Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

13. ročník Memoriálu Zuzky Krejčové

Liberec (8. 5. 2014)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 8.5.2014) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.37 846
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22.43 840
3 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.04 782
4 Valeriy HresValeriy Hres 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.36 752
5 Lukáš HrnčířLukáš Hrnčíř 90 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.71 719
6 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.92 700
7 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.55 645
Tomáš DostálTomáš Dostál 90 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov NP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 8.5.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František RambousekFrantišek Rambousek 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.88 704
2 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.96 697
3 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.99 694
4 Hynek ChalupníčekHynek Chalupníček 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.04 689
5 Stanislav VašátkoStanislav Vašátko 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.05 689
6 Tomáš PaseckýTomáš Pasecký 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.26 670
7 Mirza SelimovičMirza Selimovič 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.77 543
Tomáš BuriánTomáš Burián 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. NP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 8.5.2014) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.52 647
2 Petr HájekPetr Hájek 97 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 24.73 629
3 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.25 585
4 Josef BajzíkJosef Bajzík 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.78 542
5 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 26.46 488
6 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 27.09 441
Tomáš DostálTomáš Dostál 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... NP
David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. NP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 8.5.2014) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ilja LarionovIlja Larionov 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 27.55 408
2 Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 27.64 402
3 Jakub ŠonJakub Šon 01 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 29.15 302
4 Petr SitaPetr Sita 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 30.49 224
5 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 31.75 161
Filip DitrichFilip Ditrich 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. NP
Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. NP
Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. NP
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 8.5.2014) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ZámečníkJiří Zámečník 68 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 32.13 143
2 Ondřej VítekOndřej Vítek 04 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 33.03 106
3 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 48 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 35.44 32
4 Marek ČernýMarek Černý 02 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 37.03 5
5 Pavel RudolfPavel Rudolf 44 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 37.43 2
Adam ProkopAdam Prokop 02 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. NP
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 8.5.2014) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.07 791
2 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 26.53 751
3 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.28 689
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 27.46 674
5 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 27.58 664
6 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 27.64 659
7 Kristýna BičíkováKristýna Bičíková 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.39 600
8 Adéla KrálováAdéla Králová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.54 589
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 8.5.2014) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZámečníkováKristýna Zámečníková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.13 621
2 Nikola SojkováNikola Sojková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 28.17 617
3 Nikola JanatováNikola Janatová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.27 610
4 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 28.86 565
5 Nicole CinkováNicole Cinková 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 29.66 506
6 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 30.09 476
Barbora TitěrováBarbora Titěrová 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. NP
Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. NP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 8.5.2014) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára GodlováSára Godlová 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 29.78 498
2 Anna PelcováAnna Pelcová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 30.14 472
3 Dráhová Věra UrbánkováDráhová Věra Urbánková 88 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 30.83 426
4 Eliška VeverkováEliška Veverková 01 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 31.22 400
5 Lucie KarbanováLucie Karbanová 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 31.76 366
6 Karolína PoupováKarolína Poupová 02 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 32.29 334
7 Lucie KonopíkováLucie Konopíková 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 32.54 319
8 Adéla HanzlováAdéla Hanzlová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 33.24 280
Simona MarcziováSimona Marcziová 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf NP
Celkem 9 závodníků
Běh 4 (čt, 8.5.2014) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KonovalováBarbora Konovalová 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 35.91 151
2 Julie SvobodováJulie Svobodová 03 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 36.75 118
3 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 06 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 40.33 20
4 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 42.51 0
5 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 43.41 0
Dominika UlmanováDominika Ulmanová 03 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. NP
Natálie LipnickáNatálie Lipnická 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. NP
Aneta UbryAneta Ubry 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. NP
Celkem 8 závodníků