2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň
Pacov (11. 5. 2014)trojskok - Muži (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika Jihlava |
82 | 13.43 +1.2 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika Jihlava |
94 | 12.84 +0.4 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... |
68 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
trojskok - Junioři (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vít MolvaVít Molva
Atletika Jihlava |
95 | 12.68 +1.7 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
trojskok - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika Jihlava |
97 | 13.15 +1.1 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč |
98 | 13.05 +1.1 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč |
97 | 11.83 +0.3 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Daniel KinclDaniel Kincl
Atletika Jemnice |
98 | 10.97 +0.3 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
5 |
Pavel DvořákPavel Dvořák
Atletika Jihlava |
98 | 10.47 +1.6 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan KalášekJan Kalášek
Atletika Jemnice |
98 | 09.40 +1.8 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
MB |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč |
98 | 11.47 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč |
97 | 11.04 +2.1 m/s | 10.50 +0.6 m/s | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
trojskok - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta FuksováMarkéta Fuksová
Atletika Jihlava |
96 | 09.49 +0.4 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
trojskok - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 11.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Leona BrabcováLeona Brabcová
TJ Spartak Třebíč |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Martina KšírováMartina Kšírová
Atletika Jemnice |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |