |||||||||||||||
4 | Karel MacuraKarel Macura | 90 | PSK Olymp Praha | 52.11 | |||||||||||||||
Jiří MužíkJiří Mužík | 76 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek | 87 | PSK Olymp Praha | 51.91 | |||||||||||||||
2 | Jan HanzlJan Hanzl | 78 | AK ŠKODA Plzeň | 52.09 | |||||||||||||||
3 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Falcon Rokycany | 52.52 | |||||||||||||||
4 | Martin VavrlaMartin Vavrla | 88 | PSK Olymp Praha | 53.84 | |||||||||||||||
5 | Jan HudskýJan Hudský | 85 | PSK Olymp Praha | 55.73 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Ženy (Finále)
Finále (út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie TaclíkováLucie Taclíková | 93 | ASK Slavia Praha | 57.71 | |||||||||||||||
2 | Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková | 94 | A. C. TEPO Kladno | 59.10 | |||||||||||||||
3 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 60.78 | |||||||||||||||
4 | Lenka PšajdlováLenka Pšajdlová | 86 | Spartak Praha 4 | 65.17 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1000 m - Muži (Finále)
Finále (út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KlesnilOndřej Klesnil | 87 | A. C. TEPO Kladno | 2:28.27 | |||||||||||||||
2 | Martin AustMartin Aust | 73 | TJ Dukla Praha | 2:39.00 | |||||||||||||||
3 | Martin KlvaňaMartin Klvaňa | 81 | AC TRACK & FIELD Brno | 2:41.39 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
3000 m - Muži (Finále)
Finále (út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luboš GaislLuboš Gaisl | 85 | AC SYNER Turnov | 08:52.26 | |||||||||||||||
2 | Ondřej ČadekOndřej Čadek | 91 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09:15.72 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk OličZdeněk Olič | 97 | A. C. TEPO Kladno | 15:59.87 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (út, 22.7.2014) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef PoláchJosef Polách | 90 | PSK Olymp Praha | 14.30 | |||||||||||||||
Václav SedlákVáclav Sedlák | 93 | TJ Dukla Praha | 14.30 | ||||||||||||||||
3 | Michal ŘíhaMichal Říha | 94 | PSK Olymp Praha | 14.57 | |||||||||||||||
4 | Petr FrolíkPetr Frolík | 91 | A. C. TEPO Kladno | 15.15 | |||||||||||||||
Šimon NovotnýŠimon Novotný | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Muži
(út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal KabelkaMichal Kabelka
SLOVENSKO |
85 | 2.10 | ||||||||||||||||
2 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 1.85 | ||||||||||||||||
3 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 1.75 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Muži
(út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO Kladno |
92 | 5.21 | ||||||||||||||||
2 |
Adam PašiakAdam Pašiak
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | 5.21 | ||||||||||||||||
3 |
Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.41 | ||||||||||||||||
4 |
Dmitriy KarpovDmitriy Karpov
KAZACHTÁN |
81 | 4.41 | ||||||||||||||||
5 |
Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA Plzeň |
89 | 4.21 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiřina SvobodováJiřina Svobodová
Univerzitní sportovní klub ... |
86 | 4.51 | ||||||||||||||||
2 |
Romana MaláčováRomana Maláčová
Univerzitní sportovní klub ... |
87 | 4.31 | ||||||||||||||||
3 |
Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 4.01 | ||||||||||||||||
4 |
Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO Kladno |
91 | 3.61 | ||||||||||||||||
5= |
Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České Budějovice |
92 | 3.41 | ||||||||||||||||
5= |
Eva JeníkováEva Jeníková
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 3.41 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Muži
(út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
ASK Slavia Praha |
90 | 7.15 +2.1 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO Kladno |
93 | 6.91 +2.8 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České Budějovice |
92 | 6.62 +1.6 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO Kladno |
95 | 5.43 -1.0 m/s | ||||||||||||||||
Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO Kladno |
88 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Ženy
(út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana VelďákováJana Velďáková
SLOVENSKO |
81 | 6.38 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Renata MedgyesováRenata Medgyesová
Banská Bystica |
83 | 6.30 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub ... |
81 | 6.20 +1.6 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub ... |
94 | 5.86 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Lucie DomskáLucie Domská
Univerzitní sportovní klub ... |
93 | 5.73 +3.5 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
82 | 5.70 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4 |
00 | 5.52 -0.7 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Martina TamchynováMartina Tamchynová
AC Pardubice |
90 | 5.41 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp Praha |
90 | 5.30 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia Praha |
93 | 5.22 +3.9 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 5.18 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 5.10 +2.7 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 4.93 +1.8 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Zuzana ŽabkováZuzana Žabková
AC Pardubice |
92 | 4.88 +3.1 m/s | ||||||||||||||||
Simona PrátováSimona Prátová
A. C. TEPO Kladno |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy Vary |
81 | 15.55 | ||||||||||||||||
2 |
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia Praha |
91 | 12.68 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš NovákTomáš Novák
A. C. TEPO Kladno |
87 | 12.40 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO Kladno |
84 | 59.34 | ||||||||||||||||
2 |
Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp Praha |
89 | 53.37 | ||||||||||||||||
3 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 44.16 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita Brno |
79 | 58.66 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO Kladno |
90 | 56.50 | ||||||||||||||||
3 |
Dominik KošařDominik Košař
SSK Vítkovice |
94 | 51.92 | ||||||||||||||||
4 |
Josef KarasJosef Karas
PSK Olymp Praha |
78 | 47.52 | ||||||||||||||||
5 |
Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO Kladno |
85 | 43.96 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO Kladno |
85 | 65.25 | ||||||||||||||||
2 |
Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO Kladno |
87 | 64.90 | ||||||||||||||||
3 |
Jan FormáčekJan Formáček
TJ Dukla Praha |
93 | 55.54 | ||||||||||||||||
4 |
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
ASK Slavia Praha |
90 | 45.73 | ||||||||||||||||
5 |
Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
TJ Spartak Vlašim |
93 | 45.32 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub KubálekJakub Kubálek
A. C. TEPO Kladno |
86 | 37.74 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Dukla Praha |
92 | 52.92 | ||||||||||||||||
2 |
Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Sokol Kolín-atletika |
92 | 51.35 | ||||||||||||||||
3 |
Pavla VozárováPavla Vozárová
ASK Slavia Praha |
91 | 46.18 | ||||||||||||||||
4 |
Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 44.78 | ||||||||||||||||
5 |
Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková
A. C. TEPO Kladno |
90 | 41.98 | ||||||||||||||||
6 |
Karolína UrešováKarolína Urešová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 30.30 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(út, 22.7.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | 72.44 | ||||||||||||||||
2 |
Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Hvězda SKP Pardubice |
89 | 71.15 | ||||||||||||||||
3 |
Jan KubešJan Kubeš
TJ Dukla Praha |
94 | 70.18 | ||||||||||||||||
4 |
Lukáš VrabecLukáš Vrabec
A. C. Sparta Praha |
81 | 61.13 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub KlečákJakub Klečák
A. C. Sparta Praha |
89 | 60.37 | ||||||||||||||||
6 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 56.60 | ||||||||||||||||
7 |
Jiří MatoušekJiří Matoušek
TJ Dukla Praha |
87 | 55.08 | ||||||||||||||||
Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO Kladno |
94 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |