Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Olomouc (10. 5. 2014)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 AK Olomouc AK Olomouc 10.89 9.00
2 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 10.95 8.00
3 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK Hodonín AK Hodonín 11.03 7.00
4 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 11.24 6.00
5 Dominik HolecDominik Holec 95 AK Olomouc AK Olomouc 11.30 5.00
6 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK Hodonín AK Hodonín 11.63 1.00
7 Josef SpáčalJosef Spáčal 95 TJ Znojmo TJ Znojmo 11.66
8 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 96 AK Olomouc AK Olomouc 11.78
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 05 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 10.80 11.00
2 Matúš BolechMatúš Bolech 96 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 11.39 4.00
3 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 12.07
4 Filip KotopulosFilip Kotopulos 95 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 12.08
5 Jakub GulecJakub Gulec 95 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 12.17
6 Martin SobolMartin Sobol 96 TJ Znojmo TJ Znojmo 12.23
7 Roman Van-LulRoman Van-Lul 95 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 12.24
8 Michal PelánMichal Pelán 98 TJ Znojmo TJ Znojmo 12.68
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 11.40 3.00
2 David BernátekDavid Bernátek 95 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 11.44 2.00
3 Matej KocmanMatej Kocman 96 TJ Znojmo TJ Znojmo 11.76
4 Ivan PletsIvan Plets 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 12.11
5 Petr SpáčilPetr Spáčil 97 AC Prostějov AC Prostějov 12.36
6 Jan KopečnýJan Kopečný 98 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 12.37
7 David PrátDavid Prát 98 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 12.66
Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec DQ
Poznámky:
DQ - dle pravidla 162.7.
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 12.30
2 Tomáš BuiTomáš Bui 98 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 13.23
MB Adam MartonkaAdam Martonka 95 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 11.30
MB Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 11.59
MB Pavel LiščákPavel Liščák 67 TJ Znojmo TJ Znojmo 12.10
MB Dominik KantorDominik Kantor 96 AK Hodonín AK Hodonín 12.40
Dominik KaňaDominik Kaňa 98 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav DQ
Pavel TomanecPavel Tomanec 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín DNP
Poznámky:
DQ - dle pravidla 162.7.
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK Olomouc AK Olomouc 11.25 11.00
2 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 11.39 9.00
3 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 AK Olomouc AK Olomouc 11.40 7.50
4 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 JAC Brno JAC Brno 11.55 5.00
5 Adam FojcikAdam Fojcik 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 11.61 4.00
6 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK Přerov SK Přerov 11.64 1.00
7 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK Olomouc AK Olomouc 11.64
8 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK Olomouc AK Olomouc 11.71
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr JankůPetr Janků 97 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 11.97
2 Jiří VachJiří Vach 97 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 11.97
3 Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka 97 JAC Brno JAC Brno 12.29
4 Ondřej KrčaOndřej Krča 97 JAC Brno JAC Brno 12.35
5 Jiří HudecJiří Hudec 97 AK Olomouc AK Olomouc 12.58
Radim CahlíkRadim Cahlík 97 JAC Brno JAC Brno DNP
Filip VladařFilip Vladař 98 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Erik ŠemetErik Šemet 98 AK Šternberk AK Šternberk DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DvořákFilip Dvořák 97 JAC Brno JAC Brno 11.40 7.50
2 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 12.00
3 David WiedermannDavid Wiedermann 98 AK Šternberk AK Šternberk 12.22
4 Filip JahnFilip Jahn 97 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 12.30
5 David StříbnýDavid Stříbný 97 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 12.36
6 René PítrRené Pítr 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 12.48
7 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 12.52
Petr ČesnekPetr Česnek 98 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 10.5.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leon GattermayerLeon Gattermayer 97 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 11.62 2.50
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 11.73
3 Martin ReinerMartin Reiner 98 JAC Brno JAC Brno 11.99
4 Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 12.26
5 Dominik ČermínDominik Čermín 98 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 12.27
6 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 12.47
Jiří KadlaJiří Kadla 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 10.5.2014) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MinaříkPavel Minařík 98 JAC Brno JAC Brno 11.48 6.00
2 Karel HradilKarel Hradil 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 11.62 2.50
3 Oliver KřížOliver Kříž 98 AK Hodonín AK Hodonín 13.00
MB Martin HlavinkaMartin Hlavinka 97 BYAC Brno BYAC Brno DNP
MB Michal MecháčekMichal Mecháček 98 AC Malacky AC Malacky 11.47
MB Samuel KollárSamuel Kollár 98 AC Malacky AC Malacky 11.81
MB Boris PribilBoris Pribil 98 AC Malacky AC Malacky 11.86
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana ProchováHana Prochová 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 12.42 9.00
2 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 12.99 3.00
3 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 13.23 2.00
4 Jana DebnárováJana Debnárová 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 13.49
5 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 99 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 13.69
6 Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká 98 AK Hodonín AK Hodonín 14.05
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HomolováMartina Homolová 96 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 12.36 11.00
2 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 12.69 6.00
3 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 12.76 4.00
4 Vendula ŘezníkováVendula Řezníková 96 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 13.34 1.00
5 Saša HavránkováSaša Havránková 95 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 14.26
Sendy MotinováSendy Motinová 98 TJ Znojmo TJ Znojmo DQ
Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 98 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav DNP
Poznámky:
DQ - dle pravidla 162.7.
