výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS

Česká Lípa (10. - 11. 5. 2014)

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek BártaHynek Bárta 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.34 586
2 Zdeněk PlevaZdeněk Pleva 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.69 357
3 Lukáš PalubaLukáš Paluba 90 ČVŮT DěčínČVŮT Děčín 14.65 226
4 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 16.08 82
5 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 BOBO DřevníkyBOBO Dřevníky 21.88 0
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.51 750
2 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.60 732
3 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.66 719
4 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.92 667
5 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.06 639
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.83 685
2 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.93 665
3 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.98 655
4 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.18 616
5 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 12.56 545
6 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.09 453
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.67 717
2 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.76 699
3 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.79 693
4 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.90 671
5 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.27 599
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.95 661
2 Tomáš DostálTomáš Dostál 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 12.16 620
3 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.54 549
4 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.59 540
5 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.86 492
6 David UrbanskýDavid Urbanský 98 AK MostAK Most 12.88 488
Celkem 6 závodníků