výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

25. ročník Přerovského pětiboje + Vrhačský trojboj

Přerov (1. 5. 2014)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 1.5.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 22.64 820
2 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.97 788
3 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.36 752
4 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 23.76 715
Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 1.5.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.77 714
2 David ŠtefekDavid Štefek 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.84 707
3 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 24.22 673
4 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.57 643
5 Jakub LacinaJakub Lacina 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.13 595
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 1.5.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SK PřerovSK Přerov 25.47 567
2 Matěj TomešekMatěj Tomešek 95 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov 25.79 541
3 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov 29.13 303
4 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 34.25 63
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:49.35 623
2 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4:54.72 591
3 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 4:57.36 575
4 David ŠtefekDavid Štefek 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:58.15 570
5 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 4:58.63 568
6 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:07.69 516
7 Matěj TomešekMatěj Tomešek 95 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov 5:43.35 336
8 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:57.83 273
9 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SK PřerovSK Přerov 6:08.27 231
10 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6:31.25 151
11 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov 6:35.25 139
12 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 7:34.48 15
Jakub LacinaJakub Lacina 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Muži

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 6.89 +0.0 m/s 788
2 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 6.80 -0.4 m/s 767
3 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 6.68 +0.9 m/s 739
4 Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 6.44 +0.1 m/s 684
5 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 6.43 +1.2 m/s 682
6 David ŠtefekDavid Štefek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 6.40 +0.6 m/s 675
7 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 6.11 +1.0 m/s 610
8 Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
74 6.08 -0.8 m/s 604
9 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 5.60 +0.0 m/s 502
10 Matěj TomešekMatěj Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
95 5.33 +0.2 m/s 447
11 Lukáš LehockýLukáš Lehocký
SK PřerovSK Přerov
88 4.65 +0.0 m/s 317
12 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
65 4.53 +0.0 m/s 295
13 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 3.75 +0.9 m/s 167
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠpačkováAnna Špačková
SK PřerovSK Přerov
97 08.22 414
2 Lucie TomečkováLucie Tomečková
SK HraniceSK Hranice
98 07.69 379
3 Andrea ŠevčíkováAndrea Ševčíková
AK KroměřížAK Kroměříž
98 07.02 336
4 Šárka KutálkováŠárka Kutálková
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
98 06.84 325
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK PřerovSK Přerov
97 DNP
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina BužíkováKateřina Bužíková
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
99 07.96 397
2 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
SK PřerovSK Přerov
99 07.80 386
3 Jitka CaletkováJitka Caletková
SK PřerovSK Přerov
00 07.08 340
4 Marie CaletkováMarie Caletková
SK PřerovSK Přerov
01 06.48 302
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 12.48 636
2 Eduard VčelkaEduard Včelka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
99 09.14 434
3 Adam BubíkAdam Bubík
SK PřerovSK Přerov
01 08.72 409
4 Petr ŠarataPetr Šarata
SK PřerovSK Přerov
99 08.47 394
Viktor GalaViktor Gala
SK PřerovSK Přerov
99 DNP
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva ŠutováEva Šutová
AK KroměřížAK Kroměříž
90 10.71 576
2 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
SK PřerovSK Přerov
71 09.60 503
3 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 09.15 474
4 Lenka HornováLenka Hornová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
90 08.76 449
5 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 06.30 290
Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 NM
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK PřerovSK Přerov
97 DNP
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
98 09.94 482
2 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
AK KroměřížAK Kroměříž
98 09.10 432
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 17.21 926
2 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 12.76 653
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 DNP
Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 DNP
Jan LukášekJan Lukášek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 DNP
Josef SkálaJosef Skála
SK PřerovSK Přerov
58 DNP
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina BužíkováKateřina Bužíková
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
99 23.16 335
2 Jitka CaletkováJitka Caletková
SK PřerovSK Přerov
00 18.38 249
3 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
SK PřerovSK Přerov
99 17.66 236
4 Marie CaletkováMarie Caletková
SK PřerovSK Přerov
01 16.68 219
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 46.07 789
2 Eduard VčelkaEduard Včelka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
99 20.74 286
3 Petr ŠarataPetr Šarata
SK PřerovSK Přerov
99 19.45 262
4 Adam BubíkAdam Bubík
SK PřerovSK Přerov
01 15.27 185
Viktor GalaViktor Gala
SK PřerovSK Přerov
99 DNP
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 29.50 453
2 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
SK PřerovSK Přerov
71 28.75 439
3 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 24.54 361
4 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 16.03 207
5 Lenka HornováLenka Hornová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
90 15.46 197
Eva ŠutováEva Šutová
AK KroměřížAK Kroměříž
90 DNP
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK PřerovSK Přerov
97 DNP
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea ŠevčíkováAndrea Ševčíková
AK KroměřížAK Kroměříž
98 19.23 264
2 Anna ŠpačkováAnna Špačková
SK PřerovSK Přerov
97 15.40 196
3 Šárka KutálkováŠárka Kutálková
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
98 13.27 159
Lucie TomečkováLucie Tomečková
SK HraniceSK Hranice
98 DNP
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK PřerovSK Přerov
97 DNP
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
AK KroměřížAK Kroměříž
98 25.88 384
2 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
98 22.22 314
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 39.32 651
2 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 38.17 627
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 37.16 607
4 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 35.82 580
5 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 33.51 534
6 Lukáš LehockýLukáš Lehocký
SK PřerovSK Přerov
88 28.13 428
7 David ŠtefekDavid Štefek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 26.88 403
8 Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 25.82 383
9 Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
74 23.43 337
10 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 22.96 328
11 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
65 22.17 313
12 Matěj TomešekMatěj Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
95 19.56 264
Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 NM
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 41.36 692
Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 NM
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 NM
Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 NM
Jan LukášekJan Lukášek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 NM
Josef SkálaJosef Skála
SK PřerovSK Přerov
58 NM
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK PřerovSK Přerov
97 26.28 406
2 Andrea ŠevčíkováAndrea Ševčíková
AK KroměřížAK Kroměříž
98 24.79 378
3 Šárka KutálkováŠárka Kutálková
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
98 19.72 284
4 Anna ŠpačkováAnna Špačková
SK PřerovSK Přerov
97 12.73 155
Lucie TomečkováLucie Tomečková
SK HraniceSK Hranice
98 NM
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina BužíkováKateřina Bužíková
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
99 21.75 321
2 Jitka CaletkováJitka Caletková
SK PřerovSK Přerov
00 18.23 256
3 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
SK PřerovSK Přerov
99 17.51 243
4 Marie CaletkováMarie Caletková
SK PřerovSK Přerov
01 13.85 176
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 44.57 509
2 Eduard VčelkaEduard Včelka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
99 33.43 348
3 Petr ŠarataPetr Šarata
SK PřerovSK Přerov
99 20.63 170
4 Adam BubíkAdam Bubík
SK PřerovSK Přerov
01 19.56 155
Viktor GalaViktor Gala
SK PřerovSK Přerov
99 NM
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 34.45 561
2 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 33.41 541
3 Eva ŠutováEva Šutová
AK KroměřížAK Kroměříž
90 30.57 487
4 Lenka HornováLenka Hornová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
90 26.57 412
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK PřerovSK Přerov
97 26.46 410
6 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 20.88 305
7 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
SK PřerovSK Přerov
71 15.94 214
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
97 45.91 528
2 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
AK KroměřížAK Kroměříž
98 43.18 488
3 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
98 37.50 406
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Veteráni

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
4 Josef SkálaJosef Skála
SK PřerovSK Přerov
58 31.49 320
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠtefekDavid Štefek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 61.96 767
2 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 53.99 648
3 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 51.80 615
4 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 47.16 547
5 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 44.22 504
6 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 44.02 501
7 Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
74 41.76 468
8 Lukáš LehockýLukáš Lehocký
SK PřerovSK Přerov
88 41.49 464
9 Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 38.83 425
10 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 37.40 405
11 Matěj TomešekMatěj Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
95 33.38 347
12 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
65 31.27 317
13 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 27.99 271
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (čt, 1.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 53.66 643
2 Jan LukášekJan Lukášek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 52.30 623
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 NM
Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 NM
Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 NM
Josef SkálaJosef Skála
SK PřerovSK Přerov
58 NM
Celkem 6 závodníků
Klasický pětiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3425
2 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3266
3 David ŠtefekDavid Štefek 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3122
4 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 3073
5 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3031
6 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2657
7 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2630
8 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2479
9 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SK PřerovSK Přerov 2007
10 Matěj TomešekMatěj Tomešek 95 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov 1935
11 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov 1367
12 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 0844
Poznámky:
Volný J. 844 (7:34.48/15-22.96/328-34.25/63-27.99/271-3.75/167)
Celkem 12 závodníků
Vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1988
Poznámky:
Formánek A. 1988 (41.36/692-53.66/643-12.76/653)
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK KroměřížAK Kroměříž 1304
2 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 SK PřerovSK Přerov 1202
Poznámky:
Klvaňa V. 1202 (37.50/406-09.94/482-22.22/314)
Celkem 2 závodníků
Vrhačský trojboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1934
2 Eduard VčelkaEduard Včelka 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 1068
3 Petr ŠarataPetr Šarata 99 SK PřerovSK Přerov 0826
4 Adam BubíkAdam Bubík 01 SK PřerovSK Přerov 0749
Poznámky:
Bubík A. 749 (08.72/409-19.56/155-15.27/185)
Celkem 4 závodníků
Vrhačský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1488
2 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková 71 SK PřerovSK Přerov 1156
3 Lenka HornováLenka Hornová 90 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1058
4 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 0802
Poznámky:
Hubáčková D. 802 (06.30/290-16.03/207-20.88/305)
Celkem 4 závodníků
Vrhačský trojboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Andrea ŠevčíkováAndrea Ševčíková 98 AK KroměřížAK Kroměříž 0978
2 Šárka KutálkováŠárka Kutálková 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 0768
3 Anna ŠpačkováAnna Špačková 97 SK PřerovSK Přerov 0765
Poznámky:
Špačková A. 765 (15.40/196-12.73/155-08.22/414)
Celkem 3 závodníků
Vrhačský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina BužíkováKateřina Bužíková 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 1053
2 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková 99 SK PřerovSK Přerov 0865
3 Jitka CaletkováJitka Caletková 00 SK PřerovSK Přerov 0845
4 Marie CaletkováMarie Caletková 01 SK PřerovSK Přerov 0697
Poznámky:
Caletková M. 697 (16.68/219-06.48/302-13.85/176)
Celkem 4 závodníků