výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále Poháru rozhlasu

Plzeň (3. 6. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 3.6.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik OrálekDominik Orálek 98 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 07.37 755
2 Erik Veselý Erik Veselý 98 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 07.52 706
3 Filip Lorenz Filip Lorenz 98 ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova 07.57 690
Jan NastoupilJan Nastoupil 99 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 07.57 690
5 Petr Erbek Petr Erbek 98 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 07.60 681
Dominik Nešpor Dominik Nešpor 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.60 681
7 Martin Račko Martin Račko 98 ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3 07.63 671
Aleš Kopecký Aleš Kopecký 98 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 3.6.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel Halíř Pavel Halíř 00 ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr... 07.68 656
2 Jakub FtačníkJakub Ftačník 99 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 07.69
3 Dominik ČermínDominik Čermín 98 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 07.73 640
4 Jan Vašíček Jan Vašíček 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 07.78 625
5 Tomáš Kukol Tomáš Kukol 99 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 07.83 610
6 Michal Stráský Michal Stráský 99 ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova 07.89 592
7 Patrik Dančo Patrik Dančo 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.90 589
8 Dominik Krejčíř Dominik Krejčíř 99 ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova 08.09
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 3.6.2014) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Otakar Záruba Otakar Záruba 99 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 07.84 607
2 Jonáš Kolašín Jonáš Kolašín 99 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 07.91
3 Matěj Lavický Matěj Lavický 98 ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr... 07.94 577
4 Jakub Abazaj Jakub Abazaj 98 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 08.13
5 Šimon Herman Šimon Herman 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.15
6 Michal Urban Michal Urban 99 ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr... 08.18
7 Jan Pohořalý Jan Pohořalý 98 ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3 08.20 503
8 David Kalný David Kalný 99 ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3 08.38
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 3.6.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip Bárta Filip Bárta 00 Kaplice ŠkolníKaplice Školní 07.43 736
2 Lukáš Habr Lukáš Habr 00 CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova 07.87 598
3 Martin KučeraMartin Kučera 00 ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí 07.91 586
4 Jakub Mecner Jakub Mecner 00 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 07.94 577
5 Bao Tran Bao Tran 00 M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ 07.95 574
6 Adam Bělecký Adam Bělecký 00 M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ 08.01 557
7 Petr Daněk Petr Daněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.04 548
8 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 00 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 08.24 492
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 3.6.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KratochvílJiří Kratochvíl 00 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 07.90 589
2 Karim BoughatemKarim Boughatem 00 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 08.00 560
3 Daniel Vrba Daniel Vrba 00 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 08.02 554
4 Filip Kudělka Filip Kudělka 00 M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ 08.11
5 Martin ŘeholaMartin Řehola 00 CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova 08.18 509
6 Jan BéňaJan Béňa 00 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 08.19
7 Dominik KunertDominik Kunert 01 ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí 08.46 434
8 Dominik KršíkDominik Kršík 00 ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí 08.49
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 3.6.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PapoušekTomáš Papoušek 00 Kaplice ŠkolníKaplice Školní 08.28 481
2 Vojtěch Kašpárek Vojtěch Kašpárek 00 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 08.35
3 David Bohuněk David Bohuněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.36 460
4 Tomáš Kratochvíl Tomáš Kratochvíl 02 Kaplice ŠkolníKaplice Školní 08.50
5 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 08.64 388
6 Jan Caha Jan Caha 00 CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova 08.94
7 Martin Vach Martin Vach 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.04
8 Alexandr VeselýAlexandr Veselý 01 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 09.24
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 3.6.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela Barborová Michaela Barborová 99 ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc 08.05 833
2 Tereza MolkováTereza Molková 98 ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník 08.14 806
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 08.20 788
4 Markéta Půlpánová Markéta Půlpánová 99 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 08.34 747
5 Tereza RybnikářováTereza Rybnikářová 98 ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník 08.37 738
6 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 99 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 08.41 726
7 Tereza Svobodová Tereza Svobodová 98 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 08.43 721
8 Hana TotkováHana Totková 99 ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník 08.56
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 3.6.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula Vacurová Vendula Vacurová 98 Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ 08.29 761
2 Klára Rovenská Klára Rovenská 99 Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ 08.41 726
3 Dominika Hanušová Dominika Hanušová 98 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 08.45 715
4 Kateřina Pulmannová Kateřina Pulmannová 99 ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc 08.51
Karolína Vatrová Karolína Vatrová 99 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 08.51 698
6 Lucie VeseláLucie Veselá 99 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 08.56 684
7 Michaela Červínová Michaela Červínová 99 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 08.63
8 Barbora Hadašová Barbora Hadašová 99 Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ 08.83
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 3.6.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada Hallmanová Lada Hallmanová 00 ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc 08.40 729
2 Marie HeimováMarie Heimová 99 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 08.65 659
3 Sabina Ackermannová Sabina Ackermannová 99 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 08.73
4 Karolína KlímováKarolína Klímová 99 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 08.75
5 Tereza Kuželová Tereza Kuželová 99 Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni 08.87 600
6 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 99 Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni 09.12 536
7 Ilona HorákováIlona Horáková 99 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 09.35
Tereza Blažková Tereza Blažková 98 Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni DNF
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 3.6.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta LevínskáAlžběta Levínská 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.35 744
2 Nela Šustrová Nela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.41 726
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.45 715
4 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 00 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 08.49 704
5 Eva SmítalováEva Smítalová 00 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 08.71 643
6 Lucie MacháňováLucie Macháňová 00 ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova 08.72 640
7 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.73
8 Veronika MurányiVeronika Murányi 01 ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova 08.96 576
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 3.6.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula Gerecká Vendula Gerecká 00 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 08.40 729
2 Tereza Čepková Tereza Čepková 01 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 08.44 718
3 Andrea Zabloudilová Andrea Zabloudilová 01 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 08.59 676
4 Aneta KuželováAneta Kuželová 00 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 08.61 670
5 Tereza Pavlasová Tereza Pavlasová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.83 610
6 Lucie Siřišťová Lucie Siřišťová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.87
7 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 08.98
8 Emma BečvářováEmma Bečvářová 00 ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova 09.10
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 3.6.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Čurdová Tereza Čurdová 00 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.18 794
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 08.51 698
3 Anna MaškováAnna Mašková 01 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.80 618
4 Anna Vrábelová Anna Vrábelová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.83
5 Karolína SolnáKarolína Solná 00 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 08.88
6 Marianna Maláčová Marianna Maláčová 01 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 09.03 558
7 Jorika Kejnovská Jorika Kejnovská 01 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 09.11
8 Nela KozákováNela Kozáková 01 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 09.31
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Valerie Stratilová Valerie Stratilová 01 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 1:43.67 776
2 Adéla Hluchá Adéla Hluchá 01 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 1:47.47 709
3 Tereza Hluchá Tereza Hluchá 01 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 1:47.98
4 Tereza Pavlasová Tereza Pavlasová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 1:50.18 663
5 Berenika IndruchováBerenika Indruchová 00 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1:53.24 613
6 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1:54.48 593
7 Marianna Maláčová Marianna Maláčová 01 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 1:56.11 567
8 Natalie Tkadlecová Natalie Tkadlecová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 1:56.22 566
9 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 1:58.58 530
10 Tereza Prášilová Tereza Prášilová 02 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 1:58.81 526
10 Natálie PátkováNatálie Pátková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 1:58.81
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PavlováTereza Pavlová 00 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1:54.36 595
2 Tereza Štulcová Tereza Štulcová 01 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1:57.07 553
3 Kristýna Tomanová Kristýna Tomanová 00 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1:57.37
4 Rozálie DohnalováRozálie Dohnalová 02 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1:58.16 536
5 Karolína KrupováKarolína Krupová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 1:58.67 528
6 Adéla KrpejšováAdéla Krpejšová 01 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1:59.20 521
7 Kristina Vaňková Kristina Vaňková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 1:59.87
8 Nikol TomanováNikol Tomanová 01 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 2:02.30
9 Denisa VlastníkováDenisa Vlastníková 01 ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova 2:05.11 436
10 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2:08.06
11 Žaneta SlunskáŽaneta Slunská 02 ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova 2:09.20 382
12 Michaela Houzarová Michaela Houzarová 01 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 2:09.49
Marika MusilováMarika Musilová 00 ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova DNF
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela Červínová Michaela Červínová 99 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2:17.43 859
2 Dominika Hanušová Dominika Hanušová 98 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 2:24.26 767
3 Vendula Vacurová Vendula Vacurová 98 Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ 2:29.81 695
4 Klára ZábojníkováKlára Zábojníková 99 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 2:34.42 639
5 Klára HolzepováKlára Holzepová 99 Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ 2:35.14 630
6 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 98 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2:39.17 582
7 Barbara KociánováBarbara Kociánová 98 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 2:39.48 579
8 Anna ValešováAnna Valešová 98 ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc 2:39.49 579
9 Eva UrbáškováEva Urbášková 99 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 2:43.46 534
10 Ema CetkovskáEma Cetkovská 99 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2:44.42 523
11 Eliška RysulováEliška Rysulová 99 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 2:45.57
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna Šimková Anna Šimková 98 Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni 2:25.77 747
2 Lada Hallmanová Lada Hallmanová 00 ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc 2:32.74 659
3 Adéla Jehličková Adéla Jehličková 99 Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni 2:33.29 652
4 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 00 ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník 2:46.33 502
5 Natálie VětříškováNatálie Větříšková 00 ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník 2:47.66 488
6 Eliška GrmalováEliška Grmalová 99 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2:48.13
7 Tereza Blažková Tereza Blažková 98 Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni 2:48.96
8 Kristýna Jeřábková Kristýna Jeřábková 99 Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ 2:53.82
9 Michaela JagošováMichaela Jagošová 99 ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník 2:55.09
10 Petra Hájková Petra Hájková 98 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2:57.45 389
11 Kristýna Ulbrichtová Kristýna Ulbrichtová 98 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3:01.54
12 Monika KadlčákováMonika Kadlčáková 99 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 3:06.01
Celkem 12 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 2:56.84 696
2 Filip Novák Filip Novák 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:56.99 694
3 Jakub JonJakub Jon 01 ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí 2:58.49 679
4 Jan BéňaJan Béňa 00 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 3:00.85 656
5 Michal GalusMichal Galus 00 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 3:03.21 633
6 Pavel Panovský Pavel Panovský 00 CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova 3:03.52 630
7 Martin Zemánek Martin Zemánek 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:07.39 594
8 Vikto GebauerVikto Gebauer 01 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 3:10.95 561
9 Šimon Varaus Šimon Varaus 00 CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova 3:18.29 496
10 Daniel Žabenský Daniel Žabenský 01 M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ 3:18.70 493
11 Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík 01 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 3:37.14
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch ČutkaVojtěch Čutka 00 Kaplice ŠkolníKaplice Školní 3:13.27 540
2 David VáchaDavid Vácha 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:16.55
3 Martin TauchmanMartin Tauchman 00 ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí 3:17.53 503
4 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 3:20.59 477
5 Michal Šimůnek Michal Šimůnek 00 M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ 3:21.16 472
6 Dominik HostinskýDominik Hostinský 00 M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ 3:23.32
7 Dan Pál Dan Pál 00 Kaplice ŠkolníKaplice Školní 3:29.80 402
8 Daniel MitášDaniel Mitáš 00 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 3:31.28 391
9 Martin Šmahel Martin Šmahel 00 CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova 3:33.99
10 Radek Šilar Radek Šilar 00 Kaplice ŠkolníKaplice Školní 3:47.01
11 Ondřej KučaOndřej Kuča 00 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 3:50.29
Martin KučeraMartin Kučera 00 ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dan FialaDan Fiala 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 4:25.96 771
2 Damián Vích Damián Vích 98 ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3 4:28.40 755
3 Jiří KozohorskýJiří Kozohorský 98 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 4:29.45 748
4 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 4:38.47 690
5 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr... 4:38.88 687
6 Filip Hrubý Filip Hrubý 99 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 4:39.76 682
7 David RychlýDavid Rychlý 99 ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova 4:43.81 656
8 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 4:45.23 648
9 David Sadílek David Sadílek 98 ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova 4:50.23 617
10 Jiří MartínkaJiří Martínka 00 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 4:57.24
11 Šimon Herman Šimon Herman 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 4:58.82 567
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HarazimOndřej Harazim 98 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 4:53.52 598
2 Kryštof PuschKryštof Pusch 98 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 4:56.06 583
3 Jan JanečekJan Janeček 99 ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3 4:57.90 572
4 Andrej FialaAndrej Fiala 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 5:00.72
5 Petr ČerníkPetr Černík 99 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 5:03.60
6 Lukáš NeradílekLukáš Neradílek 00 ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr... 5:05.23 530
7 Jan Vašíček Jan Vašíček 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 5:05.62 528
8 Libor PoláčekLibor Poláček 98 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 5:06.29 524
9 Jiří BílýJiří Bílý 99 ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova 5:07.29
10 Zenovij Skyba Zenovij Skyba 99 ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr... 5:13.10
11 Aleš Kopecký Aleš Kopecký 98 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 5:17.99
12 Filip Klimovič Filip Klimovič 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 5:22.07
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A (Ftačník, Emereoha, Nastoupil, Orálek) A (Ftačník, Emereoha, Nastoupil, Orálek) ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 28.27 732
2 A (Lorenz, Strýček, Stráský, Sadílek) A (Lorenz, Strýček, Stráský, Sadílek) ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova 28.31 729
3 A (Vašíček, Mikyska, Horák, Veselý) A (Vašíček, Mikyska, Horák, Veselý) ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 28.34 726
4 A (Nešpor, Dančo, Popp, Herman) A (Nešpor, Dančo, Popp, Herman) ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 29.11 664
5 A (Čermín, Záruba, Kolašín, Kupčák) A (Čermín, Záruba, Kolašín, Kupčák) ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 29.22 655
6 A (Kopecký, Kozohorský, Erbek, Kukol) A (Kopecký, Kozohorský, Erbek, Kukol) 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 29.67 620
7 A (Halíř, Říha, Ryba, Lavický) A (Halíř, Říha, Ryba, Lavický) ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr... 29.76 613
8 A (Račko, Pohořalý, Kalný, Maček) A (Račko, Pohořalý, Kalný, Maček) ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3 29.86 606
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B (Pérez, Capko, Harazim, Černík) B (Pérez, Capko, Harazim, Černík) ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 30.12
2 B (Klimovič, Král, Abazaj, Poláček) B (Klimovič, Král, Abazaj, Poláček) ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 30.28
3 B (Janeček, Počka, Dufek, Vích) B (Janeček, Počka, Dufek, Vích) ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3 31.19
4 B (Bestahovský, Cihelka, Hrubý, Máša) B (Bestahovský, Cihelka, Hrubý, Máša) 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 31.21
5 B (Stráský, Rychlý, Krejčíř, Lampír) B (Stráský, Rychlý, Krejčíř, Lampír) ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova 42.55
B (Fiala A., Kubát, Turek, Fiala D.) B (Fiala A., Kubát, Turek, Fiala D.) ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A (Bárta, Pál, Gall, Papoušek) A (Bárta, Pál, Gall, Papoušek) Kaplice ŠkolníKaplice Školní 30.11 587
2 A (Vrba, Mecner, Strakoš, Kašpárek) A (Vrba, Mecner, Strakoš, Kašpárek) ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 30.15 584
3 A (Kratochvíl, Béňa, Koutný, Boughatem) A (Kratochvíl, Béňa, Koutný, Boughatem) ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 30.58 552
4 A (Daněk, Pavlas, Bohuněk, Niščák) A (Daněk, Pavlas, Bohuněk, Niščák) Atletika ChrudimAtletika Chrudim 30.59 551
5 A (Bělecký, Honč, Kudělka, Tran) A (Bělecký, Honč, Kudělka, Tran) M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ 30.90 529
6 A (Kušík, Kučera, Kunert, Prokeš) A (Kušík, Kučera, Kunert, Prokeš) ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí 31.02 520
7 A (Kundrát, Škrobala, Kadla, Špůrek) A (Kundrát, Škrobala, Kadla, Špůrek) ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 31.97 454
8 A (Varaus, Řehola, Panovský, Habr) A (Varaus, Řehola, Panovský, Habr) CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova 32.36 428
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B (Jurásek, Henzl, Kramný, Harazim) B (Jurásek, Henzl, Kramný, Harazim) ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 31.89
2 B (Hostinský, Kowalik, Žabenský, Stanojkovič) B (Hostinský, Kowalik, Žabenský, Stanojkovič) M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ 32.37
3 B (Kratochvíl, Pučera, Čutka, Šilar) B (Kratochvíl, Pučera, Čutka, Šilar) Kaplice ŠkolníKaplice Školní 32.54
4 B (Šmahel, Hurt, Caha, Vodička) B (Šmahel, Hurt, Caha, Vodička) CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova 33.45
5 B (Stanev, Jon, Tauchman, Šteinc) B (Stanev, Jon, Tauchman, Šteinc) ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí 33.54
6 B (Kuča, Mitáš, Kostka, Veselý) B (Kuča, Mitáš, Kostka, Veselý) ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 35.07
B (Vach, Novák, Zemánek, Vácha) B (Vach, Novák, Zemánek, Vácha) Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNF
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A (Barborová, Pfefferová, Hallmanová, Pulmannová) A (Barborová, Pfefferová, Hallmanová, Pulmannová) ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc 30.94 815
2 A (Hromadníková, Urbášková, Višenková, Heimová) A (Hromadníková, Urbášková, Višenková, Heimová) ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 31.73 756
3 A (Půlpánová, Hloušková, Steinerová, Hanušová) A (Půlpánová, Hloušková, Steinerová, Hanušová) ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 31.80 751
4 A (Jehličková A., Jehličková B., Šimková, Kuželová) A (Jehličková A., Jehličková B., Šimková, Kuželová) Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni 31.84 748
5 A (Molková, Totková, Rybnikářová, Jagošová) A (Molková, Totková, Rybnikářová, Jagošová) ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník 32.65 689
6 A (Přikrylová, Veselá, Slavíková, Malíková) A (Přikrylová, Veselá, Slavíková, Malíková) ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 32.87 674
7 A (Mašková, Svobodová, Červínová, Vatrová) A (Mašková, Svobodová, Červínová, Vatrová) ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 32.93 669
A (Rovenská, Hadašová, Vacurová, Namyslová) A (Rovenská, Hadašová, Vacurová, Namyslová) Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B (Holzeplová, Sýkorová, Bártová, Helusová) B (Holzeplová, Sýkorová, Bártová, Helusová) Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ 33.80 610
2 B (Ackermannová, Trejbalová, Kobosová, Burešová) B (Ackermannová, Trejbalová, Kobosová, Burešová) ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 34.15
3 B (Kožnárková, Klímová, Grmelová, Cetkovská) B (Kožnárková, Klímová, Grmelová, Cetkovská) ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 34.69
4 B (Horáková, Hubáčková, Zábojníková, Kadlčáková) B (Horáková, Hubáčková, Zábojníková, Kadlčáková) ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 35.01
5 B (Holková, Holková, Mívaltová, Klimešová) B (Holková, Holková, Mívaltová, Klimešová) ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník 35.71
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A (Gerecká, Stratilová N., Stratilová V., Čepková) A (Gerecká, Stratilová N., Stratilová V., Čepková) ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 31.46 776
2 A (Vrábelová, Mašková, Červenková, Čurdová) A (Vrábelová, Mašková, Červenková, Čurdová) ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 32.10 729
3 A (Pavlasová, Spívalová, Siřišťová, Šustrová) A (Pavlasová, Spívalová, Siřišťová, Šustrová) Atletika ChrudimAtletika Chrudim 32.13 726
4 A (Vetíšková, Tamchynová, Bartakovičová, Levínská) A (Vetíšková, Tamchynová, Bartakovičová, Levínská) ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 32.35 711
5 A (Hyjánková, Vránová, Indruchová, Krčmářová) A (Hyjánková, Vránová, Indruchová, Krčmářová) ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 32.66 688
6 A (Kuželová A., Kuželová V., Ošťádalová, Smítalová) A (Kuželová A., Kuželová V., Ošťádalová, Smítalová) ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 33.08 659
7 A (Macháňová, Murányi, Kolářová, Slunská) A (Macháňová, Murányi, Kolářová, Slunská) ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova 33.87 605
8 A (Zabloudilová, Kejnovská, Maláčová, Nováková) A (Zabloudilová, Kejnovská, Maláčová, Nováková) ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 34.59 558
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B (Brixová, Kantorová, Lichnovníková, Solná) B (Brixová, Kantorová, Lichnovníková, Solná) ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 32.88
2 B (Korhoňová, Doleželová, Vyroubalová, Dohnalová) B (Korhoňová, Doleželová, Vyroubalová, Dohnalová) ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 34.15
3 B (Pecháčková, Tkadlecová, Jirásková, Vaňková) B (Pecháčková, Tkadlecová, Jirásková, Vaňková) Atletika ChrudimAtletika Chrudim 34.29
4 B (Krupová, Kopecká, Indráčková, Burianová) B (Krupová, Kopecká, Indráčková, Burianová) ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 34.86
5 B (Štulcová, Tomanová, Klausová, Pavlová) B (Štulcová, Tomanová, Klausová, Pavlová) ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 34.95
6 B (Bečvářová, Musilová, Vlastníková, Slezáčková) B (Bečvářová, Musilová, Vlastníková, Slezáčková) ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova 35.32
7 B (Houzarová, Štumarová, Procházková, Vondráčková) B (Houzarová, Štumarová, Procházková, Vondráčková) ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 35.69
8 B (Indruchová, Krpejšová, Tomanová, Kozáková) B (Indruchová, Krpejšová, Tomanová, Kozáková) ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 35.93
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan CapkoJan Capko
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
99 1.84 661
2 Vilém StráskýVilém Stráský
ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova
99 1.80 627
4 Josef Říha Josef Říha
ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr...
99 1.76 593
3 Martin Račko Martin Račko
ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3
98 1.76 593
6 David Sadílek David Sadílek
ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova
98 1.72 560
7 Martin KonečnýMartin Konečný
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 1.72 560
5 Jonáš Kolašín Jonáš Kolašín
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
99 1.72 560
9 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 1.68 528
10 Samuel EmereohaSamuel Emereoha
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
98 1.68
8 Adam Černý Adam Černý
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 1.68 528
13 David Ryba David Ryba
ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr...
99 1.64 496
12 Marcel Pérez Marcel Pérez
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
99 1.64
11 Tomáš Markovič Tomáš Markovič
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 1.64 496
15 Filip Král Filip Král
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 1.60 464
14 Jakub Mikyska Jakub Mikyska
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 1.60 464
16 Michal Maček Michal Maček
ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3
00 1.56 434
18 Kryštof Holeček Kryštof Holeček
ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr...
99 1.56
17 Marek Cihelka Marek Cihelka
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
98 1.56 434
20 Jakub Bestahovský Jakub Bestahovský
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
98 1.52 404
19 Jan Ostřížek Jan Ostřížek
ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova
98 1.52
22 Filip Klimovič Filip Klimovič
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 1.48
21 Filip Hrubý Filip Hrubý
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
99 1.48
23 Dominik Dufek Dominik Dufek
ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3
00 1.44
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří Strakoš Jiří Strakoš
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 1.72 560
3 Adam ProkešAdam Prokeš
ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí
00 1.68 528
2 David ŠpůrekDavid Špůrek
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
00 1.68 528
4 Petr Daněk Petr Daněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.60 464
5 Petr KoutnýPetr Koutný
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 1.56 434
5 Vladimír Niščák Vladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 1.56 434
7 Milan Straka Milan Straka
Kaplice ŠkolníKaplice Školní
00 1.52 404
7 Marek Honč Marek Honč
M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ
00 1.52 404
9 Jan OrlitaJan Orlita
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
00 1.52 404
9 Daniel Vrba Daniel Vrba
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 1.52 404
11 Jaroslav Gall Jaroslav Gall
Kaplice ŠkolníKaplice Školní
00 1.48 374
12 Daniel ŠkrobalaDaniel Škrobala
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
00 1.44
13 Michal Šimůnek Michal Šimůnek
M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ
00 1.44 345
13 David Bohuněk David Bohuněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.44
15 Vojtěch Kašpárek Vojtěch Kašpárek
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 1.44
16 Adam ŠanovecAdam Šanovec
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 1.40 317
16 Jan Caha Jan Caha
CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova
00 1.40 317
16 Šimon Varaus Šimon Varaus
CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova
00 1.40 317
19 Martin ŘeholaMartin Řehola
CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova
00 1.40
19 Jiří Kowalik Jiří Kowalik
M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ
00 1.40
21 Radek Šilar Radek Šilar
Kaplice ŠkolníKaplice Školní
00 1.36
22 Marek ŠteincMarek Šteinc
ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí
01 1.28 237
Martin TauchmanMartin Tauchman
ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí
00 NM
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina Zelinková Kateřina Zelinková
ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc
98 1.67 818
3 Marie HeimováMarie Heimová
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
99 1.56 689
2 Barbora Hadašová Barbora Hadašová
Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ
99 1.56 689
4 Tereza Svobodová Tereza Svobodová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
98 1.52 644
5 Karolína KlímováKarolína Klímová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
99 1.48 599
7 Kristýna Jeřábková Kristýna Jeřábková
Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ
99 1.44 555
7 Tereza Steinerová Tereza Steinerová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 1.44 555
6 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
99 1.44 555
10 Barbora Jehličková Barbora Jehličková
Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni
99 1.40 512
10 Gabriela Trejbalová Gabriela Trejbalová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 1.40
9 Nikol Hloušková Nikol Hloušková
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 1.40 512
12 Nikola VišenkováNikola Višenková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
00 1.36 470
12 Tereza MolkováTereza Molková
ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
98 1.36 470
14 Natálie VětříškováNatálie Větříšková
ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
00 1.32 429
16 Tereza Patočková Tereza Patočková
ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc
99 1.32 429
14 Ilona HorákováIlona Horáková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
99 1.32
18 Michaela HolkováMichaela Holková
ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
98 1.28
17 Barbora Matějčková Barbora Matějčková
Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni
99 1.28 389
Petra Mašková Petra Mašková
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
99 NM
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára Červenková Klára Červenková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
00 1.56 689
2 Lucie MacháňováLucie Macháňová
ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova
00 1.52 644
3 Lucie Kantorová Lucie Kantorová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 1.52 644
4 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
00 1.48 599
5 Vendula Gerecká Vendula Gerecká
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 1.48 599
6 Jindra VránováJindra Vránová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
01 1.44 555
7 Adéla Štumarová Adéla Štumarová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
00 1.36 470
7 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
00 1.36 470
9 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.36 470
9 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.36 470
11 Karolína KrupováKarolína Krupová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 1.36 470
12 Klára KopeckáKlára Kopecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.36
13 Petra KolářováPetra Kolářová
ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova
02 1.32 429
14 Jorika Kejnovská Jorika Kejnovská
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
01 1.32 429
14 Veronika KuželováVeronika Kuželová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
00 1.32 429
16 Tereza Štulcová Tereza Štulcová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
01 1.32 429
16 Natalie Tkadlecová Natalie Tkadlecová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.32 429
18 Michaela Procházková Michaela Procházková
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
01 1.28
19 Eliška Herinková Eliška Herinková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
01 1.24
Nela Stratilová Nela Stratilová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
01 DNS
Adéla JiráskováAdéla Jirásková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 NM
Denisa VlastníkováDenisa Vlastníková
ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova
01 NM
Isabela IndruchováIsabela Indruchová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
01 NM
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik OrálekDominik Orálek
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
98 6.65 732
2 Vilém StráskýVilém Stráský
ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova
99 6.26 644
3 Jan NastoupilJan Nastoupil
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 6.12 613
4 Erik Veselý Erik Veselý
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
98 6.09 606
5 Adam Horák Adam Horák
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 6.07 602
6 Matěj Lavický Matěj Lavický
ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr...
98 5.65 512
7 Pavel Halíř Pavel Halíř
ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr...
00 5.64 510
8 Lukáš Kubát Lukáš Kubát
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 5.63 508
9 Pavel Strýček Pavel Strýček
ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova
98 5.62 506
Dominik ČermínDominik Čermín
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
98 5.62 506
11 Patrik Dančo Patrik Dančo
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 5.60 502
12 Petr Erbek Petr Erbek
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
98 5.51 483
Otakar Záruba Otakar Záruba
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
99 5.51 483
14 Jakub FtačníkJakub Ftačník
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 5.49
15 Dalimil Mikyska Dalimil Mikyska
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 5.43
16 David Ryba David Ryba
ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr...
99 5.28
17 Damián Vích Damián Vích
ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3
98 5.15 411
18 Dominik Krejčíř Dominik Krejčíř
ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova
99 5.12
19 Tomáš Kukol Tomáš Kukol
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
99 5.10 402
20 Jan Pohořalý Jan Pohořalý
ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3
98 5.04 390
21 Jan CapkoJan Capko
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
99 5.02
22 Karel Máša Karel Máša
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
99 5.00
23 Thomas Popp Thomas Popp
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 4.91
24 Jan JanečekJan Janeček
ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3
99 4.59
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip Bárta Filip Bárta
Kaplice ŠkolníKaplice Školní
00 6.46 688
2 Jakub Mecner Jakub Mecner
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 5.71 525
3 Adam ProkešAdam Prokeš
ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí
00 5.70 523
4 Lukáš Habr Lukáš Habr
CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova
00 5.36 453
5 David ŠpůrekDavid Špůrek
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
00 5.34 449
6 Jiří Strakoš Jiří Strakoš
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 5.29 439
7 Marek Honč Marek Honč
M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ
00 5.11 404
8 David StanevDavid Stanev
ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí
00 5.10 402
9 Karim BoughatemKarim Boughatem
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 5.08 398
10 Ondřej Pavlas Ondřej Pavlas
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 5.01 384
11 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
00 4.97 377
12 Bao Tran Bao Tran
M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ
00 4.95 373
13 Adam Bělecký Adam Bělecký
M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ
00 4.88
14 Jaroslav Gall Jaroslav Gall
Kaplice ŠkolníKaplice Školní
00 4.81 346
15 Vladimír Niščák Vladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 4.79 343
16 Vojtěch ČutkaVojtěch Čutka
Kaplice ŠkolníKaplice Školní
00 4.73
17 Jakub Hurt Jakub Hurt
CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova
01 4.61 310
18 Dominik Vodička Dominik Vodička
CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova
01 4.59
19 Michal GalusMichal Galus
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 4.53 295
20 Jan ProkopJan Prokop
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 4.52
21 Matěj Jurasek Matěj Jurasek
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 4.51
22 Martin Vach Martin Vach
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.30
23 Alexandr VeselýAlexandr Veselý
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
01 4.10
Dominik KunertDominik Kunert
ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí
01 DNS
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
99 5.68 753
2 Michaela Barborová Michaela Barborová
ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc
99 5.41 674
3 Tereza RybnikářováTereza Rybnikářová
ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
98 4.90 532
4 Eva UrbáškováEva Urbášková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
99 4.86 522
5 Klára Rovenská Klára Rovenská
Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ
99 4.78 500
6 Adéla Jehličková Adéla Jehličková
Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni
99 4.77 498
7 Andrea Pfefferová Andrea Pfefferová
ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc
99 4.72 485
8 Markéta Půlpánová Markéta Půlpánová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 4.59 451
9 Kateřina Pulmannová Kateřina Pulmannová
ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc
99 4.56
10 Karolína Vatrová Karolína Vatrová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
99 4.55 441
11 Petra Mašková Petra Mašková
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
99 4.49 426
12 Nikola KožnárkováNikola Kožnárková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
99 4.48 423
13 Barbora Jehličková Barbora Jehličková
Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni
99 4.39 401
14 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
98 4.28 374
15 Tereza Namyslová Tereza Namyslová
Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ
99 4.22 359
16 Sabina Ackermannová Sabina Ackermannová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 4.18 350
17 Monika KadlčákováMonika Kadlčáková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
99 4.16
18 Šárka MalíkováŠárka Malíková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
98 4.09
19 Hana TotkováHana Totková
ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
99 4.09 329
20 Tereza Steinerová Tereza Steinerová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 4.07
21 Šárka Helusová Šárka Helusová
Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ
98 4.01
22 Barbora Spálená Barbora Spálená
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
99 3.85
23 Lenka HolkováLenka Holková
ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
98 3.76
Barbora Matějčková Barbora Matějčková
Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni
99 DNS
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
01 5.00 559
2 Valerie Stratilová Valerie Stratilová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
01 4.82 511
3 Veronika Brixová Veronika Brixová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 4.73 487
4 Bára Lichnovská Bára Lichnovská
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 4.66
5 Nela Šustrová Nela Šustrová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.54 438
6 Tereza Čurdová Tereza Čurdová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
00 4.52 433
7 Sára Spívalová Sára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.48 423
8 Aneta KuželováAneta Kuželová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
00 4.35 391
9 Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova
02 4.26 369
10 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
00 4.23 362
11 Adéla JiráskováAdéla Jirásková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.23
12 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.18 350
13 Eva SmítalováEva Smítalová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
00 4.13 338
14 Kateřina BurianováKateřina Burianová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 4.10 331
15 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.08
17 Andrea Zabloudilová Andrea Zabloudilová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
01 4.07 324
16 Sabina SlezáčkováSabina Slezáčková
ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova
01 4.07 324
18 Klára Červenková Klára Červenková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
00 4.06 322
19 Emma BečvářováEmma Bečvářová
ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova
00 4.03
20 Anna MaškováAnna Mašková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
01 3.84
22 Adéla KrpejšováAdéla Krpejšová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
01 3.79
21 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
00 3.79
23 Klára Matulová Klára Matulová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
01 3.76 254
24 Lucie Vondráková Lucie Vondráková
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
01 3.65
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika Bártová Veronika Bártová
Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ
98 10.97 593
2 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
99 10.72 577
3 Patrície Sýkorová Patrície Sýkorová
Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ
99 10.22 544
4 Anna Šimková Anna Šimková
Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni
98 09.94 526
5 Markéta MívaltováMarkéta Mívaltová
ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
98 09.83 518
6 Gabriela Trejbalová Gabriela Trejbalová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 09.49 496
7 Petra Hájková Petra Hájková
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
98 09.30 484
8 Kristýna MikelováKristýna Mikelová
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
98 09.26 481
9 Kateřina Zelinková Kateřina Zelinková
ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc
98 09.01 465
10 Vendula Burešová Vendula Burešová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 08.33 421
11 Zita HubáčkováZita Hubáčková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
00 08.32
12 Tereza ŽákováTereza Žáková
ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
00 08.22 414
13 Tereza Namyslová Tereza Namyslová
Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ
99 08.16
14 Tereza Patočková Tereza Patočková
ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc
99 08.04 402
15 Kristýna Ulbrichtová Kristýna Ulbrichtová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
98 08.02 401
16 Andrea Pfefferová Andrea Pfefferová
ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc
99 08.00
17 Ema CetkovskáEma Cetkovská
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
99 07.92 394
18 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni
99 07.64 376
19 Kateřina VránováKateřina Vránová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
99 07.63 375
20 Šárka MalíkováŠárka Malíková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
98 07.59
21 Tereza Kuželová Tereza Kuželová
Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni
99 07.27
22 Nela Kobosová Nela Kobosová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
00 06.82
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HéžaJakub Héža
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 13.85 719
2 Adam Horák Adam Horák
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 13.07 672
3 Michal Maček Michal Maček
ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3
00 12.73 651
4 Miroslav Turek Miroslav Turek
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 12.30 625
5 Dominik Počta Dominik Počta
ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3
97 12.23 620
6 Thomas Popp Thomas Popp
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 12.22 620
7 Dalimil Mikyska Dalimil Mikyska
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 11.98 605
8 Michal Kupčák Michal Kupčák
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
99 11.97 605
9 Dominik Dufek Dominik Dufek
ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3
00 11.85
10 Michal Davidek Michal Davidek
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
99 11.47 574
11 Vojtěch Balík Vojtěch Balík
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
99 11.18 557
12 Pavel Strýček Pavel Strýček
ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova
98 10.87 538
13 Samuel EmereohaSamuel Emereoha
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
98 10.67 526
14 Michal Urban Michal Urban
ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr...
99 10.61 522
15 Josef Říha Josef Říha
ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr...
99 10.48 515
16 Marek Cihelka Marek Cihelka
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
98 10.35 507
17 Filip Král Filip Král
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 10.34
18 Adam Lampír Adam Lampír
ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova
99 09.97 484
19 Dominik Hrubý Dominik Hrubý
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
98 09.65
20 Petr ČerníkPetr Černík
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
99 09.58
21 Michal Stráský Michal Stráský
ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova
99 09.40
22 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša
ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr...
99 08.88
Celkem 22 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSHEY ZSHEY ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 7193.0
2 ZSBRN ZSBRN ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova 6643.0
3 ZSBSL ZSBSL ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 6551.0
4 ZSBKU ZSBKU ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 6522.0
5 ZSOPV ZSOPV ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 6472.0
6 ZSHRK ZSHRK ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr... 6211.0
7 ZSJES ZSJES ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3 6206.0
8 ZSDOB ZSDOB 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 6128.0
Poznámky:
Stav po: výška, 60 m, koule 4kg, dálka, 1500 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 1500 m
Celkem 8 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSOPV ZSOPV ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 5578.0
2 ATCHR ATCHR Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5356.0
3 KAPLI KAPLI Kaplice ŠkolníKaplice Školní 5308.0
4 ZSHEY ZSHEY ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 5303.0
5 ZSVRC ZSVRC ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí 5135.0
6 ZSHMK ZSHMK M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ 5008.0
7 CMCZS CMCZS CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova 4747.0
8 ZSVLM ZSVLM ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 4627.0
Poznámky:
Stav po: dálka, 60 m, kriket, výška, 1000 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 1000 m
Celkem 8 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej Pavlas Ondřej Pavlas
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 74.56 522
2 Lukáš SvozilLukáš Svozil
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 66.77 453
3 Daniel Žabenský Daniel Žabenský
M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ
01 65.40 441
4 Šimon Šindler Šimon Šindler
M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ
00 62.61 416
5 Radek KubáčRadek Kubáč
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 62.58 416
6 Dominik KršíkDominik Kršík
ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí
00 60.43 397
7 Tomáš Kratochvíl Tomáš Kratochvíl
Kaplice ŠkolníKaplice Školní
02 59.62 390
8 Jakub Henzl Jakub Henzl
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
01 57.23 370
8 Dominik Vodička Dominik Vodička
CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova
01 57.23 370
10 Vojtěch Holeček Vojtěch Holeček
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 56.31 362
11 Dan Pál Dan Pál
Kaplice ŠkolníKaplice Školní
00 56.13 360
12 Ondřej KučaOndřej Kuča
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
00 54.35 345
13 Martin Zemánek Martin Zemánek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 54.18
14 David StanevDavid Stanev
ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí
00 52.18 326
15 Daniel ŠkrobalaDaniel Škrobala
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
00 51.63 322
16 Ondřej Kachlík Ondřej Kachlík
CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova
00 51.37 319
17 Filip Čižmář Filip Čižmář
CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova
00 50.54
18 Matěj Jurasek Matěj Jurasek
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 50.06 308
19 Milan Straka Milan Straka
Kaplice ŠkolníKaplice Školní
00 49.47
20 Filip Kudělka Filip Kudělka
M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ
00 48.18
21 Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
01 47.81
22 Daniel MitášDaniel Mitáš
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
00 47.25
23 Marek ŠteincMarek Šteinc
ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí
01 38.75
Celkem 23 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSJPA ZSJPA ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc 6888.0
2 ZSZLI ZSZLI ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 6868.0
3 ZSOST ZSOST Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ 6662.0
4 ZSJIL ZSJIL ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 6344.0
5 GYMPR GYMPR Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni 5985.0
6 ZSVNM ZSVNM ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník 5915.0
7 ZSPRO ZSPRO ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5909.0
8 ZSLIT ZSLIT ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 5732.0
Poznámky:
Stav po: koule 3kg, 60 m, výška, dálka, 800 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 800 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie Vondráková Lucie Vondráková
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
01 56.39 560
2 Jindra VránováJindra Vránová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
01 54.63 538
3 Bára Lichnovská Bára Lichnovská
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 51.55 499
4 Natálie PátkováNatálie Pátková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 50.48 485
5 Sára Spívalová Sára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 49.29 470
6 Alžběta LevínskáAlžběta Levínská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 48.70 463
7 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 48.40 459
8 Sára MrlinováSára Mrlinová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
00 46.27 433
9 Sabina SlezáčkováSabina Slezáčková
ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova
01 46.20 432
10 Lucie Kantorová Lucie Kantorová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 46.11 431
11 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
02 45.84 427
12 Aneta Kopecká Aneta Kopecká
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 45.78
13 Nicole GrygarováNicole Grygarová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
02 44.85 415
14 Veronika MurányiVeronika Murányi
ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova
01 43.96 404
15 Kristýna Nováková Kristýna Nováková
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
00 43.16 394
16 Veronika KuželováVeronika Kuželová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
00 42.99
17 Eliška Herinková Eliška Herinková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
01 38.56 338
18 Nikol TomanováNikol Tomanová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
01 37.78
19 Karolína Albrechtová Karolína Albrechtová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 37.07 320
20 Nela Stratilová Nela Stratilová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
01 36.72
21 Adéla Štumarová Adéla Štumarová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
00 35.35
22 Anna Klausová Anna Klausová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 33.92
23 Valerie LodesováValerie Lodesová
ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova
00 32.30
Celkem 23 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSOPV ZSOPV ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 6879.0
2 ZSVLM ZSVLM ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 6141.0
3 ATCHR ATCHR Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5980.0
4 ZSKLA ZSKLA ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5820.0
5 ZSPDB ZSPDB ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5797.0
6 ZSPRO ZSPRO ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5700.0
7 ZSJIH ZSJIH ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 5316.0
8 ZSVYS ZSVYS ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova 5241.0
Poznámky:
Stav po: kriket, 60 m, dálka, výška, 600 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 600 m
Celkem 8 závodníků