Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Praha (18. 5. 2014)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 50.37 9.00
2 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 51.83 8.00
3 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.84 7.00
4 Martin ProcházkaMartin Procházka 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.58 6.00
5 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.63 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 50.36 11.00
2 Viktor DerkaViktor Derka 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.92 5.00
3 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 53.61 4.00
4 Filip ValentaFilip Valenta 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 53.77 2.00
5 Adam VotočekAdam Votoček 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 57.77
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 54.35 1.00
2 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.45
3 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 56.82
Jiří KrálíkJiří Králík 87 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Jan MrázJan Mráz 89 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor BenešViktor Beneš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 55.06
2 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 56.33
3 Jan KlárJan Klár 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 57.04
Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 60.99 9.00
2 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 61.84 8.00
3 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 65.43 7.00
4 Adéla JordákováAdéla Jordáková 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 66.71 5.00
5 Agáta KadeřávkováAgáta Kadeřávková 89 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 67.58 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 66.27 6.00
2 Jana ProzrováJana Prozrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 67.28 4.00
3 Eliška ŠvarcováEliška Švarcová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 68.81 1.00
4 Jantra ŠímováJantra Šímová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 72.06
MB Maria ZhelbunaMaria Zhelbuna 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 66.26
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 60.11 11.00
2 Vanda Kadeřábková-BřezinovVanda Kadeřábková-Březinov 73 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 67.77 2.00
3 Martina BejdováMartina Bejdová 81 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 69.04
4 Michaela KapcováMichaela Kapcová 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 70.43
5 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 97 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 71.99
Celkem 5 závodníků