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 12.47 8.00
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 12.56 7.00
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 12.75 5.00
4 Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 13.58
5 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C 13.89
MB Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 13.26
MB Veronika PlánkováVeronika Plánková 95 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 13.92
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK Olomouc AK Olomouc 12.36 9.00
2 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 12.74 7.00
3 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 12.96 6.00
4 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.13 4.00
5 Marie BušinováMarie Bušinová 98 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 13.19 3.00
6 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.27 2.00
Adéla TotkováAdéla Totková 98 AK Olymp Brno AK Olymp Brno DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 12.33 11.00
2 Anna TodorováAnna Todorová 97 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 13.43 1.00
3 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 13.47
4 Kateřina PrůdkováKateřina Průdková 98 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 13.58
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 SK Přerov SK Přerov 13.69
6 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová 97 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 13.91
Karolína VellechováKarolína Vellechová 98 SK Přerov SK Přerov DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KovářováAneta Kovářová 97 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 13.50
2 Melissa SchlagerMelissa Schlager 98 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 13.71
3 Tereza KišováTereza Kišová 98 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 13.77
4 Michaela SkórováMichaela Skórová 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 13.95
5 Romana OpatřilováRomana Opatřilová 97 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 14.88
Martina BedáňováMartina Bedáňová 98 AK Šternberk AK Šternberk DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natália OstrožlíkováNatália Ostrožlíková 97 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 12.61 8.00
2 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 13.07 5.00
3 Jana ŠrámkováJana Šrámková 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 13.46
4 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.67
5 Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková 98 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 13.84
MB Nikol GašparováNikol Gašparová 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 13.62
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 AK Olomouc AK Olomouc 22.13 11.00
2 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 AK Olomouc AK Olomouc 22.45 9.00
3 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 22.75 8.00
4 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 22.77 7.00
5 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 22.81 6.00
6 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 22.86 5.00
Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK Hodonín AK Hodonín DNP
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 05 SSK Vítkovice SSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolecDominik Holec 95 AK Olomouc AK Olomouc 23.10 4.00
2 Viktor UherViktor Uher 95 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 23.60
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 23.68
4 Tomáš FišerTomáš Fišer 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 24.00
5 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 24.25
6 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC Prostějov AC Prostějov 25.07
7 Jakub GulecJakub Gulec 95 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 25.45
Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK Hodonín AK Hodonín DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 23.23 2.00
2 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 23.47
3 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka 95 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 23.81
4 Roman Van-LulRoman Van-Lul 95 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 24.87
5 Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 25.06
6 David PrátDavid Prát 98 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 25.72
7 Jan KopečnýJan Kopečný 98 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 26.12
Dominik VavrušaDominik Vavruša 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín DQ
Poznámky:
DQ - dle pravidla 162.7.
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matúš BolechMatúš Bolech 96 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 23.16 3.00
2 David BernátekDavid Bernátek 95 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 23.25 1.00
3 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 23.69
4 Jiří KorejzJiří Korejz 96 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 23.70
5 Miroslav NěmečekMiroslav Němeček 96 AC Prostějov AC Prostějov 23.83
6 Matej KocmanMatej Kocman 96 TJ Znojmo TJ Znojmo 24.08
7 Martin SobolMartin Sobol 96 TJ Znojmo TJ Znojmo 24.64
8 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 25.07
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 10.5.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KaňaDominik Kaňa 98 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 25.12
2 Pavel TomanecPavel Tomanec 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 25.41
MB Adam MartonkaAdam Martonka 95 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno DNP
MB Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 23.38
MB Matěj JurčekMatěj Jurček 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 24.47
MB Dominik KantorDominik Kantor 96 AK Hodonín AK Hodonín 25.19
Tomáš BuiTomáš Bui 98 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DvořákFilip Dvořák 97 JAC Brno JAC Brno 22.96 11.00
2 Adam RöderAdam Röder 98 AK Olomouc AK Olomouc 23.24 9.00
3 Leon GattermayerLeon Gattermayer 97 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 23.88 8.00
4 Adam FojcikAdam Fojcik 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 23.93 7.00
5 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 23.93 6.00
6 Jiří HudecJiří Hudec 97 AK Olomouc AK Olomouc 25.48
7 Jozef PolákJozef Polák 98 AK Hodonín AK Hodonín 26.90
Erik ŠemetErik Šemet 98 AK Šternberk AK Šternberk DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VlkAdam Vlk 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 24.39 3.00
2 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 JAC Brno JAC Brno 24.45 2.00
3 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 25.78
Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan 97 SK Přerov SK Přerov DNP
David WiedermannDavid Wiedermann 98 AK Šternberk AK Šternberk DNP
Filip VladařFilip Vladař 98 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Jiří VachJiří Vach 97 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr JankůPetr Janků 97 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 23.97 5.00
2 Jan BelákJan Belák 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 24.26 4.00
3 Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 24.71 1.00
4 David StříbnýDavid Stříbný 97 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 24.80
5 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 25.25
6 René PítrRené Pítr 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 25.67
Martin ReinerMartin Reiner 98 JAC Brno JAC Brno DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SirotaJakub Sirota 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 25.76
2 Jiří KrejčíJiří Krejčí 97 AK Šternberk AK Šternberk 26.71
3 Oliver KřížOliver Kříž 98 AK Hodonín AK Hodonín 27.06
MB Martin HlavinkaMartin Hlavinka 97 BYAC Brno BYAC Brno DNP
MB Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice DNP
MB Michal MecháčekMichal Mecháček 98 AC Malacky AC Malacky 23.47
Pavel MinaříkPavel Minařík 98 JAC Brno JAC Brno DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana ProchováHana Prochová 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 25.54 11.00
2 Tereza SchmidováTereza Schmidová 96 AK Hodonín AK Hodonín 26.78 5.00
3 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 26.97 3.00
4 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK Kroměříž AK Kroměříž 27.23 1.00
5 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 97 AK Hodonín AK Hodonín 27.74
6 Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká 98 AK Hodonín AK Hodonín 29.13
MB Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 27.53
Vendula ŘezníkováVendula Řezníková 96 AK Olymp Brno AK Olymp Brno DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 27.44
2 Jana DebnárováJana Debnárová 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 28.01
3 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 28.04
4 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 29.03
5 Andrea PeštálováAndrea Peštálová 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 29.45
6 Josefína KomínkováJosefína Komínková 98 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 29.64
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 25.76 7.00
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 26.18 6.00
3 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 26.90 4.00
4 Sendy MotinováSendy Motinová 98 TJ Znojmo TJ Znojmo 30.67
5 Saša HavránkováSaša Havránková 95 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 30.69
MB Veronika PlánkováVeronika Plánková 95 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 29.65
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HomolováMartina Homolová 96 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 25.60 9.00
2 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 25.73 8.00
3 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C 27.02 2.00
4 Barbora KlímováBarbora Klímová 97 AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C 27.46
5 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C 28.75
Jana NěmcováJana Němcová 96 AK Olymp Brno AK Olymp Brno DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natália OstrožlíkováNatália Ostrožlíková 97 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 25.97 11.00
2 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 26.17 9.00
3 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 26.31 8.00
4 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 26.42 7.00
5 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk AK Šternberk 27.10 6.00
6 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 27.26 4.00
7 Marie BušinováMarie Bušinová 98 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 27.42 3.00
Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 27.21 5.00
2 Anna TodorováAnna Todorová 97 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 27.82
3 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 98 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 28.06
4 Kateřina PrůdkováKateřina Průdková 98 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 28.73
5 Anna ŠpačkováAnna Špačková 97 SK Přerov SK Přerov 30.08
Romana OpatřilováRomana Opatřilová 97 AK Olymp Brno AK Olymp Brno DNP
Veronika MájováVeronika Májová 98 SK Přerov SK Přerov DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KovářováAneta Kovářová 97 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 27.44 2.00
2 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 27.54 1.00
3 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 27.80
4 Jana ŠrámkováJana Šrámková 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 27.98
5 Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková 98 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 28.75
6 Klára NavrátilováKlára Navrátilová 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 29.96
Martina BedáňováMartina Bedáňová 98 AK Šternberk AK Šternberk DNP
Celkem 7 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor UherViktor Uher 95 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 51.27 8.00
2 Petr MusilaPetr Musila 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 51.61 7.00
3 Jiří KorejzJiří Korejz 96 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 52.82 4.00
4 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK Hodonín AK Hodonín 52.84 3.00
5 Jan SadilJan Sadil 96 AK Olomouc AK Olomouc 53.36 2.00
6 Josef SpáčalJosef Spáčal 95 TJ Znojmo TJ Znojmo 53.43
7 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK Hodonín AK Hodonín 54.11
8 Jakub GulecJakub Gulec 95 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 57.32
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 05 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 49.15 11.00
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 50.27 9.00
3 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 52.17 6.00
4 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 AK Hodonín AK Hodonín 52.41 5.00
5 Tomáš HolýTomáš Holý 96 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 53.41 1.00
6 David ZbořilDavid Zbořil 97 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 58.71
7 David BezručDavid Bezruč 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 60.42
8 David GrunikDavid Grunik 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 69.01
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav NěmečekMiroslav Němeček 96 AC Prostějov AC Prostějov 53.62
MB Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava DNP
MB Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 52.67
MB Aleš KonečnýAleš Konečný 97 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 57.53
MB Dominik KantorDominik Kantor 96 AK Hodonín AK Hodonín 60.21
Petr KupkaPetr Kupka 96 AC Prostějov AC Prostějov DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 JAC Brno JAC Brno 51.46 11.00
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 54.96 8.00
3 Jakub SirotaJakub Sirota 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 56.69 6.00
4 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 57.05 5.00
5 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 57.79 3.00
6 Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka 97 JAC Brno JAC Brno 57.86 2.00
7 Jiří KrejčíJiří Krejčí 97 AK Šternberk AK Šternberk 58.77
8 Jozef PolákJozef Polák 98 AK Hodonín AK Hodonín 66.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 54.08 9.00
2 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 55.69 7.00
3 Ondřej KrčaOndřej Krča 97 JAC Brno JAC Brno 57.13 4.00
4 Jaroslav PůčekJaroslav Půček 97 JAC Brno JAC Brno 58.69 1.00
MB Aleš KonečnýAleš Konečný 97 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno DNP
MB Boris PribilBoris Pribil 98 AC Malacky AC Malacky 52.37
MB Samuel KollárSamuel Kollár 98 AC Malacky AC Malacky 54.33
Celkem 7 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK Hodonín AK Hodonín 59.54 11.00
2 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 60.59 8.00
3 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 97 AK Hodonín AK Hodonín 61.26 5.00
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 61.46 4.00
5 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 61.70 3.00
6 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK Kroměříž AK Kroměříž 62.74 2.00
7 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 64.58
Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK Vítkovice SSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 60.34 9.00
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C 60.98 7.00
3 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 61.17 6.00
4 Jana NěmcováJana Němcová 96 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 63.34 1.00
5 Martina BašusováMartina Bašusová 98 AK Hodonín AK Hodonín 67.84
6 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C 68.79
7 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 71.70
MB Lucie SkopalováLucie Skopalová 96 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 68.83
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 57.13 11.00
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 58.00 9.00
3 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk AK Šternberk 60.71 8.00
4 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 63.77 7.00
5 Natálie MaršálkováNatálie Maršálková 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 73.73 6.00
Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ Šumperk TJ Šumperk DQ
Zuzana PoláškováZuzana Polášková 97 AK Šternberk AK Šternberk DNP
Alena JuřicováAlena Juřicová 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Adam ZenklAdam Zenkl 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1:52.88 11.00
2 David TesařDavid Tesař 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1:53.30 9.00
3 Petr MusilaPetr Musila 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1:56.48 8.00
4 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 1:56.53 7.00
5 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1:58.70 6.00
6 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2:00.16 5.00
7 Jan SadilJan Sadil 96 AK Olomouc AK Olomouc 2:00.45 4.00
8 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK Hodonín AK Hodonín 2:00.97 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 AK Hodonín AK Hodonín 2:04.15 2.00
2 Patrik SochorPatrik Sochor 95 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2:04.95 1.00
3 Jakub ZechaJakub Zecha 96 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2:04.97
4 Michal KoleničMichal Kolenič 97 TJ Znojmo TJ Znojmo 2:05.09
5 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK Olomouc AK Olomouc 2:06.21
6 Jakub TylJakub Tyl 96 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2:06.40
7 David BezručDavid Bezruč 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 2:15.59
MB Ondřej KobzaOndřej Kobza 95 TJ Uničov TJ Uničov 2:03.06
MB Aleš KonečnýAleš Konečný 97 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 2:08.50
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK Olomouc AK Olomouc 1:57.99 11.00
2 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2:01.83 9.00
3 Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 2:02.55 8.00
4 Jan MilarJan Milar 97 AK Olomouc AK Olomouc 2:08.25 7.00
5 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2:09.51 6.00
6 Michal ŠkrobánekMichal Škrobánek 97 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2:11.21 5.00
7 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2:13.84 4.00
8 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 98 AK Olomouc AK Olomouc 2:14.35 3.00
9 Ondřej HarazimOndřej Harazim 98 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2:17.47 2.00
10 Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 JAC Brno JAC Brno 2:19.13 1.00
MB Aleš KonečnýAleš Konečný 97 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno DNP
MB Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2:13.91
Celkem 12 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK Hodonín AK Hodonín 2:16.40 11.00
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 2:20.88 9.00
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 2:21.14 8.00
4 Eliška MašláňováEliška Mašláňová 95 AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C 2:21.66 7.00
5 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK Hodonín AK Hodonín 2:22.59 6.00
6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 2:30.85 5.00
7 Hana PeterkováHana Peterková 98 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2:37.68 4.00
8 Barbara ChrenkováBarbara Chrenková 95 TJ Znojmo TJ Znojmo 2:38.22 3.00
9 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 3:08.60 2.00
10 Klára MynářováKlára Mynářová 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 3:11.23 1.00
MB Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2:24.55
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2:18.19 11.00
2 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:21.87 9.00
3 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK Olomouc AK Olomouc 2:25.70 8.00
4 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:26.88 7.00
5 Alena JuřicováAlena Juřicová 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2:29.32 6.00
6 Jana VrtělováJana Vrtělová 98 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 2:35.33 5.00
7 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK Olomouc AK Olomouc 2:35.36 4.00
8 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 98 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 2:36.15 3.00
Vendula ŠvastalováVendula Švastalová 97 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Zuzana PoláškováZuzana Polášková 97 AK Šternberk AK Šternberk DNP
Celkem 10 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jan TurekJan Turek 96 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4:13.24 11.00
2 Dominik BartoníkDominik Bartoník 98 AK Hodonín AK Hodonín 4:23.54 9.00
3 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4:26.82 8.00
4 Patrik SochorPatrik Sochor 95 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4:27.36 7.00
5 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 4:27.77 6.00
6 Milan SchneiderMilan Schneider 96 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4:30.95 5.00
7 Ondřej VolfOndřej Volf 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4:34.44 4.00
8 Daniel FialaDaniel Fiala 97 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 4:37.80 3.00
9 Aleš KelnarAleš Kelnar 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4:38.68 2.00
10 Jan HavlíkJan Havlík 96 AK Olomouc AK Olomouc 4:42.97 1.00
11 David MrkousDavid Mrkous 97 AK Hodonín AK Hodonín 5:01.42
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jan KocourekJan Kocourek 97 AK Olomouc AK Olomouc 4:22.14 11.00
2 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4:23.88 9.00
3 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4:31.53 8.00
4 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4:31.90 7.00
5 Martin RebendaMartin Rebenda 98 AK Hodonín AK Hodonín 4:35.00 6.00
6 Jaroslav PůčekJaroslav Půček 97 JAC Brno JAC Brno 4:35.31 5.00
7 Vít KrejčíVít Krejčí 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 4:38.07 4.00
8 Jan NěmecJan Němec 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4:43.09 3.00
9 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4:47.28 2.00
10 Jiří GalloJiří Gallo 97 AK Olomouc AK Olomouc 4:50.41 1.00
11 Petr PuschPetr Pusch 98 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5:08.01
Ondřej MartinekOndřej Martinek 97 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 4:48.45 11.00
2 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK Hodonín AK Hodonín 4:48.77 9.00
3 Tereza BeranováTereza Beranová 98 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 5:07.64 8.00
4 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 5:07.96 7.00
5 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ Znojmo TJ Znojmo 5:18.67 6.00
6 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 99 AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C 5:39.00 5.00
7 Lucie GalatíkováLucie Galatíková 95 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 5:40.06 4.00
8 Vendula BlahnováVendula Blahnová 98 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 5:46.38 3.00
9 Eva KučerováEva Kučerová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 5:53.05 2.00
10 Zdenka HlaváčováZdenka Hlaváčová 97 AK Hodonín AK Hodonín 5:54.92 1.00
11 Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková 95 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 5:59.25
12 Lucie TaušováLucie Taušová 98 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 7:06.64
MB Kristýna VicenecováKristýna Vicenecová 95 TJ Uničov TJ Uničov 5:17.21
MB Markéta MlčákováMarkéta Mlčáková 96 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5:41.30
Sabina ŠvestkováSabina Švestková 98 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Manal BatihováManal Batihová 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5:21.84 11.00
2 Tereza GrowkováTereza Growková 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5:22.17 9.00
3 Kristýna KadúchováKristýna Kadúchová 98 AK Olomouc AK Olomouc 5:33.49 8.00
4 Marie KrálíkováMarie Králíková 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 5:44.99 7.00
5 Natálie MaršálkováNatálie Maršálková 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5:49.64 6.00
MB Ludmila PompováLudmila Pompová 98 AK Olymp Brno AK Olymp Brno DNP
MB Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5:29.29
Jana KeprtováJana Keprtová 97 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 David KákonaDavid Kákona 96 AK Hodonín AK Hodonín 09:15.64 11.00
2 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 09:17.04 9.00
3 Petr KonečnýPetr Konečný 95 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 09:30.70 8.00
4 Michal KoleničMichal Kolenič 97 TJ Znojmo TJ Znojmo 10:30.36 7.00
5 Josef NehybkaJosef Nehybka 95 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 10:37.50 6.00
6 Petr HabrlantPetr Habrlant 96 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 10:39.08 5.00
7 Vladimír ŠlofarVladimír Šlofar 97 AK Hodonín AK Hodonín 10:48.31 4.00
8 Matúš SprinzMatúš Sprinz 97 AK Hodonín AK Hodonín 11:06.77 3.00
9 Itgemjlekh ErdenetsogtItgemjlekh Erdenetsogt 98 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 11:12.35 2.00
Jakub ZechaJakub Zecha 96 SSK Vítkovice SSK Vítkovice DNP
Celkem 10 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 09:39.63 11.00
2 Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 09:53.75 9.00
3 Jakub KubínJakub Kubín 97 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 09:56.86 8.00
MB Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 AK Olomouc AK Olomouc 09:36.13
Celkem 4 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 11:21.85 11.00
2 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 11:23.17 9.00
3 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 11:42.66 8.00
4 Barbara ChrenkováBarbara Chrenková 95 TJ Znojmo TJ Znojmo 11:43.70 7.00
5 Jana AdámkováJana Adámková 96 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 11:54.30 6.00
6 Tereza EliáškováTereza Eliášková 95 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 12:05.75 5.00
7 Jitka ZwienerováJitka Zwienerová 95 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 12:40.05 4.00
8 Barbora ŠvarcováBarbora Švarcová 97 AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C 12:42.51 3.00
9 Tereza BencováTereza Bencová 99 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 13:23.21 2.00
10 Monika ČaganováMonika Čaganová 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 14:09.21 1.00
Simona KuchařováSimona Kuchařová 96 TJ Znojmo TJ Znojmo DNP
Celkem 11 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Veronika BednarskáVeronika Bednarská 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 11:56.64 11.00
2 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk AK Šternberk 13:41.93 9.00
3 Pavlína OchvatováPavlína Ochvatová 97 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 14:01.11 8.00
4 Alena NecidováAlena Necidová 97 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 14:01.46 7.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 96 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 14.36 11.00
2 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 95 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 14.65 8.00
3 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 14.97 7.00
4 Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 16.26 6.00
5 Adéla HerzánováAdéla Herzánová 96 AK Hodonín AK Hodonín 16.88 4.00
6 Eva ŠenkováEva Šenková 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 17.06 3.00
7 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 17.14 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C 14.56 9.00
2 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C 16.34 5.00
3 Dominika RemešováDominika Remešová 96 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 17.07 2.00
4 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 18.17
5 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 22.26
Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno AK Olymp Brno DNP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 14.68 11.00
2 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 14.80 9.00
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK Olomouc AK Olomouc 14.84 8.00
4 Žaneta HeldesováŽaneta Heldesová 98 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 15.64 6.00
5 Kateřina FrantováKateřina Frantová 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 16.36 4.00
6 Hana KlimentováHana Klimentová 98 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 18.86
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK Přerov SK Přerov 15.56 7.00
2 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 16.19 5.00
3 Nikola SmolkováNikola Smolková 98 TJ Šumperk TJ Šumperk 16.41 3.00
4 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 16.47 2.00
5 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 16.74 1.00
Celkem 5 závodníků

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 AK Olomouc AK Olomouc 14.27 11.00
2 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 14.54 9.00
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK Olomouc AK Olomouc 14.74 8.00
4 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 15.46 6.00
5 David HájekDavid Hájek 96 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 15.83 2.00
6 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 17.41 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 14.82 7.00
2 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC Prostějov AC Prostějov 15.54 5.00
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 15.62 4.00
4 Martin PerutkaMartin Perutka 95 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 15.63 3.00
5 Adam KoláčekAdam Koláček 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 18.61
Celkem 5 závodníků

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK Přerov SK Přerov 15.51 8.00
2 Erik JelínekErik Jelínek 98 AK Hodonín AK Hodonín 15.54 7.00
3 Ivo BabišIvo Babiš 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 15.86 6.00
4 Jakub ValášekJakub Valášek 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 16.55 5.00
Erik VeselýErik Veselý 98 JAC Brno JAC Brno DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +4.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 14.89 11.00
2 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 15.50 9.00
3 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 JAC Brno JAC Brno 17.02 4.00
4 Filip BartošFilip Bartoš 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 17.80 3.00
MB Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 15.55
Celkem 5 závodníků

300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VlkAdam Vlk 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 41.41 8.00
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 41.44 7.00
3 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK Přerov SK Přerov 41.60 6.00
4 Ivo BabišIvo Babiš 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 42.43 4.00
5 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 43.08 2.00
6 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 43.39 1.00
7 Adam OravaAdam Orava 98 AK Olomouc AK Olomouc 44.08
8 David KrálDavid Král 98 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 47.81
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK Olomouc AK Olomouc 40.76 11.00
2 Vít HromekVít Hromek 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 41.01 9.00
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 AK Hodonín AK Hodonín 42.40 5.00
4 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK Olomouc AK Olomouc 42.69 3.00
5 Filip FurišFilip Furiš 97 AK Šternberk AK Šternberk 43.40
6 Filip BartošFilip Bartoš 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 45.01
7 Jiří KrejčíJiří Krejčí 97 AK Šternberk AK Šternberk 47.11
MB Jakub ZahradníčekJakub Zahradníček 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 49.48
Celkem 8 závodníků

300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 46.78 11.00
2 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk AK Šternberk 49.10 7.00
3 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 49.90 5.00
4 Anna PliskováAnna Plisková 98 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 50.85 4.00
Nikola SmolkováNikola Smolková 98 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Žaneta HeldesováŽaneta Heldesová 98 AK Olymp Brno AK Olymp Brno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 48.17 9.00
2 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 48.82 8.00
3 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 49.34 6.00
4 Klára NavrátilováKlára Navrátilová 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 57.25 3.00
MB Barbara HavlíkováBarbara Havlíková 98 AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C 53.74
Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice DQ
Poznámky:
DQ - dle pravidla 168.7a
Celkem 6 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 57.49 11.00
2 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 57.65 9.00
3 Martin PerutkaMartin Perutka 95 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 59.83 8.00
4 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 62.18 7.00
5 Jan SadilJan Sadil 96 AK Olomouc AK Olomouc 62.42 6.00
6 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 67.71 5.00
MB Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava DNP
Celkem 7 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 66.24 9.00
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 67.77 6.00
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 70.37 5.00
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 72.05 4.00
5 Adéla HerzánováAdéla Herzánová 96 AK Hodonín AK Hodonín 74.69 2.00
6 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková 96 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 78.98
7 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 81.96
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 60.17 11.00
2 Eliška MašláňováEliška Mašláňová 95 AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C 66.41 8.00
3 Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 67.44 7.00
4 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 72.14 3.00
5 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 77.99 1.00
6 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 98 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 82.16
Dominika RemešováDominika Remešová 96 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B DNP
Celkem 7 závodníků

2000 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jan FrišJan Friš 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5:52.52 11.00
2 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6:23.00 9.00
3 Martin HlaváčekMartin Hlaváček 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6:24.72 8.00
4 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 98 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6:48.59 7.00
5 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK Olomouc AK Olomouc 6:58.86 6.00
6 Adam GötzAdam Götz 97 AK Hodonín AK Hodonín 7:12.86 5.00
7 Jakub HorákJakub Horák 95 AK Hodonín AK Hodonín 7:14.59 4.00
8 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 AK Hodonín AK Hodonín 7:17.67 3.00
9 Šimon SlavíkŠimon Slavík 96 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 7:35.14 2.00
10 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8:17.75 1.00
Celkem 10 závodníků

2000 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Filip FurišFilip Furiš 97 AK Šternberk AK Šternberk 6:51.98 11.00
2 Ivo DubilIvo Dubil 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 7:05.22 9.00
3 Sergej TkachSergej Tkach 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 7:08.07 8.00
Celkem 3 závodníků

2000 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 7:57.40 11.00
2 Lucie SkalickáLucie Skalická 97 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 8:04.95 9.00
3 Hana LolkováHana Lolková 96 AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B 8:09.98 8.00
4 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 8:29.66 7.00
Celkem 4 závodníků

2000 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 7:46.72 11.00
2 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 7:55.39 9.00
3 Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 9:34.40 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zeman, Rusek, Konečný, Homola Zeman, Rusek, Konečný, Homola TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 43.13 11.00
2 Uher, Šmiřák, Kaděrka, Van-LUL Uher, Šmiřák, Kaděrka, Van-LUL SSK Vítkovice SSK Vítkovice 45.30 9.00
3 Žurovec, Litavský, Ptáček, Kučeřík Žurovec, Litavský, Ptáček, Kučeřík AK Hodonín AK Hodonín 45.55 8.00
4 Fišer, Navrátil, Ščudla, Plets Fišer, Navrátil, Ščudla, Plets Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 45.72 7.00
5 Holek, Volf, Kummer, Palzer Holek, Volf, Kummer, Palzer TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 47.26 6.00
6 Ondriska, Kopečný, Schýbal, Koláček Ondriska, Kopečný, Schýbal, Koláček Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 48.43 5.00
7 Otruba, Chrascina, Dudzik, Morcinek Otruba, Chrascina, Dudzik, Morcinek TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 48.79 4.00
Bernátek, Tomanec, Kotopulos, Holý Bernátek, Tomanec, Kotopulos, Holý AK PSK Zlín AK PSK Zlín DNP
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Smolka, Vlk, Fojcik, Belák Smolka, Vlk, Fojcik, Belák SSK Vítkovice SSK Vítkovice 44.98 11.00
2 Dvořák, Minařík, Vojtek, Halouzka Dvořák, Minařík, Vojtek, Halouzka JAC Brno JAC Brno 45.25 9.00
3 Janeček, Orálek, Šprňa, Mazurek Janeček, Orálek, Šprňa, Mazurek AK Olomouc AK Olomouc 45.71 8.00
4 Dočkal, Hudec, Samuel, Orava Dočkal, Hudec, Samuel, Orava AK Olomouc AK Olomouc 48.14 7.00
5 Čermín, Jahn, Stříbrný, Harazím Čermín, Jahn, Stříbrný, Harazím TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 48.65 6.00
6 Krča, Kučera, Strýček, Reiner Krča, Kučera, Strýček, Reiner JAC Brno JAC Brno 50.14 5.00
7 Polák, Kříž, Mose, Kutil Polák, Kříž, Mose, Kutil AK Hodonín AK Hodonín 52.56 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schmidová, Herzánová, Kolejová, Sedlářová Schmidová, Herzánová, Kolejová, Sedlářová AK Hodonín AK Hodonín 51.55 11.00
2 Havránková, Peštálová, Prochová, Freibergerová Havránková, Peštálová, Prochová, Freibergerová Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 52.10 9.00
3 Vavrečková, Havlíčková, Janečková, Režnarová Vavrečková, Havlíčková, Janečková, Režnarová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 52.14 8.00
4 Šprochová, Bencová, K. Siebeltová, V. Siebeltová Šprochová, Bencová, K. Siebeltová, V. Siebeltová TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 53.04 7.00
5 Urbáczková, Wrecionková, Sabelová, Galaczová Urbáczková, Wrecionková, Sabelová, Galaczová TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 53.93 6.00
Hlavoňová, Klímová, Stradová, Melenínksá Hlavoňová, Klímová, Stradová, Melenínksá AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C DQ
Mikulecká, Bašusová, Korvasová, Hlaváčová Mikulecká, Bašusová, Korvasová, Hlaváčová AK Hodonín AK Hodonín DNP
Homolová, Hrubá, Ledecká, Muzikantová Homolová, Hrubá, Ledecká, Muzikantová AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B DNP
Poznámky:
DQ - dle pravidla 170.6.
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brázdilová, Resslerová, Sedláčková, Zálešáková Brázdilová, Resslerová, Sedláčková, Zálešáková AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.81 11.00
2 Kišová, Plisková, Todorová, Božková Kišová, Plisková, Todorová, Božková AK Olymp Brno AK Olymp Brno 52.81 9.00
3 Hasrasimová, Červeňáková, Dietrichová, Řehulková Hasrasimová, Červeňáková, Dietrichová, Řehulková TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 53.53 8.00
Kovářová, Schlager, Starčevičová, Slavětínská Kovářová, Schlager, Starčevičová, Slavětínská AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B DQ
Poznámky:
DQ - dle pravidla 170.6.
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
AK Olomouc AK Olomouc
95 2.03 11.00
2 Adam BlažekAdam Blažek
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
95 2.00 9.00
3= Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
97 1.93 7.50
3= Tomáš FišerTomáš Fišer
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 1.93 7.50
5 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
AK Olomouc AK Olomouc
95 1.93 6.00
6 Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK Olomouc AK Olomouc
95 1.87 5.00
7 Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
95 1.87 4.00
8 David ZbořilDavid Zbořil
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
97 1.84 3.00
9 Jakub ŽurovecJakub Žurovec
AK Hodonín AK Hodonín
95 1.78 2.00
10 Adam KoláčekAdam Koláček
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 1.73 1.00
11 Roman Van-LulRoman Van-Lul
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
95 1.56
Pavel HorákPavel Horák
AK Olomouc AK Olomouc
95 DNP
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
JAC Brno JAC Brno
98 1.89 11.00
2 Filip SamuelFilip Samuel
AK Olomouc AK Olomouc
98 1.86 9.00
3 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK Olomouc AK Olomouc
97 1.86 8.00
4 Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
98 1.86 7.00
5 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
98 1.83 6.00
6 Adam OravaAdam Orava
AK Olomouc AK Olomouc
98 1.80 5.00
7 Petr JankůPetr Janků
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
97 1.80 4.00
8 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
AK Olomouc AK Olomouc
98 1.77 3.00
9 Daniel PátekDaniel Pátek
SK Přerov SK Přerov
98 1.74 2.00
10 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
JAC Brno JAC Brno
98 1.74 1.00
11 Jakub SirotaJakub Sirota
AK Kroměříž AK Kroměříž
98 1.63
12 Kamil ŠevčíkKamil Ševčík
JAC Brno JAC Brno
98 1.58
Filip FurišFilip Furiš
AK Šternberk AK Šternberk
97 NH
Bruno HouserBruno Houser
AK Hodonín AK Hodonín
98 NH
MB Filip ŠnejdarFilip Šnejdar
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 1.58
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C
98 1.84 11.00
2 Jana HartigováJana Hartigová
AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B
96 1.68 9.00
3 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 1.62 8.00
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B
95 1.59 7.00
5 Josefína KomínkováJosefína Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
98 1.56 6.00
6 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.51 5.00
7 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
96 1.46 4.00
8 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 1.36 3.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 1.71 11.00
2 Nikola SmolkováNikola Smolková
TJ Šumperk TJ Šumperk
98 1.62 9.00
3 Natálie SmolkováNatálie Smolková
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
97 1.62 8.00
4 Barbora PalisováBarbora Palisová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
98 1.56 7.00
5 Kateřina FrantováKateřina Frantová
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
97 1.56 6.00
6= Veronika DostálováVeronika Dostálová
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
97 1.51 4.50
6= Veronika MájováVeronika Májová
SK Přerov SK Přerov
98 1.51 4.50
8 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
97 1.51 3.00
9 Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
98 1.46 2.00
10 Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
98 1.46 1.00
11 Natálie KořistkováNatálie Kořistková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
98 1.46
12 Eliška FischerováEliška Fischerová
AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B
97 1.41
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
95 4.25 11.00
2 David HájekDavid Hájek
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
96 3.60 9.00
3 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK Olomouc AK Olomouc
95 3.40 8.00
4 Pavel HorákPavel Horák
AK Olomouc AK Olomouc
95 3.20 7.00
5 Václav SchýbalVáclav Schýbal
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
97 3.00 6.00
Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
95 NH
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
97 3.80 11.00
2 Petr PlevaPetr Pleva
AK Olomouc AK Olomouc
98 3.80 9.00
3 David KrálDavid Král
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
98 3.00 8.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Aneta PutnováAneta Putnová
AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C
98 3.04 11.00
2 Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
95 2.94 9.00
3 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 2.74 8.00
4 Petra HalškováPetra Halšková
AK Olymp Brno AK Olymp Brno
96 2.44 7.00
5 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 2.24 6.00
Veronika SabelováVeronika Sabelová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
98 NH
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
98 3.04 11.00
2 Veronika KovačechováVeronika Kovačechová
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
98 2.94 9.00
3 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B
98 2.64 8.00
4 Soňa ZálešákováSoňa Zálešáková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 2.44 7.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
96 7.22 +1.9 m/s 11.00
2 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
97 7.04 -0.2 m/s 9.00
3 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
96 6.98 +0.6 m/s 8.00
4 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK Olomouc AK Olomouc
95 6.63 +0.0 m/s 7.00
5 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
95 6.62 +1.3 m/s 6.00
6 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK Olomouc AK Olomouc
95 6.57 +1.2 m/s 5.00
7 Dominik SokolaDominik Sokola
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
96 6.42 -0.2 m/s 4.00
8 Jan GerekJan Gerek
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
96 6.23 +0.7 m/s 3.00
9 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
95 6.21 +1.3 m/s 2.00
10 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
97 5.91 +1.9 m/s 1.00
11 Ivan PletsIvan Plets
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 5.67 +0.4 m/s
12 David ZbořilDavid Zbořil
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
97 5.60 +0.7 m/s
13 Michal PelánMichal Pelán
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 5.31 -0.9 m/s
14 Tomáš HolýTomáš Holý
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
96 5.17 -1.0 m/s
15 Petr SpáčilPetr Spáčil
AC Prostějov AC Prostějov
97 5.06 +1.2 m/s
Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
96 NM
Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK Olomouc AK Olomouc
96 NM
Tomáš BuiTomáš Bui
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
98 DNP
Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK Olomouc AK Olomouc
95 DNP
Václav SchýbalVáclav Schýbal
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
97 DNP
Martin SobolMartin Sobol
TJ Znojmo TJ Znojmo
96 DNP
Jiří OdvářkaJiří Odvářka
AC Prostějov AC Prostějov
96 DNP
Pavel HorákPavel Horák
AK Olomouc AK Olomouc
95 DNP
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
97 6.54 +0.0 m/s 11.00
2 Jan BelákJan Belák
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
97 6.45 +1.4 m/s 9.00
3 Adam RöderAdam Röder
AK Olomouc AK Olomouc
98 6.35 +2.6 m/s 4.43 +1.4 m/s 8.00
4 Jakub ValášekJakub Valášek
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
98 6.33 +1.0 m/s 7.00
5 Dominik OrálekDominik Orálek
AK Olomouc AK Olomouc
98 6.31 +0.6 m/s 6.00
6 Ivo BabišIvo Babiš
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
97 6.27 +0.6 m/s 5.00
7 Ondřej VodákOndřej Vodák
JAC Brno JAC Brno
98 6.26 +1.2 m/s 4.00
8 Dominik ŠprňaDominik Šprňa
AK Olomouc AK Olomouc
98 6.09 +1.8 m/s 3.00
9 Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
98 6.05 +0.0 m/s 2.00
10 Filip JahnFilip Jahn
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
97 5.79 +1.9 m/s 1.00
11 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK Přerov SK Přerov
98 5.78 +2.7 m/s 5.77 +2.0 m/s
12 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan
SK Přerov SK Přerov
97 5.63 +0.7 m/s
13 Erik JelínekErik Jelínek
AK Hodonín AK Hodonín
98 5.56 +0.6 m/s
14 Dominik ČermínDominik Čermín
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
98 5.55 +3.2 m/s 5.51 +0.8 m/s
15 Jiří KučeraJiří Kučera
JAC Brno JAC Brno
98 5.51 +0.8 m/s
16 Jiří VachJiří Vach
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
97 5.50 +0.5 m/s
17 René PítrRené Pítr
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
98 5.47 +1.0 m/s
18 Tomáš JanečekTomáš Janeček
AK Olomouc AK Olomouc
98 5.44 +1.6 m/s
19 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
97 5.44 +0.5 m/s
20 Dominik HutákDominik Huták
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
98 5.42 +1.6 m/s
21 Daniel PátekDaniel Pátek
SK Přerov SK Přerov
98 5.42 +0.3 m/s
22 Pavel StrýčekPavel Strýček
JAC Brno JAC Brno
98 5.11 +0.2 m/s
23 David WiedermannDavid Wiedermann
AK Šternberk AK Šternberk
98 4.90 +1.9 m/s
24 Kamil ŠevčíkKamil Ševčík
JAC Brno JAC Brno
98 4.88 +0.4 m/s
MB Filip ŠnejdarFilip Šnejdar
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 5.53 +1.1 m/s
Vít HromekVít Hromek
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 DNP
Petr ČesnekPetr Česnek
AK Olomouc AK Olomouc
98 DNP
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ŠádkováVeronika Šádková
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
96 5.90 +0.0 m/s 11.00
2 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová
AK Olymp Brno AK Olymp Brno
95 5.84 +1.2 m/s 9.00
3 Michaela BroumováMichaela Broumová
AK Olymp Brno AK Olymp Brno
95 5.79 +1.5 m/s 8.00
4 Monika BaňovičováMonika Baňovičová
AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C
95 5.39 +1.0 m/s 7.00
5 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C
97 5.29 +1.4 m/s 6.00
6 Michaela HrubáMichaela Hrubá
AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B
98 5.28 +0.1 m/s 5.00
7 Dominika GalanskáDominika Galanská
AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C
96 5.02 +0.0 m/s 4.00
8 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B
97 4.92 +1.9 m/s 3.00
9 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
98 4.83 +0.5 m/s 2.00
10 Vendula ChybováVendula Chybová
AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B
97 4.80 +0.1 m/s 1.00
11 Josefína KomínkováJosefína Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
98 4.72 +1.9 m/s
12 Barbora BoháčováBarbora Boháčová
AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B
95 4.63 +0.2 m/s
13 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
96 4.59 -1.1 m/s
14 Jana DebnárováJana Debnárová
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
98 4.45 +1.0 m/s
15 Andrea PeštálováAndrea Peštálová
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 4.43 +1.5 m/s
16 Eliška BolcarovičováEliška Bolcarovičová
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
98 4.42 +1.8 m/s
17 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
96 4.31 +0.1 m/s
18 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
98 4.22 +2.5 m/s 4.12 +1.8 m/s
19 Saša HavránkováSaša Havránková
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
95 4.22 +2.0 m/s
20 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
95 4.20 +0.5 m/s
21 Sendy MotinováSendy Motinová
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 4.13 +1.2 m/s
22 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 3.59 +0.8 m/s
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emily GerulováEmily Gerulová
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
97 5.66 +1.7 m/s 11.00
2 Natálie SmolkováNatálie Smolková
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
97 5.17 +1.2 m/s 9.00
3 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.16 +1.4 m/s 8.00
4 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.12 +1.6 m/s 7.00
5 Soňa ZálešákováSoňa Zálešáková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 5.02 +1.1 m/s 6.00
6 Žaneta HeldesováŽaneta Heldesová
AK Olymp Brno AK Olymp Brno
98 5.01 +2.5 m/s 4.78 +1.0 m/s 5.00
7 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B
98 4.82 +1.0 m/s 4.00
8 Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
98 4.68 +1.2 m/s 3.00
9 Tereza KišováTereza Kišová
AK Olymp Brno AK Olymp Brno
98 4.40 +1.9 m/s 2.00
10 Melissa SchlagerMelissa Schlager
AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B
98 4.31 +2.3 m/s 1.00
11 Adéla TotkováAdéla Totková
AK Olymp Brno AK Olymp Brno
98 4.16 +0.7 m/s
12 Karolína VellechováKarolína Vellechová
SK Přerov SK Přerov
98 3.83 +1.0 m/s
Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B
98 DNP
Celkem 13 závodníků

trojskok - Muži

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
90 14.64 -0.1 m/s
Celkem 1 závodníků

trojskok - Junioři

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
96 14.05 +0.4 m/s 11.00
2 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
AK Olomouc AK Olomouc
95 13.32 +0.6 m/s 9.00
3 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK Olomouc AK Olomouc
95 12.90 +1.1 m/s 8.00
4 Adam KoláčekAdam Koláček
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 12.72 +1.3 m/s 7.00
5 Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
96 12.63 +0.1 m/s 6.00
6 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
95 12.56 -0.5 m/s 5.00
7 Jan GerekJan Gerek
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
96 12.43 +1.3 m/s 4.00
8 Filip KotopulosFilip Kotopulos
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
95 12.21 +1.2 m/s 3.00
Celkem 8 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
97 12.98 +1.4 m/s 11.00
2 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
AK Olomouc AK Olomouc
98 12.67 +1.7 m/s 9.00
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
98 12.61 +0.1 m/s 8.00
4 Tomáš JanečekTomáš Janeček
AK Olomouc AK Olomouc
98 12.60 +0.4 m/s 7.00
5 Vít KrejčíVít Krejčí
AK Kroměříž AK Kroměříž
98 12.08 +0.4 m/s 6.00
6 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
JAC Brno JAC Brno
98 11.86 +1.0 m/s 5.00
7 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK Přerov SK Přerov
98 11.44 +1.2 m/s 4.00
Dominik HutákDominik Huták
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
98 NM
Celkem 8 závodníků

trojskok - Juniorky

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika BaňovičováMonika Baňovičová
AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C
95 12.69 -0.4 m/s 11.00
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AK Olymp Brno AK Olymp Brno
98 12.19 +0.5 m/s 9.00
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
AK Olymp Brno AK Olymp Brno
96 10.99 +2.2 m/s 10.88 +0.4 m/s 8.00
4 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová
AK Olymp Brno C AK Olymp Brno C
96 10.33 +0.0 m/s 7.00
5 Vendula ChybováVendula Chybová
AK Olymp Brno B AK Olymp Brno B
97 10.26 +0.0 m/s 6.00
6 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
98 10.21 +1.4 m/s 5.00
7 Iveta RaškováIveta Rašková
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
98 10.10 +0.9 m/s 4.00
8 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
96 09.85 +0.7 m/s 3.00
Celkem 8 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 11.47 +0.9 m/s 11.00
2 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
97 11.32 -0.9 m/s 9.00
3 Natálie SmolkováNatálie Smolková
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
97 10.71 +0.6 m/s 8.00
4 Kateřina FrantováKateřina Frantová
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
97 10.28 +0.0 m/s 7.00
5 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
97 10.00 +0.2 m/s 6.00
6 Lucie GabrielováLucie Gabrielová
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
98 09.89 +0.6 m/s 5.00
7 Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
98 09.45 +0.2 m/s 4.00
Kristina KellnerováKristina Kellnerová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
98 DNP
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 10.5.2014) Excel