výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD Ústeckého kraje mužů a vložený závod žen na 150m a 300m

Meziboří (8. 5. 2014)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 8.5.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TopšMartin Topš 96 ASK LovosiceASK Lovosice 11.78
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.84
3 Roman ŠnajdrRoman Šnajdr 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.88
4 Michal BednaříkMichal Bednařík 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.03
5 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka 99 AK MostAK Most 13.16
6 Vítězslav HrodekVítězslav Hrodek 99 AK MostAK Most 13.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 8.5.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 ASK LovosiceASK Lovosice 11.40
2 Jiří WillnerJiří Willner 84 ASK LovosiceASK Lovosice 12.05
3 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.26
4 Lukáš BártaLukáš Bárta 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.39
5 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.58
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (čt, 8.5.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 ASK LovosiceASK Lovosice 11.90 11.00
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.00 9.00
3 Martin TopšMartin Topš 96 ASK LovosiceASK Lovosice 12.01 8.00
4 Roman ŠnajdrRoman Šnajdr 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.15 7.00
5 Jiří WillnerJiří Willner 84 ASK LovosiceASK Lovosice 12.18 6.00
Michal BednaříkMichal Bednařík 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 8.5.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.37 4.00
2 Lukáš BártaLukáš Bárta 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.60 3.00
3 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka 99 AK MostAK Most 13.65 2.00
4 Vítězslav HrodekVítězslav Hrodek 99 AK MostAK Most 14.00 1.00
Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 8.5.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 20.65
2 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 20.78
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 21.73
4 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.37
5 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.61
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 8.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.18
2 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.64
3 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.80
4 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.89
5 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.01
6 Martina BalášováMartina Balášová 77 Neregistrovaný závodníkNeregistrovaný závodník 26.37
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 8.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TopšMartin Topš 96 ASK LovosiceASK Lovosice 23.50 11.00
2 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 ASK LovosiceASK Lovosice 23.51 9.00
3 Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.15 8.00
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.47 7.00
5 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.55 6.00
MB Jiří HirschkornJiří Hirschkorn 97 TJ KrupkaTJ Krupka 24.54
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 8.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman ŠnajdrRoman Šnajdr 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.91 5.00
2 Petr HejnaPetr Hejna 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.21 4.00
3 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 25.46 3.00
4 Lukáš BártaLukáš Bárta 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.58 2.00
5 Pavel HeroldPavel Herold 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.77 1.00
Jiří WillnerJiří Willner 84 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 6 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 45.22
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 46.66
3 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 47.35
4 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 47.40
5 Kateřina KřivohlaváKateřina Křivohlavá 00 TJ KrupkaTJ Krupka 48.08
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČutíkováVeronika Čutíková 93 TJ KrupkaTJ Krupka 46.96
2 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 49.59
3 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 50.21
4 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 50.74
Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TopšMartin Topš 96 ASK LovosiceASK Lovosice 51.71 11.00
2 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 55.15 9.00
3 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 55.77 8.00
4 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 56.56 7.00
MB Vít VeselýVít Veselý 95 ASK DěčínASK Děčín 57.09
Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HrošekJaroslav Hrošek 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 57.18 6.00
2 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 58.23 5.00
3 Pavel HeroldPavel Herold 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 58.55 4.00
4 Jan ZabystřanJan Zabystřan 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 59.20 3.00
5 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 59.67 2.00
6 Matěj TóthMatěj Tóth 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 62.82 1.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh (čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:09.39 11.00
2 Jan LaštovkaJan Laštovka 96 AK BílinaAK Bílina 2:10.18 9.00
3 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:10.55 8.00
4 David ČesalDavid Česal 90 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:15.46 7.00
5 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:17.23 6.00
6 Pavel RyzákPavel Ryzák 77 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:18.10 5.00
7 Jakub ŠtochlJakub Štochl 99 AK BílinaAK Bílina 2:19.10 4.00
8 Dominik KörnerDominik Körner 96 AK MostAK Most 2:22.82 3.00
9 Matěj TóthMatěj Tóth 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:24.07 2.00
MB Vít VeselýVít Veselý 95 ASK DěčínASK Děčín 2:10.20
MB Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:34.34
Celkem 11 závodníků

3000 m - Muži

(čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan HockJan Hock 98 ASK LovosiceASK Lovosice 09:55.32 11.00
2 Přemysl PreissPřemysl Preiss 98 ASK LovosiceASK Lovosice 09:55.37 9.00
3 Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10:35.01 8.00
4 Kryštof KorejsKryštof Korejs 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10:44.80 7.00
5 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10:55.43 6.00
6 Pavel RyzákPavel Ryzák 77 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10:57.79 5.00
7 Tomáš KujíčekTomáš Kujíček 75 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11:00.24 4.00
8 Jakub KrausJakub Kraus 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11:07.91 3.00
9 Filip ZáhoraFilip Záhora 93 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12:04.59 2.00
MB Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09:44.34
MB Karel KalibaKarel Kaliba 71 AK MostAK Most 09:45.33
MB Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 09:55.11
Celkem 12 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 8.5.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří WillnerJiří Willner 84 ASK LovosiceASK Lovosice 17.53 11.00
2 Dominik BarvíkDominik Barvík 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.27 9.00
3 David ČesalDavid Česal 90 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 21.45 7.00
4 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.67 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 8.5.2014) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk NývltZbyněk Nývlt 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 20.81 8.00
2 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.06 6.00
Miroslav HeřmanMiroslav Heřman 70 AK MostAK Most DNP
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Wilner,Mlenský,Topš,Lacko A-Wilner,Mlenský,Topš,Lacko ASK LovosiceASK Lovosice 45.80 11.00
2 Bárta,Hejna,Durila,Šnajdr Bárta,Hejna,Durila,Šnajdr USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 47.19 9.00
3 Praský,Česal,Nuc,Cmíral Praský,Česal,Nuc,Cmíral AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 47.90 8.00
4 B-Lux,Hock,Posel,Preiss B-Lux,Hock,Posel,Preiss ASK LovosiceASK Lovosice 49.77 7.00
5 Zabystřan,Dvořáček,Sýkora,Čmuda Zabystřan,Dvořáček,Sýkora,Čmuda TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 51.60 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži

(čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1,451,551,601,651,701,751,781,811,841,871,901,93 Body
1= Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1,90 ----OO-OOOOXXX 10.00
1= Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 1,90 ----OO-OOOOXXX 10.00
3 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1,84 --OOXOOXOOXXOXXX 8.00
4 Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1,81 ---OOOXOOXXX 7.00
5 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
93 1,65 OOOXOXXX 6.00
6 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
71 1,65 OXOOXOXXX 5.00
7 Jan ZabystřanJan Zabystřan
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 1,55 OOXXX 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži

(čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Slavomír DurilaSlavomír Durila
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
91 5.80 +0.4 m/s X0,1X-0,55.800,45.805.460,05.370,05.640,8 11.00
2 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 5.77 +0.7 m/s 5.540,05.590,05.580,85.595.331,65.770,74.82-1,2 9.00
3 Ondřej LackoOndřej Lacko
ASK LovosiceASK Lovosice
95 5.75 +0.8 m/s 5.520,3X0,05.750,85.75X1,5X-0,2X0,0 8.00
4 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 5.67 +0.1 m/s X0,85.590,75.670,15.675.30-0,65.500,85.490,0 7.00
5 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 5.53 +0.0 m/s 5.530,03.920,05.320,05.535.380,05.521,35.53-0,8 6.00
6 David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 5.50 +0.5 m/s 3.501,15.160,0X0,05.16X1,75.500,5X0,0 5.00
7 Zbyněk NývltZbyněk Nývlt
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
88 5.30 +0.0 m/s X0,05.240,05.300,05.305.151,84.620,5--1,0 4.00
8 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
93 5.22 -0.8 m/s X2,14.930,05.22-0,85.224.77-1,45.040,1X0,0 3.00
9 Lukáš BártaLukáš Bárta
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 5.04 +0.0 m/s 5.040,0X0,0X0,05.04 2.00
10 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 4.74 +0.0 m/s X-0,14.740,0X0,84.74 1.00
11 Jaroslav HrošekJaroslav Hrošek
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 4.73 +0.0 m/s 4.200,04.730,04.640,44.73
12 František JanůFrantišek Janů
AK MostAK Most
99 4.71 +0.0 m/s 4.39-0,5X0,04.710,04.71
13 Vítězslav HrodekVítězslav Hrodek
AK MostAK Most
99 4.56 +0.0 m/s X1,14.560,04.520,14.56
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Muži

(čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 12.33 +1.9 m/s 12.331,912.170,0--12.3312.140,0-- 11.00
2 Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 12.12 +0.3 m/s 12.120,312.000,011.221,812.121,01,30,7 9.00
3 David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 11.77 +1.3 m/s 11.771,311.58-0,8-11.77--- 8.00
4 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
93 11.49 +3.0 m/s 11.221,8X-0,1X1,811.2211.092,911.493,0X0,0 7.00
5 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 11.48 +1.2 m/s 11.191,611.481,209.780,211.4811.140,011.340,311.360,0 6.00
6 Zbyněk NývltZbyněk Nývlt
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
88 11.12 +2.2 m/s 11.122,2-0,0X0,011.12 5.00
7 František JanůFrantišek Janů
AK MostAK Most
99 10.13 +1.2 m/s 10.131,2X1,7X-0,610.1309.932,2-x09.432,4 4.00
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy

(čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška JebaváEliška Jebavá
AK MostAK Most
96 10.32 +1.1 m/s 10.262,4X10.230,310.26X10.320,0X
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radovan StudihradRadovan Studihrad
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
70 11.59 X11.1210.9711.12X11.3011.59 11.00
2 Jan KritzbachJan Kritzbach
AK MostAK Most
79 10.28 08.9610.2209.8310.22X10.2809.99 9.00
3 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 10.01 09.65X09.5409.6509.6009.9210.01 8.00
4 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 09.88 09.3209.6808.9109.6809.4009.1309.88 7.00
5 Štefan PšenákŠtefan Pšenák
ASK LovosiceASK Lovosice
59 09.23 XX08.2508.2509.23-X 6.00
6 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
71 08.96 08.7408.86X08.8608.9608.76X 5.00
7 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 08.83 08.1908.4608.3208.4608.8308.33X 4.00
8 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
54 08.05 07.6908.0507.9108.0507.92-- 3.00
9 David ČesalDavid Česal
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
90 07.66 07.66X07.5907.66 2.00
Miroslav HeřmanMiroslav Heřman
AK MostAK Most
70 DNP 0
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radovan StudihradRadovan Studihrad
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
70 37.00 11.00
2 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 31.04 9.00
3 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
71 31.00 8.00
4 Štefan PšenákŠtefan Pšenák
ASK LovosiceASK Lovosice
59 28.84 7.00
5 Jan KritzbachJan Kritzbach
AK MostAK Most
79 27.41 6.00
6 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
54 24.24 5.00
7 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 24.23 4.00
8 Roman ŠnajdrRoman Šnajdr
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 22.29 3.00
9 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 16.79 2.00
Miroslav HeřmanMiroslav Heřman
AK MostAK Most
70 DNP
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 LOVOS LOVOS ASK LovosiceASK Lovosice 191.00
2 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 179.00
3 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 113.00
4 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 079.00
5 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 051.00
6 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 013.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 3000 m, 110 m př., disk 2kg, koule 7,26kg, dálka, trojskok, výška, 100 m, 100 m, 4x100 m, 200 m, 400 m, 110 m př.
Celkem 6 závodníků