výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Svitavský stýpl

Svitavy (8. 5. 2014)

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5:04.41
2 Pavel TrnkaPavel Trnka 99 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 5:59.40
3 David LajžnerDavid Lajžner 99 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 6:26.28
Celkem 3 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky

(čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klaudie ŽárskáKlaudie Žárská 99 Spartak Dubnica nad VáhomSpartak Dubnica nad Váhom 5:27.14
Celkem 1 závodníků

2000 m překážek - Muži

Muži D (čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miloslav ČervMiloslav Červ 50 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 8:36.58
2 Jaroslav ŠafářJaroslav Šafář 51 NAA Ústí na OrlicíNAA Ústí na Orlicí 9:33.92
3 Václav VilhelmVáclav Vilhelm 51 PřívratPřívrat 9:38.53
4 Otto RossiOtto Rossi 43 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 11:55.75
5 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 49 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 12:59.46
Celkem 5 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš MuhaLukáš Muha 97 SlovenskoSlovensko 6:43.61
2 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6:54.47
Celkem 2 závodníků

2000 m překážek - Ženy

(čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka SejkorováLenka Sejkorová 63 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 10:28.37
2 Ivana PešlováIvana Pešlová 63 TJ SvitavyTJ Svitavy 10:42.25
3 Lenka RossiLenka Rossi 54 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 11:06.45
4 Miloslava KeprtováMiloslava Keprtová 48 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 11:39.09
5 Blanka KostřicováBlanka Kostřicová 61 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 12:40.96
6 Lenka TůmováLenka Tůmová 63 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 13:01.07
Celkem 6 závodníků

2000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 7:14.07
2 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 7:19.70
3 Michaela StránskáMichaela Stránská 97 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 7:34.22
Celkem 3 závodníků

3000 m překážek - Muži

Muži A (čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09:15.84
2 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 10:17.53
3 Jiří MiřejovskýJiří Miřejovský 79 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10:35.50
4 Karel Radiměřský Karel Radiměřský 87 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 11:09.78
5 Petr KlímaPetr Klíma 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 11:11.59
6 Milan ČeškaMilan Češka 89 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 11:43.84
7 Petr ŠvorčíkPetr Švorčík 76 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 12:38.01
Celkem 7 závodníků
Muži B (čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Čestmír NakládalČestmír Nakládal 64 Bike club SvitavyBike club Svitavy 13:09.30
2 Josef SkalickýJosef Skalický 62 Poldr ŽichlínekPoldr Žichlínek 13:29.09
Celkem 2 závodníků

3000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09:49.01
Celkem 1 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (čt, 8.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka SchauerováLenka Schauerová 88 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12:39.17
2 Dana FickerováDana Fickerová 85 BrnoBrno 12:45.54
3 Dis. Lenka Dušková,Dis. Lenka Dušková, 80 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 12:58.44
4 Lenka TopinkováLenka Topinková 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13:21.08
5 Lucie MarholdováLucie Marholdová 83 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 14:02.41
6 Markéta PirklováMarkéta Pirklová 79 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 15:07.56
7 Pavla HoráčkováPavla Horáčková 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15:36.18
Celkem 7 závodníků