Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále Poháru rozhlasu

Plzeň (3. 6. 2014)

skok vysoký - Žáci

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan CapkoJan Capko
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
99 1.84 661
2 Vilém StráskýVilém Stráský
ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova
99 1.80 627
4 Josef Říha Josef Říha
ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr...
99 1.76 593
3 Martin Račko Martin Račko
ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3
98 1.76 593
6 David Sadílek David Sadílek
ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova
98 1.72 560
7 Martin KonečnýMartin Konečný
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 1.72 560
5 Jonáš Kolašín Jonáš Kolašín
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
99 1.72 560
9 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 1.68 528
10 Samuel EmereohaSamuel Emereoha
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
98 1.68
8 Adam Černý Adam Černý
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 1.68 528
13 David Ryba David Ryba
ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr...
99 1.64 496
12 Marcel Pérez Marcel Pérez
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
99 1.64
11 Tomáš Markovič Tomáš Markovič
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 1.64 496
15 Filip Král Filip Král
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 1.60 464
14 Jakub Mikyska Jakub Mikyska
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 1.60 464
16 Michal Maček Michal Maček
ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3
00 1.56 434
18 Kryštof Holeček Kryštof Holeček
ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec KrálovéZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Kr...
99 1.56
17 Marek Cihelka Marek Cihelka
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
98 1.56 434
20 Jakub Bestahovský Jakub Bestahovský
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
98 1.52 404
19 Jan Ostřížek Jan Ostřížek
ZŠ Brno LaštůvkovaZŠ Brno Laštůvkova
98 1.52
22 Filip Klimovič Filip Klimovič
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 1.48
21 Filip Hrubý Filip Hrubý
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
99 1.48
23 Dominik Dufek Dominik Dufek
ZŠ Jeseniova, Praha 3ZŠ Jeseniova, Praha 3
00 1.44
Celkem 23 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří Strakoš Jiří Strakoš
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 1.72 560
3 Adam ProkešAdam Prokeš
ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí
00 1.68 528
2 David ŠpůrekDavid Špůrek
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
00 1.68 528
4 Petr Daněk Petr Daněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.60 464
5 Petr KoutnýPetr Koutný
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 1.56 434
5 Vladimír Niščák Vladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 1.56 434
7 Milan Straka Milan Straka
Kaplice ŠkolníKaplice Školní
00 1.52 404
7 Marek Honč Marek Honč
M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ
00 1.52 404
9 Jan OrlitaJan Orlita
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
00 1.52 404
9 Daniel Vrba Daniel Vrba
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 1.52 404
11 Jaroslav Gall Jaroslav Gall
Kaplice ŠkolníKaplice Školní
00 1.48 374
12 Daniel ŠkrobalaDaniel Škrobala
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
00 1.44
13 Michal Šimůnek Michal Šimůnek
M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ
00 1.44 345
13 David Bohuněk David Bohuněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.44
15 Vojtěch Kašpárek Vojtěch Kašpárek
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 1.44
16 Adam ŠanovecAdam Šanovec
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 1.40 317
16 Jan Caha Jan Caha
CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova
00 1.40 317
16 Šimon Varaus Šimon Varaus
CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova
00 1.40 317
19 Martin ŘeholaMartin Řehola
CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova
00 1.40
19 Jiří Kowalik Jiří Kowalik
M. Horákové Kopřivnice ZŠM. Horákové Kopřivnice ZŠ
00 1.40
21 Radek Šilar Radek Šilar
Kaplice ŠkolníKaplice Školní
00 1.36
22 Marek ŠteincMarek Šteinc
ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí
01 1.28 237
Martin TauchmanMartin Tauchman
ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí
00 NM
Celkem 23 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina Zelinková Kateřina Zelinková
ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc
98 1.67 818
3 Marie HeimováMarie Heimová
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
99 1.56 689
2 Barbora Hadašová Barbora Hadašová
Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ
99 1.56 689
4 Tereza Svobodová Tereza Svobodová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
98 1.52 644
5 Karolína KlímováKarolína Klímová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
99 1.48 599
7 Kristýna Jeřábková Kristýna Jeřábková
Ostrava Poruba, Porubská ZŠOstrava Poruba, Porubská ZŠ
99 1.44 555
7 Tereza Steinerová Tereza Steinerová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 1.44 555
6 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
99 1.44 555
10 Barbora Jehličková Barbora Jehličková
Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni
99 1.40 512
10 Gabriela Trejbalová Gabriela Trejbalová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 1.40
9 Nikol Hloušková Nikol Hloušková
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 1.40 512
12 Nikola VišenkováNikola Višenková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
00 1.36 470
12 Tereza MolkováTereza Molková
ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
98 1.36 470
14 Natálie VětříškováNatálie Větříšková
ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
00 1.32 429
16 Tereza Patočková Tereza Patočková
ZŠ Pasířská JbcZŠ Pasířská Jbc
99 1.32 429
14 Ilona HorákováIlona Horáková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
99 1.32
18 Michaela HolkováMichaela Holková
ZŠ Veselí nad Moravou, HutníkZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
98 1.28
17 Barbora Matějčková Barbora Matějčková
Gym. Na Vítězné plániGym. Na Vítězné pláni
99 1.28 389
Petra Mašková Petra Mašková
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
99 NM
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 3.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára Červenková Klára Červenková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
00 1.56 689
2 Lucie MacháňováLucie Macháňová
ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova
00 1.52 644
3 Lucie Kantorová Lucie Kantorová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 1.52 644
4 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
00 1.48 599
5 Vendula Gerecká Vendula Gerecká
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 1.48 599
6 Jindra VránováJindra Vránová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
01 1.44 555
7 Adéla Štumarová Adéla Štumarová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
00 1.36 470
7 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
00 1.36 470
9 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.36 470
9 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.36 470
11 Karolína KrupováKarolína Krupová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 1.36 470
12 Klára KopeckáKlára Kopecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.36
13 Petra KolářováPetra Kolářová
ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova
02 1.32 429
14 Jorika Kejnovská Jorika Kejnovská
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
01 1.32 429
14 Veronika KuželováVeronika Kuželová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
00 1.32 429
16 Tereza Štulcová Tereza Štulcová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
01 1.32 429
16 Natalie Tkadlecová Natalie Tkadlecová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.32 429
18 Michaela Procházková Michaela Procházková
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
01 1.28
19 Eliška Herinková Eliška Herinková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
01 1.24
Nela Stratilová Nela Stratilová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
01 DNS
Adéla JiráskováAdéla Jirásková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 NM
Denisa VlastníkováDenisa Vlastníková
ZŠ Vyškov PurkyňovaZŠ Vyškov Purkyňova
01 NM
Isabela IndruchováIsabela Indruchová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
01 NM
Celkem 23 závodníků