Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále Poháru rozhlasu

Plzeň (3. 6. 2014)

skok daleký - Žáci

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik OrálekDominik Orálek
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
98 6.65 732
2 Vilém StráskýVilém Stráský
ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova
99 6.26 644
3 Jan NastoupilJan Nastoupil
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 6.12 613
4 Erik Veselý Erik Veselý
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
98 6.09 606
5 Adam Horák Adam Horák
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 6.07 602
6 Matěj Lavický Matěj Lavický
ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr...
98 5.65 512
7 Pavel Halíř Pavel Halíř
ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr...
00 5.64 510
8 Lukáš Kubát Lukáš Kubát
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 5.63 508
9 Pavel Strýček Pavel Strýček
ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova
98 5.62 506
Dominik ČermínDominik Čermín
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
98 5.62 506
11 Patrik Dančo Patrik Dančo
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 5.60 502
12 Petr Erbek Petr Erbek
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
98 5.51 483
Otakar Záruba Otakar Záruba
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
99 5.51 483
14 Jakub FtačníkJakub Ftačník
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 5.49
15 Dalimil Mikyska Dalimil Mikyska
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 5.43
16 David Ryba David Ryba
ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr...
99 5.28
17 Damián Vích Damián Vích
ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3
98 5.15 411
18 Dominik Krejčíř Dominik Krejčíř
ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova
99 5.12
19 Tomáš Kukol Tomáš Kukol
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
99 5.10 402
20 Jan Pohořalý Jan Pohořalý
ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3
98 5.04 390
21 Jan CapkoJan Capko
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
99 5.02
22 Karel Máša Karel Máša
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
99 5.00
23 Thomas Popp Thomas Popp
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 4.91
24 Jan JanečekJan Janeček
ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3
99 4.59
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip Bárta Filip Bárta
Kaplice ŠkolníKaplice Školní
00 6.46 688
2 Jakub Mecner Jakub Mecner
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 5.71 525
3 Adam ProkešAdam Prokeš
ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí
00 5.70 523
4 Lukáš Habr Lukáš Habr
CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova
00 5.36 453
5 David ŠpůrekDavid Špůrek
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
00 5.34 449
6 Jiří Strakoš Jiří Strakoš
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 5.29 439
7 Marek Honč Marek Honč
M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ
00 5.11 404
8 David StanevDavid Stanev
ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí
00 5.10 402
9 Karim BoughatemKarim Boughatem
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 5.08 398
10 Ondřej Pavlas Ondřej Pavlas
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 5.01 384
11 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
00 4.97 377
12 Bao Tran Bao Tran
M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ
00 4.95 373
13 Adam Bělecký Adam Bělecký
M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ
00 4.88
14 Jaroslav Gall Jaroslav Gall
Kaplice ŠkolníKaplice Školní
00 4.81 346
15 Vladimír Niščák Vladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 4.79 343
16 Vojtěch ČutkaVojtěch Čutka
Kaplice ŠkolníKaplice Školní
00 4.73
17 Jakub Hurt Jakub Hurt
CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova
01 4.61 310
18 Dominik Vodička Dominik Vodička
CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova
01 4.59
19 Michal GalusMichal Galus
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 4.53 295
20 Jan ProkopJan Prokop
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 4.52
21 Matěj Jurasek Matěj Jurasek
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 4.51
22 Martin Vach Martin Vach
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.30
23 Alexandr VeselýAlexandr Veselý
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
01 4.10
Dominik KunertDominik Kunert
ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí
01 DNS
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
99 5.68 753
2 Michaela Barborová Michaela Barborová
ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc
99 5.41 674
3 Tereza RybnikářováTereza Rybnikářová
ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
98 4.90 532
4 Eva UrbáškováEva Urbášková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
99 4.86 522
5 Klára Rovenská Klára Rovenská
Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ
99 4.78 500
6 Adéla Jehličková Adéla Jehličková
Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni
99 4.77 498
7 Andrea Pfefferová Andrea Pfefferová
ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc
99 4.72 485
8 Markéta Půlpánová Markéta Půlpánová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 4.59 451
9 Kateřina Pulmannová Kateřina Pulmannová
ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc
99 4.56
10 Karolína Vatrová Karolína Vatrová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
99 4.55 441
11 Petra Mašková Petra Mašková
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
99 4.49 426
12 Nikola KožnárkováNikola Kožnárková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
99 4.48 423
13 Barbora Jehličková Barbora Jehličková
Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni
99 4.39 401
14 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
98 4.28 374
15 Tereza Namyslová Tereza Namyslová
Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ
99 4.22 359
16 Sabina Ackermannová Sabina Ackermannová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 4.18 350
17 Monika KadlčákováMonika Kadlčáková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
99 4.16
18 Šárka MalíkováŠárka Malíková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
98 4.09
19 Hana TotkováHana Totková
ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
99 4.09 329
20 Tereza Steinerová Tereza Steinerová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 4.07
21 Šárka Helusová Šárka Helusová
Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ
98 4.01
22 Barbora Spálená Barbora Spálená
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
99 3.85
23 Lenka HolkováLenka Holková
ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
98 3.76
Barbora Matějčková Barbora Matějčková
Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni
99 DNS
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
01 5.00 559
2 Valerie Stratilová Valerie Stratilová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
01 4.82 511
3 Veronika Brixová Veronika Brixová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 4.73 487
4 Bára Lichnovská Bára Lichnovská
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 4.66
5 Nela Šustrová Nela Šustrová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.54 438
6 Tereza Čurdová Tereza Čurdová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
00 4.52 433
7 Sára Spívalová Sára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.48 423
8 Aneta KuželováAneta Kuželová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
00 4.35 391
9 Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova
02 4.26 369
10 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
00 4.23 362
11 Adéla JiráskováAdéla Jirásková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.23
12 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.18 350
13 Eva SmítalováEva Smítalová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
00 4.13 338
14 Kateřina BurianováKateřina Burianová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 4.10 331
15 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.08
17 Andrea Zabloudilová Andrea Zabloudilová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
01 4.07 324
16 Sabina SlezáčkováSabina Slezáčková
ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova
01 4.07 324
18 Klára Červenková Klára Červenková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
00 4.06 322
19 Emma BečvářováEmma Bečvářová
ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova
00 4.03
20 Anna MaškováAnna Mašková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
01 3.84
22 Adéla KrpejšováAdéla Krpejšová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
01 3.79
21 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
00 3.79
23 Klára Matulová Klára Matulová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
01 3.76 254
24 Lucie Vondráková Lucie Vondráková
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
01 3.65
Celkem 24 závodníků