Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS

Česká Lípa (10. - 11. 5. 2014)

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 11.5.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek BártaHynek Bárta 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 20.97 277
2 Zdeněk PlevaZdeněk Pleva 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 23.22 140
3 Lukáš PalubaLukáš Paluba 90 ČVŮT DěčínČVŮT Děčín 24.60 78
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNF
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 BOBO DřevníkyBOBO Dřevníky DNF
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 11.5.2014) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.03 729
2 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 16.26 704
3 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.84 641
4 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.93 632
5 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.15 609
6 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17.85 539
Celkem 6 závodníků
Finále F2 (ne, 11.5.2014) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.94 631
2 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.43 580
3 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.80 543
4 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.01 523
5 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 18.03 521
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 11.5.2014) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.77 759
2 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.55 672
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.78 647
4 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17.78 545
5 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.34 403
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (ne, 11.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.32 697
2 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.59 564
3 Tomáš DostálTomáš Dostál 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 20.69 297
4 David UrbanskýDavid Urbanský 98 AK MostAK Most 21.67 229
Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 6 závodníků