výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS

Česká Lípa (10. - 11. 5. 2014)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hynek BártaHynek Bárta
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 4.94 371
2 Zdeněk PlevaZdeněk Pleva
AC Česká LípaAC Česká Lípa
83 4.71 328
3 Lukáš PalubaLukáš Paluba
ČVŮT DěčínČVŮT Děčín
90 3.79 173
4 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 3.45 123
5 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
BOBO DřevníkyBOBO Dřevníky
52 2.14 0
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 6.52 702
2 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 6.25 641
3 Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 6.04 595
4 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 6.03 593
5 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 6.02 591
6 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.90 565
7 Tomáš StejskalTomáš Stejskal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.74 531
8 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5.59 500
9 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 5.53 487
10 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 5.35 451
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 5.83 550
2 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.81 546
3 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.78 540
4 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.76 535
5 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.59 500
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.59 500
7 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 5.54 490
8 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.05 392
9 Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 5.01 384
10 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.90 363
11 David UrbanskýDavid Urbanský
AK MostAK Most
98 4.66 319
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.79 542
2 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 5.72 527
3 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 5.53 487
4 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 5.52 485
5 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.47 475
6 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK BílinaAK Bílina
99 5.40 461
7 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.35 451
8 David StojaDavid Stoja
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 4.86 356
9 Jiří StrnádekJiří Strnádek
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 4.57 303
10 Ondřej MališOndřej Mališ
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
00 4.49 288
11 Tomáš LiškaTomáš Liška
AC Česká LípaAC Česká Lípa
99 4.12 225
12 Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
00 3.72 162
13 Matěj BorůfkaMatěj Borůfka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 3.11 79
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BuraJan Bura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 5.07 396
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 4.87 358
3 David KonečnýDavid Konečný
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 4.52 294
4 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 4.46 283
5 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 4.22 242
6 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 4.14 229
7 Jan EdererJan Ederer
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 4.01 207
8 Michal ZákutnýMichal Zákutný
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 3.92 193
9 Tomáš KulhavýTomáš Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 3.86 184
10 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
03 3.82 177
11 Adam ProkopAdam Prokop
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
02 2.96 61
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 3.70 242
2 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 3.45 190
3 Monika RejnartováMonika Rejnartová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
73 2.55 40
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 4.78 500
2 Klára KopalováKlára Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 4.26 369
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 4.87 524
2 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 4.76 495
3 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.53 436
4 Christina ČernáChristina Černá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.27 371
5 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.00 308
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.89 530
2 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.75 492
3 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.62 459
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.55 441
5 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 4.43 411
6 Lada HallmanováLada Hallmanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.32 384
7 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.31 381
8 Barbora ŠálkováBarbora Šálková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.17 347
9 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 4.12 336
10 Sára GodlováSára Godlová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
99 3.93 292
11 Michaela LíškováMichaela Líšková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 3.53 206
12 Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 3.43 186
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 5.21 617
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 4.62 459
3 Karolína KořínkováKarolína Kořínková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 4.41 406
4 Miroslava PerutkováMiroslava Perutková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 4.28 374
5 Barbora HájkováBarbora Hájková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 4.26 369
6 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 4.22 359
7 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 4.21 357
8 Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 4.12 336
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 4.12 336
10 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.07 324
11 Tereza VaňhováTereza Vaňhová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 4.03 315
12 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
03 4.00 308
13 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.86 276
14 Natálie LipnickáNatálie Lipnická
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 3.84 272
15 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 3.81 265
16 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 3.66 233
17 Natálie SusováNatálie Susová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
02 3.63 227
18 Barbora TitěrováBarbora Titěrová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 3.59 218
19 Anna SkočovskáAnna Skočovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 3.57 214
20 Tereza ProcházkováTereza Procházková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 3.34 168
Celkem 20 závodníků